Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Włam na konto Genius

  1. #1
    Gintama
    Konto usunięte

    Włam na konto Genius

    Witam , ogólnie moje konto zostało wyczyszczone z itemów i kasy , ni były to może za kozackie itemy i duża ilosc tych pieniedzy no ale troche się natrudziłem na zbieranie tego..

    Ogólnie wbijając dzisiaj na e-mail wypatrzyłem że dostałem od was e-mail ze jest prośba o zmianę e-mail : Witaj Genius,

    Rozpocząłeś procedurę zmiany emaila na swoim koncie z adam.krynski@wp.pl na ender@onet.pl.
    Link potwierdzający zmianę został wysłany na nowy adres.

    Jeśli to nie ty zmieniłeś adres email - niezwłocznie zmień hasło do konta.

    Pozdrawiamy,
    Zespół MFO

    Odrazu zmieniłem hasło , no ale już chyba niewiadomo poco zmieniłem te hasło bo konto było wyczyszczone

  2. #2
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Tylko pytanie brzmi, w jaki sposób ktoś dostał się na Twoje konto. Login różni się od nicku postaci, więc jak ktoś mógł odgadnąć zarazem Twój login jak i hasło ?

    Musiałeś udostępnić komuś te dane, innej możliwości nie widzę.

  3. #3
    Eem
    Konto usunięte
    Lub też logowałeś się w szkole/u kolegi/ w kafejce internetowej bądz gdzie indziej i zapomniałeś się wylogować. Lub też przeglądarka zapisała twoje hasło.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Czy logowałeś się gdzieś poza domem? Wszędzie mogą być programy do zapisywania hasła, więc trzeba być ostrożnym.. Jeśli nie to musiałeś komuś podać swój login i hasło. Cudem jest odgadnięcie obu

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2011
    Postów
    23
    Nie da się od tak włamać na konto ,poprostu musiałeś nie wiem nei wylogować się gdzieś albo dać się nabrać na teksy graczy wiesz np "jest jakiś nowy qest i ja ci go przejdę daj hasło " itp
    więc czyba eq już nie odzyskasz moim zdaniem

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Cytat Napisał NieMaszKolan Zobacz post
    więc czyba eq już nie odzyskasz moim zdaniem
    To jest już pewne w 100%

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •