Strona 13 z 107 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 1593

Temat: Propozycje nowych zdolności

  1. #181
    Darko
    Konto usunięte
    vernos przesadzone, nawet jak na dalszą rozgrywkę

  2. #182
    misiopysio
    Konto usunięte
    Moim zdaniem zdolnosci jest dość przynajmniej jezeli chodzi o zdolnosci bojowe, ew nowe statusy i umiejętności to kwestia do rozmowy, ale nie ma co z tym przesadzać bo jak bedzie tego za duzo to gra zrobi się zbyt zamotana.


    pozdrawiam

  3. #183
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie widziałeś nowych zdolnosci
    Tam to dopiero ból głowy.

  4. #184
    Fatal
    Konto usunięte
    Podwójny atak ( użycia: zależy od gwiazdki, max 3 ) 22,23,24 MP ( większa gwiazdka - większy koszt )
    Atakuje atakiem fizycznym 2 razy pod rząd - drugi atak nie może zabić.

    Chmura szczęścia ( użycia: 1 ) 66 MP
    Nadaje statusy: pomyślność, refleks, precyzja, bariera magiczna, regeneracja i ubezpieczenie na 3 tury.

    Ubezpieczenie ( użycia: zależy od gwiazdki, max 2 ) 40 MP
    Po zabiciu zostajesz automatycznie ożywiony z 25% hp.

    Różdżka Vaga ( czy tam kogoś ) --zdolność broni--
    Zdolności kosztują 25% mniej MP

    up: dokładnie, woj ma jeszcze przewagę broniami

  5. #185
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    6
    Cytat Napisał Darko Zobacz post
    vernos przesadzone, nawet jak na dalszą rozgrywkę
    Nikt nie powiedział, że to ma zostać wprowadzone do gry, to tylko moje pomysły, a co do umiejętności nie są aż "takie przesadzone", takie poświęcenie jest o wiele lepsze od tych co wymyśliłem + moje mają efekt uboczny.
    Chyba, że źle zrozumiałem twoje "przesadzenie".

    Up:
    Moje zdanie co do tych umiejętności.
    1 i 4 pomysły nawet w miarę, a do 2 i 3 są po prostu za dobre. (Chmura+osłonka = nietykalność: ataki przeciwnika prawie nic mu nie robią (bariery+rege i jeszcze duża szansa na unik w przypadku woja (pomyślność+refleks. Ubezpieczenie: Nie mam zdania, pomysł mi się normalnie nie podoba...)

  6. #186
    szymek dwa
    Konto usunięte
    nazwa: nie mogę wymyślić
    opis: przyssawa wszystkie pozytywne statusy przeciwnika (odbiera przeciwnikowi i dodaje tobie jego pozytywne statusy i ilość tur się nie zmienia)

  7. #187
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał szymek dwa Zobacz post
    nazwa: nie mogę wymyślić
    opis: przyssawa wszystkie pozytywne statusy przeciwnika (odbiera przeciwnikowi i dodaje tobie jego pozytywne statusy i ilość tur się nie zmienia)
    to by było bez sensu

    _---
    nazwa: (?)
    Usuwa wszystkie negatywne statusy[na zasadzie normalizacji] (i może zabiera 40% HP osobie która użyła zdolność)

  8. #188
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    6
    Cytat Napisał Ziolekx Zobacz post

    _---
    nazwa: (?)
    Usuwa wszystkie negatywne statusy[na zasadzie normalizacji] (i może zabiera 40% HP osobie która użyła zdolność)
    Chodzi Ci o kuracje? ( Nie zdejmuje all negatywów, ale te kilka to zawsze coś ;p). Jakby to wyżej weszło to kuracje można by zlikwidować, bo po co ona będzie ...

  9. #189
    szymek dwa
    Konto usunięte
    chodzi o to że zabiera przeciwnikowi jego pozytywne statusy (jakby normalizacja) i dodaje te statusy tobie
    i o to odrazy -1 pkt reputacji tak?
    co ja takiego zrobiłem to była moja propozycja jeżeli wam się nie podoba to nie mam do was żalu ale nie wstawiajcie od razu -1 pkt reputacji!
    Ostatnio edytowane przez szymek dwa ; 26-09-2011 o 08:00

  10. #190
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja ta propozycje juz widzialem, a jak ty tak protestujesz na minusy...

  11. #191
    Darko
    Konto usunięte
    też dostaję z kapelusza te minusiki a się szykowałem do 'avatara'

  12. #192
    Inkazuki
    Konto usunięte
    Zwój zielonego smoka.
    W walce atrybut wiatru wzrasta +10%

    Zwój orka.
    W walce atrybut miecza wzrasta +10%

    itp.

  13. #193
    Darko
    Konto usunięte
    @UP
    niezły pomysł, ja bym dał temu jeszcze limit na powiedzmy 20 tur i możliwość użycia raz w walce

  14. #194
    Ragnarök - Usuwa wszystkie statusy ze wszystkich postaci biorących udział w walce. Następnie co 3-5tur nakłada dowolny globalny czar , na obie strony walki.
    Czyli np. mega zatrucie / burza błyskawic / eksplozja i inne zdolności nadające na całą drużyne statusy.

    Umiejętnośc głównie dla minibossów. Ale w TvsT wprowadzilaby dość duże zamieszanie. ; D

    Pakt Walkirii - Ożywia jednego sojusznika co 3/4/5 tur.
    W przypadku gdy wszyscy sojusznicy są żywi ,w czasie kiedy jeden członek miał być ożywiony. Jeden członek drużyny ginie oraz wszystkie możliwości ożywienia są zablokowane do końca walki.

    Einherjer - rzucający czar zabija samego siebie. W przypadku ,gdy zostanie odrodzony ma do swojej następnej śmierci bonus x % do każdej ze statystyk.
    x - poprostu nie mam pomysłu na ten bonus

    Przyzwanie Freji - daje na x tur 50/75/100 punktowy bonus do statystki szczęście. W przypadku walki drużynowej bonus sie dzieli na ilośc członków drużyny.

  15. #195
    alerianna
    Konto usunięte
    Zdolność mega status nadaje wszystkie status pozytywne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •