Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Rankingi, walki, pomoc.

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Chyba warto wrócić do pomysłu z "terminem ważności" zdobywanego rankingu. Wtedy cały czas będzie trzeba walczyć
    A ja nadal uważam to za kiepski pomysł, a jego wady wymienili poprzednicy. Oprócz tego to jest demotywujące, a nie motywujące jak mogło by się wydawać. Wprowadza też niepotrzebną presję i szukanie walk na siłę, co tylko może doprowadzić do patologii, aby tylko obejść system i "zaliczyć" walkę na sztukę.
    Tego się nie da sensownie wprowadzić, zresztą uważam, że jest OK jak jest.
    Na samym szczycie są osoby, które są faktycznie dobre i nie są one poza zasięgiem, a chyba o to chodziło...

  2. #17
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Majac mniej ranku mialbym nawet mniejsze szanse, bo patrząc z punktu widzenia mojego rywala nie bylaby to walka z top1 a dwa że w wypadku wygranej mniej zyskuje.Rewelacja...
    A to ciekawe, bo do tej pory topowcy narzekali na to, że inni gracze nie chcą z nimi walczyć właśnie dlatego, że są w TOP
    W czasie przed-testowych burzy mózgów szukaliśmy sposobów na to by gra nie "skamieniała" - bo to była jedna z większych wad mfo2.

  3. #18
    QSQ
    Konto usunięte
    A ja nadal jestem za wprowadzeniem rankingu jak na MFO2, który zdobywało się walcząc z każdym, bo z przeciwnikami jest teraz różnie.

  4. #19
    benerit
    Konto usunięte
    A gdyby np odejmować jakiś % rankingu za wezwanie sos do walki z graczem?

  5. #20
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    A gdyby np odejmować jakiś % rankingu za wezwanie sos do walki z graczem?
    To już lepiej zablokować SOS na równym lvl'u...

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    dokładnie, blokada sos na równym poziomie :P

    może by tak 2-4 rodzaje rankingów?
    ten co jest, miesięczny, za bójki, za pojedynki i areny ;]

  7. #22
    QSQ
    Konto usunięte
    Za bójki to nie, bo by ostre łapanie było ...Ale ranking za areny, pojedynki czemu nie ...

  8. #23
    QSQ
    Konto usunięte
    Coni kolejny, który boi się walczyć...I o pomoc od razu woła.

  9. #24
    Coni
    Konto usunięte
    Nie walczę, bo mam swoje powody, więc już nie płacz.

  10. #25
    QSQ
    Konto usunięte
    Coni, bałeś się i wezwałeś pomoc, z innym jakoś walczysz.

    Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zrobić....PRZEDZIAŁ POMOCY!!!...Byłby on taki sam jak na MFO2 możliwość walk, tylko tam przedziały np. 2lvle były do walki, a tutaj do braku możliwości wezwania pomocy.

  11. #26
    Coni
    Konto usunięte
    Nie walczę z nikim o rank, więc nie pisz już głupot. Jedynie w bójkach jak mnie zaatakują. Sos jest przydatny, bo takie dzieci jak ty by sobie wbijały rank na nieprzygotowanych graczach, a wy jeszcze chcecie wyłączyć to opcję? Jak ktoś nie chce walczyć to jego problem, a nie przeżywajcie tak to, że nie zarobicie tego 20ranku.

  12. #27
    QSQ
    Konto usunięte
    Na nieprzygotowanych?? Ostrzegałem, że zaatakuję, napisałem na czacie, jak i na prywatnym czasie.

  13. #28
    Nyhariel
    Konto usunięte
    ale posprzeczac to sie mozecie prywatnie, nawet przez telefon jak do siebie numer macie...

    co do tematu - jest zajebiscie i nie ma co zmieniac. dziekuje

  14. #29
    Coni
    Konto usunięte
    Tak, akurat byłem na forum i usłyszałem melodię z gry, że zostałem zaatakowany. Zresztą nie o to chodzi, jak nie chcę walczyć - nie będę i od tego służy opcja sos. Jak tutaj tak wszyscy narzekacie na brak walk rankingowych to walczcie między sobą.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hehe tylko że mało kto chce walczyć.
    Niewiele osób ma 150+ pvp.
    Jakoś na mf2 nie było takich problemów.
    Kilka razy dziennie walczyło się o pvp.
    Nawet przy sporej ilości 1000+ pkt pvp.
    A tutaj znaleść kogoś chętnego z 150-200 pvp to już jest problem.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •