Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Rankingi, walki, pomoc.

  1. #31
    QSQ
    Konto usunięte
    Chaos, zacznij od tego, że mało osób chce walczyć z włóczniami, bo gdyby nie to byś ze mną zawalczył. Te włócznie to tak jak w MF2 anty - też unikali takich graczy.

  2. #32
    The End
    Konto usunięte
    Chaos - po prostu teraz gracze mają wyrównane szanse... Nie ma anty, nie ma graczy którzy mają na 20 lvl tyle kasy co 100 lvl i pozwolić sobie mogą na wszystko za każdą cenę. Wady i zalety statystyk są wyważone. Często o wygranych decydują niuanse. Podam piekny przykład... Walki z Activem- moja i qsq. QsQ zremisował i przegrał, ja wygrałem. Nie byłoby w tym nic śmiesznego gdyby nie to że mamy identyczne statystyki i prawie identyczne eq... Bardzo wielkie znaczenie ma przyjęta taktyka w czasie trwania samej walki. I to jest cudowne. Jak to tomi napisał każdy jest w zasięgu. I o to chodzi. A problem ze znalezieniem odpowiednich graczy wynika u ciebie z nastawienia. Wyłączasz sobie połowę wojowników. Qsq ma racje... Jak jeszcze nie będziesz walczył z buławami to jesteś antymag... Bo wypadki używania topora są bardzo rzadkie. Jest bardzo dobrze uważam i żadne terminy ważności ranku nie zmienią tego na lepsze.

    A w mf2 to był jeden wielki syf jeśli idzie o pvp i ranking. Tam to był dopiero brak przeciwników... Zanim ktoś walczył to miesiąc się przygotowywał a już kto widział kogoś z top 50 stojącego pod miastem? =D Nawet rzadko (poza wysokimi lvl) byli w nim nie anty. Z pvp było już znacznie lepiej ale i tak uważam że gorzej niż tutaj. Ile to przelewów było z tym pvp...
    Więc nie gadaj bzdur. Chcesz przeciwników to walcz z każdym jak ja czy qsq. Jak widać po ranku takie nastawienie się opłaca. Teraz się walczy z każdym. Im wyzej jesteś w top tym masz mniej przeciwników... Więc jak walczysz to nie ma wybierania jak w mf2. Koniec ze stagnacja.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 16-04-2011 o 16:15

  3. #33
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hah ja z Active wygrałem wczoraj 2x.
    Co do buław to jak mówiłem walczę z każdym rodzajem broni oprócz zatrutej włóczni.
    Co do tych wyróznanych szans, to niestety magowie nie mają na 20lv takiej dobrej broni jak woje i dlatego jest ich mało w top pvp.

    Ps. Przeczytaj sobie jeszcze raz wypowiedź qsq, on wcale nie pisał że jestem anty...
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 16-04-2011 o 16:22

  4. #34
    The End
    Konto usunięte
    Faktycznie nie napisal, ale ja parafrazuje to wg siebie i wysuwam taką hipoteze
    Bo dla mnie to pierwsze kroki do anty.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Tak, to że walczę z każdym oprócz ciebie to oznacza że jestem anty? Haha może myślisz że w ten sposób namówisz mnie na walke?
    Hehe nie uda ci się to.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    W tym temacie mieliśmy rozwiązać problem walk, a nie tego czy ktoś jest anty czy nie. Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, ludzi nie zmienicie, jeżeli ktoś jest tchórzliwy i nabija sobie rank na małych lvl a ze swoim lvl wzywa sos to już jego sprawa

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •