Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wymiana dusz

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    48

    Wymiana dusz

    Witam, piszę tego posta bo nie jest mi to obojętne ale proponowałbym usprawnić wymianę zagubionych dusz, inaczej to wygląda kiedy ma się 45 tyś i zajmuje to wiele godzin. Dałoby się zrobić skróty jak u Diablosa?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    23
    Cytat Napisał Lethal Zobacz post
    Witam, piszę tego posta bo nie jest mi to obojętne ale proponowałbym usprawnić wymianę zagubionych dusz, inaczej to wygląda kiedy ma się 45 tyś i zajmuje to wiele godzin. Dałoby się zrobić skróty jak u Diablosa?
    Taaak, albo wprowadzić limit dzienny np 20 mini dziennie ale żeby można było np zesłac na raz 1000 dusz i wtedy 5 pod rząd ubić i elo

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Żadnych limitów. Usprawnić faktycznie można, ubicie nawet 5 jest dość czasochłonne względem innych minibossów. Tutaj dodatkowo bezmyślne bieganie prawo-lewo nie wystarczy, bo już to zrobiliśmy w przeszłości.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    1 Rendels to kwestia 45 sekund na miksturze przyśpieszenia. Limit (50) to raptem 40 minut dziennie. Przeżyjecie.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Żadnych limitów.
    Zdecydowanie.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    48
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    1 Rendels to kwestia 45 sekund na miksturze przyśpieszenia. Limit (50) to raptem 40 minut dziennie. Przeżyjecie.
    Nie mówię o nieopłacalnym Rendelsie tylko skrzynia fortuny. Na Rendelsa to już nikt nie łazi, jeżeli w jakiś sposób nie zostanie usprawnione to te miejsce będzie bezużytecznie, lepiej już łazić na Diablosa bo nie ma limitu i można co 10 sekund zbić Diablosa.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Raz wymieniałem te dusze na miksie przyspieszenia( dosyć nie precyzyjna nazwa bo daje nam nie zerowe przyspieszenie wiec w teorii w każdej jednostce czasu powinniśmy poruszać się jeszcze szybciej a tak nie jest. Lepsza nazwa to mikstura prędkości). Wszystkie dusze wymieniłem na skrzynię. Nie wiem ile razy latałem ale zeszło mi z godzinę, nie dość że ani razu nie dostałem 1kk to jeszcze więcej bym zyskał sprzedając te dusze przez targ. Reasumując nie ma z czym się nie zgadzać. Propozycja jak najbardziej tak

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •