Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: zbyt dużo graczy na jedym polu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Pomysł zbyt dużo graczy na jedym polu

    Nazwa:  2011-04-15 18h12_28.jpg
Wyświetleń: 168
Rozmiar:  19.2 KB
    Po pierwsze, mogłoby być to w jakiś sposób posortowane... Najlepiej wg Lv albo alfabetycznie wg nicku.

    Po drugie obok nicku po lewi powinny być ikonki jakie posiada gracz, czyli standardowa czerwona, temowa jeśli jest zgrupowany, mieczyk-walka, sos-KONIECZNIE!, ochrona i pozostałe. Nick naszej postaci mógłby być pogrubiony albo zawsze na samej górze listy. Obecnie jak ktoś wzywa pomoc sos np. na wywce i kliknie się PPM na te pole, to odszukanie gracza co wysłał to jest bardzo irytujące.

    Dobrze by też było, aby ikonka SOS była zawsze na samej górze przed wszystkimi ikonkami na graczy wzywającym pomocy. Aby była bardziej widoczna mogłaby też pulsować odwracaniem kolorów.

    Jeśli uważasz, że propozycja jest warta wprowadzenia, proszę o poparcie i pkt. reputacji ;]
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 16-04-2011 o 21:48

  2. #2
    Siwy
    Konto usunięte
    Dokładnie popieram

  3. #3
    Xariv
    Konto usunięte
    Popieram, lecz repoutacji nie dam, bo dales mi bana na mfo 2 :-D

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    aha, Pomysł dobry można by zrobić to graficznie tak jak np klika się na jedna postać tylko aby nie był oto nie wiadomo jakie wielkie, tak aby zmieściło się w oknie mapy tzn czcionka jest akurat, po prawej dodac obrazki, te o których wspomniał mapy, zrobić ładną ramke ( wspomniałem wyżej ) i będzie idealnie
    a co do kolejności, to może na samej górze ci co szukają pomocy, następnie ci co walczą, i ci co nic nie robią? i wszystko alfabetycznie np jeżeli będzie kilku graczy co nic nie robi

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    SOS zdecydowanie.Sam pamiętam, jak chciałem komus pomóc na wywie i szukamy na chybił trafił

  6. #6
    AcTiVe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Xariv Zobacz post
    Popieram, lecz repoutacji nie dam, bo dales mi bana na mfo 2 :-D

    Hahahahahahaha! Przez Ciebie bym się udławił!

  7. #7
    CortexX
    Konto usunięte
    Chociaż gdyby to SOS by było to już dobrze

  8. #8
    Crawler
    Konto usunięte
    Przecież wystarczy najechac myszką na znaczek SOS i juz sie wyświetla nick osoby szukajacej pomocy, nie trzeba szukać na oślep.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Crawler Zobacz post
    Przecież wystarczy najechac myszką na znaczek SOS i juz sie wyświetla nick osoby szukajacej pomocy, nie trzeba szukać na oślep.
    Problem jest taki, że znaczek SOS jest zasłaniany przez mieczyk, gdy ktoś inny również walczy.Na szczęście SOS jest nieco szersze i wystaje, lecz to nie najszczęśliwsze rozwiązanie, żeby tak się wciskac.

  10. #10
    Autorowi nie chodzi tylko o wyszczególnienie gracza z SOS.
    Sortowanie wg. ustalonego porządku, jak najbardziej.

  11. #11
    Sterz
    Konto usunięte
    Popieram, bardzo by się przydało.

  12. #12
    Świetny pomysł. Uważam, że powinien zostać wprowadzony, ponieważ bardzo ułatwiałby on grę.

  13. #13
    Crawler
    Konto usunięte
    Ułatwiłby grę wszystkim a więc jeszcze trudniej byłoby się wbić do pomocy a gracz wzywający miałby jeszcze większy spam.
    Dlatego jestem przeciwny edycji SOSu, co do reszty propozycji się nie wypowiadam.

  14. #14
    Jacek
    Konto usunięte
    Będzie wprowadzone

  15. #15
    GreenDays
    Konto usunięte
    też jestem za ciągle jak pomagam komuś w wywce to strzelam kto może miec tą wywke

    będziemy przynajmiej wiedziec kto ma i szybciej komuś pomożemy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •