Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Temat: Błąd z areną walk / walka z bossem - wadliwy skrypt na automacie, wartość "undefined"

  1. #46
    RaxSnk
    Konto usunięte
    tylko jest taki problem ze nieda sie poprawic bo za szybko rozlancza z serwerem a zmienic na podstawowy nie mozna podczas walki
    a posiadam windows 7 32 bity i przeglondarke googlechrome najnowsza i niemam mozliwosci poprawienia scryptu nawet

  2. #47
    RaxSnk
    Konto usunięte
    pomoglo odwolanie walki sprawdzilem scrypt jaki mialem i inne jakie posiadam i niema w nich bledow

  3. #48
    RaxSnk
    Konto usunięte
    Tomi jak widac na wklejonym zdjeciu jest to bojka wiec nie jest to w trybie automatu tylko w trybie manualnym gdzie scrypty nie powiny miec znaczenia

  4. #49
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Gdy nie robisz ruchu w manualnej walce, wykonuje Ci ruch wg skryptu.

  5. #50
    RaxSnk
    Konto usunięte
    ale blad wystapil gdy wykonywalem ruch maualny a nie skonczyl mi sie jeszcze czas wiec jest to troche dziwne weglog mnie

  6. #51
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał RaxSnk Zobacz post
    ale blad wystapil gdy wykonywalem ruch maualny a nie skonczyl mi sie jeszcze czas wiec jest to troche dziwne weglog mnie
    Być może błąd był po stronie przeciwnika - wtedy zacina walkę obu stronom.

    To był gracz Muszynianka, która też zgłosiła problem:
    Witam was, chciałam zgłosic błąd który polega na tym że zaatakowałam swojego przeciwnika po czym podczas walki mnie wylogowało i od tamtej pory za każdym razem jak wlogowywuje jestem podczas tej walki mimo że dawno się już skonczyla, i co kilkanaście sekund wyskakuje mi błąd w połączeniu z serwerem. Dodatkowo wcześniej występował u mnie błąd polegający na tym że mogłam robic wszystko tj. teleportowac sie, handlowac, atakowac , a gdy chciałam iśc na potworki (expic) to biegałam i mnie tak jakby zatrzymywało nie zabierając mi w ogóle energii i nie było w ogóle walki. Prosiłabym o rozpatrzenie moich uwag. Dzięki i pozdrawiam
    Prawdopodobnie miała wadliwy skrypt, a po zaatakowaniu Ciebie ją wylogowało i przerzuciło na używanie tego wadliwego skryptu.

  7. #52
    tOOpa
    Konto usunięte

    Błąd na arenie

    Witam
    Mam błąd na arenie
    Mam Już tak 6 Godzin

    oto screeny:



  8. #53
    Coni
    Konto usunięte
    Bardzo możliwe, że to jest błąd związany z wadliwym skryptem.

  9. #54
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Tak to wina wadliwego skryptu. Po zalogowaniu przełącz szybko na inny profil a jak to nie zadziała, to musisz czekać na pomoc ze strony administracji.

  10. #55
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Dokładnie ten sam problem co tutaj https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ren%C4%85-walk sprawdż czy w jakimś poleceniu nie masz "undifinited(?)".
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #56
    tOOpa
    Konto usunięte
    nigdzie nie mam undifinited ani nie pomaga szybkie zmienienie na inny profil

  12. #57
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czyli pewnie przeciwnik ma błąd w skrypcie.

  13. #58
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    błąd już minął?

  14. #59
    tOOpa
    Konto usunięte
    tak dziękuje za pomoc

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •