Strona 5 z 107 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 1593

Temat: Propozycje nowych zdolności

  1. #61
    Skupienie
    Zwiększa prawdopodobieństwo ciosu krytycznego

  2. #62
    Love
    Konto usunięte
    nie wiem czy to bylo czy nie ale:
    Pustynna burza albo Mgła
    nadaje 35% uniku wszystkim w grupie i -35% celnosci wszystkim przeciwnikom
    koszt 75MP
    mozna by tez zrobic * do tego i np od 15% zaczynac i co gwiazdke 5% dodawac
    jedno uzycie na walke?

    Niewidzialność
    atak na gracza jest niemozliwy, lecz podczas dzialania zdolnosci gracz nie moze atakowac przeciwnika
    koszt 75MP
    mozna by tez zroic * do tego i np na pierwszej jest przez 3 tury, max 5 tur
    co gwiazdke o jedno uzycie wiecej? max 3

    czara many
    podczas uzywania zaklec nie jest pobierane MP lecz ataki sa o 35% słabsze
    mozna by tez zroic * do tego i np na pierwszej jest przez 5 tury, max 8 tur
    raz na walke

    tak jak mowilem, nie wiem czy bylo juz proponowane bo nie chcialo mi sie czytac wszystkich pomyslow ;(

  3. #63
    Hei
    Konto usunięte
    Ja bym ogólnie dodał jakąś zdolność albo przedmiot możliwości unikania czarów.. ponieważ nie ważne jakie mam szczęście, mag zawsze jest górą, bo nigdy mnie nie chybia, co jest według mnie pewną luką w balansacji.

  4. #64
    Takie jest założenie. Mag nie chyba. Woj ma kryty do ataku nie jest konieczna mana + ma zdolności zwiększające atak.

  5. #65
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Wezwanie - zdolność na maga, wzywa potwora z żywiołu (np. ogień) który przez 3-5 tur istnieje. Potwór atakuje przeciwnika magią i może użyć zdolności leczenie 1. Heh. Trochę przesadzone ale może się przydać.

    Mega bryza - Nakłada bryzę na wszystkich członków teamu za magiczną ilość mp.

    Zasadzka - gdy przeciwnik z efektem atakuje dostaje losowy status (zombie, zatrucie, oślepienie)

    Uderzenie obrotowe - zadaje 150 procent obrażeń wybranemu przeciwnikowi i bije po 50 procent pozostałych.

    Podzielenie - zwiększa szybkość razy 2, ale podwójnie zmniejsza atak.

    Wzmocniona kula magiczna - potężny atak bez atrybutu.

  6. #66
    Sunflora
    Konto usunięte
    Duchowe uderzenie - zabiera 50 % hp przeciwnikowi
    Wymagany lv 1 lv do 35 lv
    Wymagane MP : 220
    Nie działa na bossy
    Można użyć raz

  7. #67
    Koridor
    Konto usunięte
    Podatność - gracz z owym statusem otrzymuje o 33% więcej obrażeń (tutaj dotyczyłoby i fizycznych, i magicznych ataków)
    lub rozdzielić to na:
    Podatność fizyczną
    Podatność magiczną

    Zamiast większych obrażeń mogłoby obniżać obie obrony o 33% (w takim przypadku działało by to na maks def, aniżeli na każdego w podobny sposób - w pierwszym przypadku Ci "defowcy" i tak nie zauważyliby dużej różnicy).

  8. #68
    delta nine
    Konto usunięte
    może hellhit?
    czyli piekielny hit ,który zabiera 100 mp i zadaje magiczny atak porzez ogień który zamienia w popiół(dead).

  9. #69
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    O ja... Moze po prostu cos a'la krytyczny cios dla maga-cios magiczny z wybranym zakleciem (czyt. np ogien 2**) z wieksza sila (+50% czy ile tam).

  10. #70
    musaraj
    Konto usunięte
    Bokser:
    zwieksza hit z rękawic o 50%

    Samuraj:
    Zwieksza hit z miecza o 50%

    Drwal
    Zwiększa hit z topora o 50%

    Hetman:
    Zwiększa hit z buławy o 50$

    Pikinier (albo wymyślcie cos innego)
    Zwiększa hit z włóczni itd.

    Szatan: Zwiększa hit z Ognia o 50%
    CZarnoksiężnik:Zwieksza hit z pocisku
    Wymyslcie nazwy odpowiednio do lodu, ziemi i wiatru

    Oczywiście odpowiednia ilość MP (też ze zróżnicowaniem na wojów i magów)

  11. #71
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Takie podzielenie nie jest potrzebne-wystarczy krytyczny cios dla wojow, a jakis mocniejszy (odpowiednia nazwa) dla magow.
    Mega kuracja (zwlaszcza z klatwy)

    A najlepiej umiejetnosc, ktora pozwala skorzystac z przedmiotu grupowo-np wody swieconej 4x (jesli tyle jest statusow zombie)
    Ostatnio edytowane przez Jaskier ; 10-06-2011 o 21:53

  12. #72
    MaX Zino
    Konto usunięte
    A ja takie z innej beczki

    Milczenie - blokuje używanie czatu podczas walki TvsT u przeciwnej drużyny
    (nie potrzeba tego nazywać Mega Milczenie, bo zdolność ta w walkach PvP jest nie przydatna )

  13. #73
    musaraj
    Konto usunięte
    Śniezyca - Atak mag. z atrybutem lodu na wszystkich przeciwników, moze nałozyc status Furia (zimna furia )
    Trzęsienie Ziemi - Atak mag. z atrybutem ziemi na wszystkich przeciwnikow, moze nalozyc status skamienienie, lecz nie może go nałozyć na wszystkich przeciwnikow.
    Tornado - Atak mag. o atrybucie wiatru na wszystkich przeciwników, może nałożyć status ? (nie mam pomysłu, co mogło by się wiązać z wiatrem)
    Przekleństwo - Atak mag. bez atrybutu na wszystkich przeciwników, może nałożyć status Klątwa

    skoro jest Eksplozja, to nie aworyzujmy tylko Ognia.

  14. #74
    tibier
    Konto usunięte
    Mega Wylogowanie - Wylogowuje wszystkich z drużyny przeciwnej

  15. #75
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41
    Bez obrazy ale niezbyt mądry pomysł z tym wylogowaniem.
    Przecież wcielasz się w postać w MFO i tak jakbyś w rzeczywistości na kogoś żucił takie zaklęcie, jak by zadziałała ... poszedł by spać ?!?!

    mi brakuje jedynie mega normalizacji, która by zdejmowała wszystkie negatywy w drużynie.
    Skoro normalizacja kosztuje 50MP to Mega by kosztowała między 90 a 100 MP (oczywiście na 1 poziomie) i by można było ją użyć tyle razy co mega leczenie (od ilości gwiazdek)

    Na początku ktoś pisał o Wizji, która pokazywałaby mane przeciwnika, dobry pomysł i jestem za ale żeby działała na jednym graczu a nie na całej drużynie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •