Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: [Statystyki] Statystyki dla wojownika lvl 13 i dalej

  1. #1
    Damian Stangret
    Konto usunięte

    [Statystyki] Statystyki dla wojownika lvl 13 i dalej

    12 Poziom, Woj

    Aktualne statystyki: HP 35
    MP 15
    Atak 31
    Obrona 21
    Obrona magiczna 20
    Szczęście 27
    Szybkość 31
    Przeznaczenie: PvE


    Witam.
    Chciałbym zapytać jak mam dalej rozdawać statystyki.
    To jest moje pierwsze spotkanie z grą tego typu i nie bardzo się orientuję w tym..
    Moje obecne statystyki to:
    HP 35
    MP 15
    Atak 31
    Obrona 21
    Obrona magiczna 20
    Szczęście 27
    Szybkość 31
    Zaraz zdobędę 13lvl i nie wiem jak dalej je rozdawać.
    Proszę o pomoc ;-)

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Generalnie sprawa jest bardzo prosta, ale zacznijmy od początku .

    Jesteś wojownikiem, więc Twoja postać potrzebuje rozkładania głównej ilości punktów w trzy statystyki - Atak, Szybkość i Szczęście, w przeciwieństwie do Maga, który Szczęście musi wręcz olać.

    Konkrety:
    HP - dodawaj zawsze o 200-500 od najlepszego leczenia, czyli na 15 lvlu jest Mikstura Życia 2, która leczy 800 HP - musisz więc mieć 1000-1200. Na 30 lvlu jest Mikstura Życia 3, która leczy 1300 HP - musisz mieć więc 1600-1800 HP.
    MP - u Wojownika sprawa jest prosta, do 30 lvla tak naprawdę nie musisz się przejmować, dodane możesz mieć tylko kilka punktów. Na 30 lvlu Wojownik musi mieć 50 MP (25 punktów dodanych), a na 40 lvlu - 60 MP (30 dodanych punktów).
    Obrona, Obrona Magiczna - obrony zawsze dodawaj równo, jeżeli już chcesz w nie inwestować. Moim zdaniem dobrym sposobem jest dodawanie po 1 punkcie w obie obrony na poziom, albo inaczej - dobrze jest mieć po 10 punktów co 10 lvli, czyli na 10 = 20, na 20 = 30, na 30 = 40, na 40 = 50. Sam tak wbijam w moją postać, bo tu profesja nie ma nic do rzeczy.
    Atak i Szybkość - moim zdaniem Atak i Szybkość powinny iść w parze, dodawać zawsze równo punkty. Głównie w te statystyki wbijaj.
    Szczęście - ja bym dbał o szczęście trochę słabiej niż w Atak i Szybkość, jakieś 10 punktów mniej powinno być dobrze .

  3. #3
    Damian Stangret
    Konto usunięte
    Mam 19 lvl... Chciałbym zapytać, czy dobrze rozdaję statystyki i zmierzam w dobrym kierunku ;-)
    HP 46
    MP 16
    Atak 47
    Obrona 28
    Obrona magiczna 28
    Szczęście 38
    Szybkość 47
    Będę wdzięczny za jakąś opinię..

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Według mnie w dobrym kierunku i dobrze rozdajesz.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wg mnie również. Trwaj w tym dalej , a jakbyś miał problemy to pisz tutaj, pomożemy .

  6. #6
    Debooksik
    Konto usunięte
    chciałbym zapytać mam 9 lvl woj
    37hp
    12mp
    25atak
    13obrona
    13obrona magiczna
    20szczęście
    30szybkość

    proszę powiedzieć jak mam teraz dodawać i czy dobrze dodaje i jak mam dodawać

  7. #7
    Damian Stangret
    Konto usunięte
    Mam jeszcze pytanie na temat zdobywania doświadczenia... Mam obecnie 21(zaraz 22)lvl i obecnie expie na 3x tygrys, którego na auto-walce bez problemów pokonuje. Czy to jest odpowiedni exp dla tego lvl-u, gdzie mam w najbliższej przyszłości zdobywać doświadczenie?

  8. #8
    Kardinale
    Konto usunięte
    3x tygrys jak najbardziej, pamiętaj żeby bić Tygrysa Brunatnego. Proponuję Ci bić tam exp do 30lv a potem przerzucić się na Lew x2 w Sosnowym zagajniku

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja na 27 proponuje iść bić 2 lisy ^^.

  10. #10
    nigdy lisów za dużo nie biłem, lwy lepsze bo zawsze gryf ;]
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ale lwy od 30 dopiero

  12. #12
    Damian Stangret
    Konto usunięte
    A dlaczego max level postaci tutaj to 43? Nie ma nic dalej? Kończy się fabuła, czy gra jest jeszcze nieskończona? A może to jest wersja beta i wkrótce wejdzie pełna i będzie trzeba od nowa zaczynać? Proszę odpowiedź :-)

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jest wersja beta - co nowy update wychodzi 1 miasto, a blokada lvlowa skacze o 10 lvli. Do 40 poziomu doświadczenie leci normalnie, a potem z 40 na 41 otrzymujesz 10% normalnego doświadczenia, natomiast z każdym następnym o połowę mniej - z 41 na 42: 5%, z 42 na 43 - 2,5%, a z 43 na 44 - 1,25%. Gra oczywiście nie jest skończona, ilość miast w V2 była dwucyfrowa . Nie będzie trzeba od nowa zaczyna, "wersja beta" to po prostu nieskończona gra.

  14. #14
    Molot
    Konto usunięte
    Witam. Potrzebuje pomocy w ułożeniu statystyk.
    Jestem wojownikiem mam 8lvl i chce ułożyć staty do PvE.
    Moje obecne staty to:
    HP-25
    MP-16
    ATAK-26
    OBRONA-25
    OBR MAGICZNA-14
    SZCZĘŚCIE-17
    SZYBKOŚĆ-17.
    Proszę o pomoc w ułożeniu statow do 15lvla.

  15. #15
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    To nie jest temat na zbiorowe pytanie o statystyki. Zakłada się nowy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •