Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 59

Temat: Błąd z areną walk / walka z bossem - wadliwy skrypt na automacie, wartość "undefined"

  1. #16
    RaxSnk
    Konto usunięte

    Bład Walki na Arenie

    Dzisiaj wystapil mi bardzo dziwny blad w oczekiwaniu na walke na arenie poniewaz czas jaki sie odlicza przed walka doszedl do 0 i nie pokazal sie ani raport ani nie zniklo mi okno oczekiwania i po kazdym odswiezeniu strony dalej jest i nie mozna nic z nim zrobic

    https://imageshack.us/photo/my-images/43/43519422.png/

    Oraz mam tez blad cofajacej sie postaci i nie pokazuje wogole raportow z walki tak jak bym biegal i nic mnie nie atakowalo biegalem tak z dobre 30 minnut i zadnej walki z potworem
    Ostatnio edytowane przez RaxSnk ; 02-03-2012 o 01:40

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bardzo czytelny screen.
    Podobny problem#1.
    Podobny problem#2.

  3. #18
    RaxSnk
    Konto usunięte
    dobrze tylko jak teraz zrobic zeby to zniklo i mozna bylo grac a scrypt mialem zrobiony taki od samego rana i dopiero wieczorem zrobil sie taki problem

  4. #19
    Oraz mam tez blad cofajacej sie postaci i nie pokazuje wogole raportow z walki tak jak bym biegal i nic mnie nie atakowalo biegalem tak z dobre 30 minnut i zadnej walki z potworem
    W takim razie to najprawdopodobniej w Twoim skrypcie jest błąd. Sprawdź czy coś ci podświetla na czerwono, kiedy wchodzisz w skrypt i próbujesz go zapisać. Tylko zwróć uwagę na to czy sprawdzasz odpowiedni skrypt (ten w którym walczysz PvP i ten, w którym expisz).

    A z naprawą następstwa tego błędu (okno pojedynku) musisz poczekać na Jacka/Tomiego.

  5. #20
    RaxSnk
    Konto usunięte
    Polecenie 1:

    1. Twoja postać: Procent HP <= 52[ usuń ]
    użyj Leczenie 1
    Polecenie 2:

    1. Twoja postać: Procent HP <= 52 [ usuń ]
    użyj mikstura życia lv1

    Polecenie 3:

    1. Twoja postać: Ilość MP <12 [ usuń ]
    użyj mikstura many lv1

    tak ustawiony jest scrypt
    https://imageshack.us/photo/my-images/848/20426837.png/ link do mojego scryptu ja w nim nie widze bledow a jak chce go z edytowac to po chwili wyskakuje
    The page you are looking for is temporarily unavailable.
    Please try again later.
    Ostatnio edytowane przez RaxSnk ; 02-03-2012 o 02:00

  6. #21
    RaxSnk
    Konto usunięte
    temat do zamkniecia wszystko zniklo po przestawieniu skryptu jednak byl blad ktorego nie zauwazylem

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Zagadką jest to w jaki sposób liczby zamieniają się na "undefined".

  8. #23
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Ja wiem jak Jak gracz zaznacza myszką w inteligencji liczbę którą ma wpisaną - domyślnie zero, to puszcza klawisz w okienku wyboru. Wtedy "liczba", zmienia się na postać, a okienko do wpisania wartości pozostaje. Nie umiem tego teraz odtworzyć, nie wiem czemu, ale przy układaniu skryptów miałem tak wiele razy.

    Ogólnie wielokrotnie miałem przypadek, że pozostawało okienko do wpisania liczby, a w poprzednim okienku wyboru samoczynnie zmieniało się na "postać". Wtedy właśnie po zaakceptowaniu polecenia, w jego podglądzie widniało "undefinded". Cały czas myślałem, że wiąże się to z puszczeniem przycisku myszy w tymże okienku, ale teraz jak już pisałem nie umiem tego odtworzyć.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 02-03-2012 o 14:05

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    jeśli komuś uda się namierzyć sposób na celowe wywołanie tego błędu to prosimy o info.

  10. #25
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    7W6+li9DRGQR7yPyiz+YtVg0YjXw3WTDKagHkYaABVofQ8gnhZ K0Lja11+4VDkJEXxRS05LVpXdusW93j6nuco+I4D+aNagKs6xM 1FJWG0HUHw0M8M5q87x71Z7bNzhB0Tu53uF3BozpojUAOV+YlT dvMvwHCTK8jbgYpK/fJox8Jd4olmn200xot5JsUQzpbBmZLRs+135cvT1fbuQfL9Q/QVolx8GqJXXEshZB2Lo/61Jp75nn5YqbqIClx0Nc
    Nazwa:  blad1.jpg
Wyświetleń: 143
Rozmiar:  60.5 KB

    Nazwa:  blad2.jpg
Wyświetleń: 146
Rozmiar:  44.1 KB

    Nazwa:  blad3.jpg
Wyświetleń: 144
Rozmiar:  43.8 KB

    Klikamy w okienku wyboru funkcji na liczba, po czym nie puszczając myszki wyjeżdżamy poza to okienko i klikamy prawym przyciskiem trzymając ciągle lewy, następnie puszczamy obydwa.

    Jeszcze wczoraj to działało u mnie innaczej, że po naciśnięciu LPM i zaznaczeniu cyfry z okienka wpisania wartości, oraz puszczeniu LPM na okienku wyboru funkcji, przeskakiwało samoczynnie. Nie wiem, może ja coś namieszałem wczoraj, może w myszce coś mi szwankuje. Nie mam pojęcia. Postaram się jeszcze aby wywołać ten błąd tak jak wczoraj.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 02-03-2012 o 15:29

  11. #26
    Protegowany
    Konto usunięte
    Witam mam podobny problem walka zostala odliczona do 0 okno nadal sie wyswietla i wszystko stoi nic nie pomaga ani ponowne zalogowanie ani nic innego moj nick w grze Protegowany prosze o pomoc

  12. #27
    RaxSnk
    Konto usunięte

    Błąd połączenia z serwerem - wadliwy skrypt na automacie

    Podczas bójki wyskoczyl taki oto blad i niewiem z jakiego powodu internet mi chodzi bardzo dobrze a tu taki blad
    https://imageshack.us/photo/my-images/27/bladbc.png/

    // połączyłem tematy i lekko zmodyfikowałem nazwę tematu.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 08-03-2012 o 22:52

  13. #28
    Mnie wczoraj wieczorem tak wywalalo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #29
    TrueStory
    Konto usunięte

    Pilne, dziwne, niewiem o co chodzi

    Witam was, chciałam zgłosic błąd który polega na tym że zaatakowałam swojego przeciwnika po czym podczas walki mnie wylogowało i od tamtej pory za każdym razem jak wlogowywuje jestem podczas tej walki mimo że dawno się już skonczyla, i co kilkanaście sekund wyskakuje mi błąd w połączeniu z serwerem. Dodatkowo wcześniej występował u mnie błąd polegający na tym że mogłam robic wszystko tj. teleportowac sie, handlowac, atakowac , a gdy chciałam iśc na potworki (expic) to biegałam i mnie tak jakby zatrzymywało nie zabierając mi w ogóle energii i nie było w ogóle walki. Prosiłabym o rozpatrzenie moich uwag. Dzięki i pozdrawiam

  15. #30
    Kardinale
    Konto usunięte

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •