Strona 47 z 107 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 705 z 1593

Temat: Propozycje nowych zdolności

  1. #691
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jednoczesne mega leczenie i atak? Naprawdę pomyślcie zanim coś napiszecie.

  2. #692
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Multi Zatrucie
    Poziom 70
    Koszt MP 30
    Limit użyć 2
    Działa tak samo jak multi atak tylko nadaję status zatrucie na 3 tury.

  3. #693
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pfem Zobacz post
    Multi Zatrucie
    Poziom 70
    Koszt MP 30
    Limit użyć 2
    Działa tak samo jak multi atak tylko nadaję status zatrucie na 3 tury.

  4. #694
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Ta zdolność nie zadaje obrażeń i prawie nikt jej nie używa ;]

  5. #695
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wystarczy dodać jej jakieś obrażenia co proponowano już 100 lat temu.

  6. #696
    Arahim
    Konto usunięte
    Zdolność która była już wymieniana. Mega MP . Limit użyć dla jednego użytkownika wynosił by dwa razy , drużynowo cztery. Moim zdaniem zdolność była by bardzo przydatna w walkach tvt , w bójkach również.



    Pozdrawiam

  7. #697
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mega Kuracja by się przydała :] za 60 MP np. 1-2x per fight.
    Bididididid!

  8. #698
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Uziemienie
    Max gwiazdek: 5
    Liczba slotów:1/2
    Poziom:60/65/70/75/80
    Limit Użyć:3
    Koszt MP: 85*/92**/99***/106****/113*****
    Opis:Atak magiczny o atrybucie ziemi na wszystkich przeciwników.Czasami nadaje status paraliż
    Ostatnio edytowane przez Seitas ; 03-08-2013 o 15:46

  9. #699
    Shikaten
    Konto usunięte
    Absorpcja

    Max gwiazdek: 1
    Poziom: 30
    Limit użyć: 1
    Koszt MP: 55
    Opis: Nadaje status Absorpcja na jedną turę.

    Absorpcja: 100% magicznych obrażeń zostaje zabsorbowanych, a 25% z nich leczy osobę, która rzuciła zaklęcie.

    Przykład:
    Wróg używa czaru Ogień 3 o wartości 1000 obrażeń. Osoba ze statusem absorpcja nie otrzymuje żadnych obrażeń, a dodatkowo 250 ją leczy.

  10. #700
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    a na ile tur by była dana absorbcja? czy byłaby ona Aktywna w walkach z Bossami?

  11. #701
    Shikaten
    Konto usunięte
    Jak już pisałem, na jedną turę. Proponuję, żeby była mimo wszystko aktywna w walce z bossami, ponieważ nie jest to aż tak szkodliwe i raczej nie ułatwia walk z bossami bardziej niż z potworami.

  12. #702
    Shikaten
    Konto usunięte
    Na początku MFO3 spotkanie się z przedmiotami ala: ,,Nadaje automatycznie status regeneracja na 4 tury'' było czymś niesamowitym i cudownym(wypadł mi amulet Kajana), jednak stopniowo, wraz z grą, zaczęło mi się to przejadać... Mamy do wyboru między pomyślnością, barierą, barierą magiczną, regeneracją i na tym opiera się prawie każdy przedmiot. Świetnym pomysłem byłoby stworzenie nowych fajnych statusów... Ja tutaj jeszcze kilka zdolności dam

    Przeładowanie
    Lvl: 40
    Poziomy: 3 gwiazdki
    MP: 30/25/25
    Działanie: 3 tury
    Limit użyć: 1/1/1
    Opis: Atak fizyczny gracza zostaje wzmocniony błyskawicami. Gdy gracz atakuje zwykłym atakiem, na celu pojawia się efekt uderzenia piorunem, ponadto piorun pojawia się też nad pozostałymi wrogami, do dwóch odbić(coś jak łańcuch piorunów). A więc konkretnie: Atak na konkretny cel zostaje wzmocniony o 10%/15%/20%, drugi losowy cel otrzymuje 40%/45%/50% tego, a trzeci losowy cel 15%/20%/25%.

    Przywołanie szkieletu(tylko na walki pojedyncze)
    Lvl: 30
    Poziomy: 3 gwiazdki
    MP: 50/60/70
    Działanie: 4 tury(szkielet po tym czasie się rozsypuje)
    Limit użyć: 1/1/2
    Opis: Po użyciu, pojawia się sprzymierzony szkielet z 500/1000/1500 hp. Zadaje on obrażenia fizyczne od miecza. Po 4 turach się rozsypuje.

    Uśmiercenie
    Lvl: 50
    Poziomy: 1 gwiazdka
    MP: 45
    Limit użyć: 1
    Opis: Automatycznie zabija przeciwnika z ilością życia mniejszą niż 25%. Nigdy nie chybia.

  13. #703
    Pirrat
    Konto usunięte
    48 stron, a które zdolności zostały wprowadzone? Bo jak dla mnie to tego tematu administracja w ogóle nie czytam, tak samo jak z questami, bo z góry one są ustalone i tylko poboczne wybierają, modyfikując pewnie ostro propozycje.

  14. #704
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    48 stron, a które zdolności zostały wprowadzone? Bo jak dla mnie to tego tematu administracja w ogóle nie czytam, tak samo jak z questami, bo z góry one są ustalone i tylko poboczne wybierają, modyfikując pewnie ostro propozycje.
    Nawet nie wiesz jak się mylisz. Osobiście proponowałem i weszło https://forum.mfo3.pl/showthread.php...=7948#post7948 wystarczy trzymać się wytycznych podanych przez jacka jeden post pod moim.

  15. #705
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Nawet nie wiesz jak się mylisz. Osobiście proponowałem i weszło https://forum.mfo3.pl/showthread.php...=7948#post7948 wystarczy trzymać się wytycznych podanych przez jacka jeden post pod moim.
    Ale to było na początku, kiedy jeszcze noobki nie zaśmieciły tematu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •