Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: Wezwanie na pomoc gracza

  1. #16
    Bear Gryls
    Konto usunięte
    A ja jestem na nie. Ponieważ to ty (załóżmy) mnie atakujesz ja mogę nawet nie mieć full hp bo jestem po walce, po drugie jak ktoś wspomniał wiele osób ma inne eq, gemy, zdnolonśći pod ludzi a inne pod potwory. Ty już jesteś przygotowany i musisz się liczyć z tym że zaraz ktoś przyjdzie z kumpli lub przechodniów i mi pomorze. Tak już jest. Lecz można by było zrobić to w pojedynkach to co napisałeś, ale nie w bójkach. Takie moje zdanie na ten temat.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Bear Gryls Zobacz post
    (załóżmy) mnie atakujesz ja mogę nawet nie mieć full hp bo jestem po walce,
    Walczyłeś kiedyś w bójkach?? Tam każdy zaczyna z full hp

  3. #18
    Coni
    Konto usunięte
    Ale nie ma opcji przebrania się i zawsze taka walka jest nieuczciwa, właśnie po to jest opcja wezwania pomocy..

  4. #19
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Ale nie ma opcji przebrania się i zawsze taka walka jest nieuczciwa, właśnie po to jest opcja wezwania pomocy..
    No, a czy tak było na MFO2??

  5. #20
    Coni
    Konto usunięte
    Ale to jest MFO3.

  6. #21
    QSQ
    Konto usunięte
    A czym się to różni?

  7. #22
    Coni
    Konto usunięte
    Jak nie widzisz różnicy między mf2 a mf3, to nie mamy o czym gadać.

  8. #23
    QSQ
    Konto usunięte
    Jak nie umiesz powiedzieć czym to się różni, to nie mamy o czym gadać.

    Niczym nie różni się zaatakowanie gracza na MFO2 jak i na MFO3.
    Ostatnio edytowane przez QSQ ; 16-04-2011 o 17:15

  9. #24
    1. W tym mfo nie ma remisów, czyli nie wyjdzie się obronną ręką z walki poprzez remis, co tak dużo ratowało razy mi dupe.
    2. Skoro nie ma remisów ,a potków jest mniej ,to każdy punkt w każdą statystykę się liczy ponieważ to czy będziesz bił o 50 więcej może zaważyc o wyniku bójki ,a ja np latam teraz na eq by nabić gemy z dziurawą zbroją w dodatku z gemem wiatru **

  10. #25
    AcTiVe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    1. W tym mfo nie ma remisów
    Tak trochę po za tematem, ale bywają remisy, spójrz - https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8023&vtid=0

  11. #26
    A jak było na MFO2?? Polowało się i atakowało bez przygotowania
    SOS z założenia miało mocno utrudniać polowanie. Punkty zdobywane w walce z nieprzygotowanym graczem wypaczały ranking.

    Problem z rankingiem trzeba rozwiązać inaczej, bez ograniczania możliwości systemu pomocy. Terminu ważności rankingu nie chcecie (choć mechanizm dotyczyłby wszystkich bez wyjątku). To może walki o ranking TYLKO poprzez arenę (i turnieje)?

  12. #27
    Cytat Napisał AcTiVe Zobacz post
    Tak trochę po za tematem, ale bywają remisy, spójrz - https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8023&vtid=0
    Ale nie są spowodowane ilością tur tylko śmiercią dwóch stron, czyli trzeba walczyc na poziomie przeciwnika.
    A w mfo2 wystarczyło przetrwać 30/50tur. i miałeś remis.

  13. #28
    QSQ
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8023&vtid=0

    Macie kolejnego gracza który prosi o pomoc (równe lvle) kiedy już wie, że przegra...

  14. #29
    AcTiVe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8023&vtid=0

    Macie kolejnego gracza który prosi o pomoc (równe lvle) kiedy już wie, że przegra...
    Nom, to powinno działać na innych zasadach.
    Proponowałem Coni'emu remis na samym początku walki, kiedy jeszcze nie było wiadomo kto wygra. Wziąłem pod uwagę, że może nie być przygotowany, nie mieć miks/eq. Coni go nie chciał. Dopiero po długiej, równej walce, kiedy ocknął się, że wtopi, wezwał SOS.
    Ma teraz takie prawo, a to jest nie fair, co sam przyznał. Moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić.

    PS.
    Coni, a Ty jak uważasz? Bardzo mnie to interesuje. Rozmawialiśmy wczoraj na temat naszej walki, ale nie bierzemy tego pod uwagę, ona jest tylko przykładem we wczoraj poruszonej kwestii : )
    Ostatnio edytowane przez AcTiVe ; 17-04-2011 o 08:01

  15. #30
    QSQ
    Konto usunięte
    AcTiVe na czacie wspominałeś, że dobrym pomysłem, byłby pomysł minka, czyli brak możliwości wezwania pomocy po 3-5 rundach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •