Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: Wezwanie na pomoc gracza

  1. #31
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    problem w tym, że Ice Axe boi się walczyć z równym lvlem od samego początku ;/

  2. #32
    Coni
    Konto usunięte
    Cytat Napisał AcTiVe Zobacz post
    PS.
    Coni, a Ty jak uważasz? Bardzo mnie to interesuje. Rozmawialiśmy wczoraj na temat naszej walki, ale nie bierzemy tego pod uwagę, ona jest tylko przykładem we wczoraj poruszonej kwestii : )
    Skoro mnie zaatakowałeś miałem prawo wezwać sos, a to ode mnie zależy, w którym momencie mam zamiar to zrobić.
    Cytat Napisał AcTiVe Zobacz post
    Proponowałem Coni'emu remis na samym początku walki, kiedy jeszcze nie było wiadomo kto wygra. Wziąłem pod uwagę, że może nie być przygotowany, nie mieć miks/eq. Coni go nie chciał.
    Nie tyle co nie chciałem, co nie miałbym co robić czekając znów kolejne 7minut na energię i zapewne potem znów któryś z was (czekało was 3) by mnie zaatakował. Wiem, wiem teraz wszyscy zaprzeczycie, ale staliście cie tam teamem i wybijaliście wszystkich dookoła, którzy mi chcieli pomóc, dlatego poprosiłem paru graczy, żeby przyszli mi pomóc i jak stali obok napisali mi, że są, więc wezwałem pomoc. Może nie jest to honorowe, bo przegrywałem, ale cóż trzeba liczyć się z taką opcją jak się atakuje gracza, a skoro nie rozumiecie, że on nie chce walczyć to nie narzekajcie.

    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    AcTiVe na czacie wspominałeś, że dobrym pomysłem, byłby pomysł minka, czyli brak możliwości wezwania pomocy po 3-5 rundach.
    Tak, wtedy byście mogli wybijać dookoła graczy aż minie te 5 rund i gracz nie będzie mógł wezwać pomocy ..

  3. #33
    Snake
    Konto usunięte
    Ludzie nie lepie coś takiego zrobić że po 3 kolejkach nie można prosić o pomoc, lepiej by to się sprawdziło

  4. #34
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Snake Zobacz post
    Ludzie nie lepie coś takiego zrobić że po 3 kolejkach nie można prosić o pomoc, lepiej by to się sprawdziło
    Pisałem o tym, pomysł minka

  5. #35
    AcTiVe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    (...) i zapewne potem znów któryś z was (czekało was 3) by mnie zaatakował. Wiem, wiem teraz wszyscy zaprzeczycie, ale staliście cie tam teamem i wybijaliście wszystkich dookoła, którzy mi chcieli pomóc(...)
    Gadasz bzdury, wiesz że tak nie było. Z FireofDeath przecież miałeś pewną umowę, prawda? Więc nie zaatakowałby Cie. A czy kogokolwiek innego zaatakował? Nie. A QSQ i Qwiker nie byli nawet online.
    Więc nie ubarwiaj ; >

  6. #36
    Coni
    Konto usunięte
    Nie gadaj głupot, na zwykłym czacie widziałem jak pisał, że ubija tych co chcą pomóc. Gracz, który miał mi pomóc napisał, że jest w trakcie walki, bo go zaatakowali..
    Nie miałem żadnej umowy, on po prostu pisał, że mnie nie zaatakuje, ale mu wcale nie broniłem. Pisałem mu, że nie walczę, ale jak chce niech atakuje i zapewne zastosował bym podobną taktykę gdyby zaatakował, bo tak się pozbywam ataków na siebie.
    Nie tyle co wasz team, ale była tam jeszcze jedna osoba z wami, która też ubijała. Zresztą jak sam mi pisał Ty lub Fire of Death, że na farta otrzymałem pomoc, bo siedzieli w 3 i ubijali.

  7. #37
    Sunflora
    Konto usunięte
    Ja wole gdy jest wezwanie pomocy
    Gra robi się ciekawsza i różnorodniejsza od innych gier na przeglądarkach

  8. #38
    QSQ
    Konto usunięte
    Przeanalizowałem to i wzywania pomocy powinno się zabronić po 3-5 kolejkach.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    3-5? niee, myślę ze za szybko... w nie każdej lokacji, ciągle ktoś jest co może pomóc, patrząc na to iż ruch wykonać "TRZEBA" po iluś tam sec...
    Nim zawołam kolegę/gracza na "ratunek" kolejka może minąć, i nie będzie możliwości na wezwanie sos'a

  10. #40
    QSQ
    Konto usunięte
    Ale wezwać pomoc czyli "wcisnąć tą możliwość" wezwij pomoc można by przez 3-5 najbliższych rund, niekoniecznie jak ktoś dołączy, chociaż sam nie wiem, trzeba by było porozmawiać chwilę o tym.

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Będzie dużo + jak i - a więc proponuję zostawić tak jak jest...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •