Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Rankingi, walki, pomoc.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143

    Rankingi, walki, pomoc.

    Dla mnie to nie ma sensu gra na ranking tak jak jest teraz.
    Atakuje "Ice Axe". On oczywiście wzywa pomoc bo boi się walczyć z równym.

    I teraz pytanie. Po co jest taki ranking jak takie dzieci wbijają go na małych lvlach a jak wiedzą że go stracą to wzywają pomoc. Potem się rodzi taka dzieciarnia w top rankingu.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Nie wbiją go za dużo na małych lvlach, ponieważ TOP jest na maksymalnym poziomie. Musi walczyć z graczami, którzy co najmniej mają połowę jego ranku, a takich na małym lvlu jest niewiele,a jak są to unikają lokacji z bójkami.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    ale po co jest ranking skoro jak atakujesz go, to żeby nie stracić rankingu on wzywa "sos".

    Potem się pewnie chwali w przedszkolu, że jest w top10 i nikt go nie pokona.
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 15-04-2011 o 18:34

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    Racja, coraz trudniej wbijać tutaj rank, przez taki pomoce, a w pojedynkach walczyć nie chcą.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    jak będzie potem 100lvl to będzie atak 1000 vs 50, 100 vs 20 itd. a jak go zaatakuje równy lvl to będzie szybko "sos' i (co robi Ice Axe, że zawsze ze śmiechu spadam z krzesła) pisanie na czacie "pomooooccyyyyyy help szybkoo pomoocyyyy"

  6. #6
    GreenDays
    Konto usunięte
    hehe ja też tak mam



    atakuje równy 20 lvl ja też taki mam i koleś wzywa pomoc bo sie boi

    troche mnie też denerwuje

    a

  7. #7
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    Racja, coraz trudniej wbijać tutaj rank, przez taki pomoce, a w pojedynkach walczyć nie chcą.
    Chyba warto wrócić do pomysłu z "terminem ważności" zdobywanego rankingu. Wtedy cały czas będzie trzeba walczyć

  8. #8
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Chyba warto wrócić do pomysłu z "terminem ważności" zdobywanego rankingu. Wtedy cały czas będzie trzeba walczyć
    Hehehe... i który to już raz mógłbym powiedzieć: "A nie mówiłem?"

  9. #9
    QSQ
    Konto usunięte
    Co to za pomysł, bo chyba o nim nie słyszałem??

  10. #10
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Powiem tak:
    Co do Ice Axe to macie racje,
    on tylko stoi i atakuje słabsze lv na tygrysach
    dzisiaj go zatakowałem i on odrazu dał sos i spamował na czacie głównym o pomoc.
    Troche to żałosne, bo cały swój rank wbił na przelewach walcząc z 1lv.

    Dlatego popieram ten pomysł z "terminem ważności" rank.
    Nie walczysz? Nie ma cię na liście top.
    Proste rozwiązanie.

  11. #11
    QSQ
    Konto usunięte
    No, to ja też wylecę z TOP'ki nie mając przeciwników??

  12. #12
    The End
    Konto usunięte
    mnietuniema boski pomysl! I weź np moj przyklad? wylece z top bo nie mam z kim bic tak? A kto zechce stracic swoj rank? Nikt. Wiec w tym momencie bym lecial dopoki nie spadlbym tak nisko(moralnie zreszta tez), że mógłbym atakować nizsze lvl dla ranku w lesie. Watpie czy ktokolwiek by ze mna zawalczyl... Majac mniej ranku mialbym nawet mniejsze szanse, bo patrząc z punktu widzenia mojego rywala nie bylaby to walka z top1 a dwa że w wypadku wygranej mniej zyskuje.Rewelacja...
    Wtedy dopiero by sie dzialo w lokacjach bojkowych. Wybaczcie ale rank to nie jest serek homogenizowany ;]

    Chaos jak popierasz pomysł z terminem ważności rankingu to stan do cholery jasnej do walki...
    Lepiej nie walczyć z tymi przed tobą i poczekać aż z braku przeciwników ( których np ja mam bagatela 6 możliwych) rank im się przeterminuje... Genialny plan... Zalóż jeszcze z Icem team ;]
    I lejcie we 2 nizsze lvl w lesie to wam sie rank nie przeterminuje!
    Panowie tak nieuczciwego pomyslu to dawno nie słyszałem... Zamiast poganiać graczy do walk kijem lepiej wymyślcie jaką im podać marchewkę ;]
    Ostatnio edytowane przez The End ; 15-04-2011 o 23:04

  13. #13
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No dobra, to może osoba która nie grała by przez pewien czas wylatywała by z listy to rank?
    Bo w mfo2 było wiele osób którzy nabili/przelali sobie duży rank a potem przestali grać.

  14. #14
    The End
    Konto usunięte
    Tutaj tak nie będzie bo istnieje jedynie szansa do nabicia ranku x2 względem gracza na 2 miejscu. Faktycznie przepaści takie jak teraz pomiędzy 1 a 2 miejscem będą myślę należeć do rzadkości. Dodatkowo jakiekolwiek walki przynoszą więcej korzyści niż to miało miejsce w mfo2. To właśnie dzieki splaszczeniu różnic rankingowych. Sytuacja jak w mfo2 nie powinna mieć miejsca. No chyba, że gracze z top 10 przestaną zupełnie walczyć. Wtedy pierwsza trojka jest nie do ruszenia praktycznie. Poki co takiej sytuacji nie ma i oby nie bylo.Ale... Jak bedzie wiecej graczy pokroju Ice'a w top 10 to tych z pierwszych miejsc naprawdę nie będzie dało rady ruszyć. Teraz topkę raczej okupują gracze którzy lubią walczyć i nie boją się ryzyka(ja, mita - ten to jest agent , qsq, logi, blood, coni). Na razie jest bardzo dobrze i nie kombinowałbym za nadto. Nawet jak się weźmie różnice miedzy mną a qsq to są to tylko 4 wygrane walki z graczami z top10-15. To nie są jakies ogromne dysproporcje. Nie mozna uwarunkować bycia w top od pewnej częstotliwosci walk bo są okresy gdzie się walczy częściej a są i okresy gdzie się praktycznie nie walczy. Ja mam walki skokowo - długo nic a jak ruszy to ze 2-4 naraz. Wiem, że niektórzy mają podobnie. Ewentualnie do rozważenia jest minimalna ilośc walk o rank (nie bojek!) w pewnym długim odstępie czasu. Ale to funkcji nie spelni bo wystarczy że się 2 graczy umówi i walcząc tylko pomiędzy sobą zapewne spełnią wymagania. A nie można zażądać 4 i więcej walk w ciągu tygodnia! Nawet zażądanie 10 w ciągu 3 tyg np jest wątpliwe. Nie wiem czy osobiscie bym spełnił warunki mimo iż walcze z każdym i sam szukam chętnych. Po prostu sie nie da sensownie wprowadzić terminu przydatności rankingu
    Raczej bym proponował znaleźć sposób zachęcenia ( a nie zmuszenia) graczy do częstszych walk.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Fire co ty za głupoty wypisujesz?
    Ja niby nie walcze?
    Haha dobre.
    Dzisiaj np. zdobyłem 30+pvp w walkach.
    Aktualnie jestem najlepszym magiem w topce.
    A z tobą nie walcze bo wiem że mag w starciu z zatrutą ma marne szanse.
    Dlatego walczę tylko z wojami którzy biją z innych broni lub magami (no raz z ickiem walczyłem, ale on ma słabe staty i mimo zatrutej i tak dostawał baty odemnie)
    A co do ciebie to poczekam na upka i złapię cię na 25+lv jak nie będziesz już używał swojej pro włóczni.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •