Zobacz wyniki ankiety: Czy avatary powinny widniec w profilach graczy?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 54.55%
  • Nie

    10 45.45%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Temat: avatary...

  1. #31
    QSQ
    Konto usunięte
    Ja pamiętam avek Zahira i IGL'a

    Dałem na tak i mam nadzieję, że reszta zrobi to samo, a w niedalekiej przyszłości będziemy mogli "instalować" avki w naszych profilach

  2. #32
    Nyhariel
    Konto usunięte
    przepraszam, rzeczywiscie moze masz racje Tomi, niestety teraz juz nie bardzo wiem jak to zmienic, ale mysle, ze kazdy domysli sie o co chodzi

  3. #33
    Crawler
    Konto usunięte
    Oczywiście zagłosowałem na Nie.

  4. #34
    OgsoN
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Może avka by dodać w tym miejscu w profilu?


    https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

    Można by z wydarzeń usunąć datę i godzinę i wtedy były by dużo wolnego miejsca,
    lub po prostu troche "ścieśnić" te wydarzenia.
    Dobry pomysł, na te wydarzenia i tak się nie patrzy. ;]
    Dla mnie też gra się o wiele ciekawiej jak jest możliwość wstawienia avatara.

  5. #35
    Crawler
    Konto usunięte
    Nie wydaje mi się by możliwość wgrania dowolnego avatara wpływała w jakikolwiek sposób na grę.

  6. #36
    OgsoN
    Konto usunięte
    Tu chodzi o klimat.

  7. #37
    FaLoW
    Konto usunięte
    Na nie .
    Zaraz zacznie się spam typu :

    Zrobię avek za golda / smsa i po co nam to ?

    Z resztą może od razu nad naszą głową by się on wyświetlał gdyż do profilu bez potrzeby się nie zagląda a fajnie się jest extra obrazkiem lansować i byłby widoczny czy to się komuś podoba czy się ? Bo ja naprawdę nie rozumiem czemu chcecie dyskutować z argumentem Tomi'ego który twierdzi iż ten sam skutek osiągniecie umieszczając avatar w profilu bo w sumie co za różnica czy jest on te 3 cm wyżej / niżej ? I klimatu nie tworzą avatary tylko ludzie a jeśli ktoś twierdzi inaczej niech wejdzie w google grafika i się tam wczuwa w klimat ; o

    Nie czarujmy się avatary nie są na chwile obecną najważniejsze trzeba się skupić na czymś co jest w tej chwili naprawdę istotne .

  8. #38
    Crawler
    Konto usunięte
    Avatary bardziej zepsują klimat. Będą odstawały od strony utrzymanej w klimatach fantasy. Od tego typu obrazków jest prezentacja.

  9. #39
    Nyhariel
    Konto usunięte
    a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo ale milo sie patrzy kiedy jeden jest inny niz drugi, jest roznorodnosc... avatary wielu graczom umililyby gre, a to, ze by w niej nic nie zmienilo wcale nie stoi przeciwko tym, ktorzy chca zeby one byly, wrecz przeciwnie ;]

    Crawler - w prezentacji rowniez mozesz zepsuc klimat ;]

    Falow - to czy avatar sie komus podoba, czy tez nie, to jego prywatna sprawa, wazne, zeby Tobie samemu sie podobal
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 15-04-2011 o 17:57

  10. #40
    FaLoW
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo
    Wiesz powiem Ci tyle Jest opcja kobieta/mężczyzna przy rejestracji i też jest opcja wybrania dla płci odpowiedniego wyglądu postaci więc ; o ?

    To jakim ludkiem się poruszasz czy ma jakieś znaczenie ? . hyh tak jak Crawler wspomniał to jest coś co zrobiło by nas unikalnym na mapie widać ,że coś Cię odróżnia od kogoś innego a w profilu to nie ma zanczenia . nawet w drużynie różne wyglądy to już coś bo w tedy np wszyscy członkowie jakieś drużyny mieli by ten sam wygląd i by się wyróżniali z tłumu widać by było ,że coś ich łączy bo nikt inny takiego stroju nie ma ?

    I powiedź czemu avatar nad prezentacją umili Ci grę a w prezentacji już nie ? Jeśli masz gust to dopasujesz prezentacje tak by klimat się nie popsuł .

    Z resztą jak chcecie avatarem się chwalić wstawcie go na forum w profil bo macie taką opcje a nie korzystacie a jak nie macie takiej w grze to się jej domagacie o zgroza .
    Ostatnio edytowane przez FaLoW ; 15-04-2011 o 18:04

  11. #41
    Crawler
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Crawler - w prezentacji rowniez mozesz zepsuc klimat ;]
    Zgoda. Ale prezentacja jest specjalnie do tego wyodrębnionym miejscem. Wypychanie syfu na zewnątrz - poza obręb tej przestrzeni (avatary i inne duperelki) jest złym pomysłem.

  12. #42
    Nyhariel
    Konto usunięte
    przepraszam Falow, nie mam zamieru Cie w najmniejszym stopniu obrazic, ale Crawler dobrze swoje wypowiedzi argumentuje, a Ty chyba piszac to wszystko myslisz o czyms innym, albo nie bardzo wiesz o co chodzi

    a co do Crawlera, okej prezentacja jest miejscem gdzie mozna porobic co sie zywnie komu podoba, ale kto mowi o wypychaniu "syfu" na zewnatrz ja jedynie mialem na mysli profil, a nie jak ktos tam wczesniej wspomnial, ze podczas walk bo to glupota nie z tego swiata.

  13. #43
    FaLoW
    Konto usunięte
    Oh doskonale wiem o co chodzi i po prostu wypowiedziałem się na temat tego co napisałeś bo chyba Ci chodziło o wygląd postaci dla mężczyzn i kobiet czyż nie ?

    I Pytałeś się czy ma znaczenie to jaki masz wygląd postaci to też Ci wyjaśniłem jakie może mieć .

    Chociaż zgadzamy się w kwestii avatarów pod czas walki .

  14. #44
    Nyhariel
    Konto usunięte
    nie... nie zrozumiales sam napisalem, ze mozliwosc wybrania sobie wygladau postaci jest sluszna, bo jest roznorodnosc w grze, a to jest potrzebne, aczkolwiek gdyby jej nie bylo, nie popsuloby to gry przeczytaj jeszcze raz uwaznie tamten post, a bedziesz wiedzial, bo pozniej niepotrzebne zamieszanie wprowadzasz

    zebys nie szukal - "a to jakim ludkiem sie poruszasz wplywa jakos na gre? ;] moglyby byc dwa rodzaje - dla kobiet i mezczyzn, tez by to w grze nie zawadzalo, ale milo sie patrzy kiedy jeden jest inny niz drugi, jest roznorodnosc... " - tu masz kawalek mojej wypowiedzi, przeczytaj ja jeszcze raz dokladnie, a przede wszystkim przypatrz sie drugiej czesci tej wypowiedzi
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 15-04-2011 o 18:25

  15. #45
    Dokładnie tak jak mówi Suzu.
    Avki umiliły by grę.
    prezentacja to nie to samo...
    ~50px niżej już teraz możesz wrzucić sobie avatar. Naprawdę robi to aż taką różnicę?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •