Zobacz wyniki ankiety: Czy avatary powinny widniec w profilach graczy?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 54.55%
  • Nie

    10 45.45%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: avatary...

  1. #1
    Nyhariel
    Konto usunięte

    avatary...

    Wielu graczy domaga sie avatarow w grze, wielu chetnie widzialoby je w swoich profilach, co wiecej, to pozwala nam utozsamic sie z postacia, pokazac, jak chcielibysmy wygladac w oczach innych...

    PS. nie dalem do propozycji, bo to raczej jest temat na rozmowe do przedyskutowania

  2. #2
    Wstaw sobie avatar do prezentacji

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Tak, to rzeczywiscie jakies rozwiazanie, jednak wielu osob nie satysfakcjonuje.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Pomysł ciekawy i takie avatary nie muszą być tylko w profilu
    Można je wsadzić również w inne miejsca. np pierwsze top 15 w rankingu, ma avatar obok pola z nickiem, a reszta oczywiście nie.

  5. #5
    Nyhariel
    Konto usunięte
    a to akurat jest czysta dyskryminacja ;] nie mowie tylko dlatego, ze dzisiaj wypadlem z top15 :P tylko generalnie. Albo wszyscy albo nikt dla jednego avatar moze nie znaczyc wiele, ale dla drugiego owszem... pare osob uwaza, ze gra przez to stracila na swoj sposob urok, ze oprocz ludzi, i innych czynnikow to avatary tez byly czescia klimatu kazdego poprzedniego mfo, a niszczenie klimatu z kazda nowsza wersja mfo, to chyba nie jest to do czego administracja chce doprowadzic

  6. #6
    Snake
    Konto usunięte
    Zrob Sobie Sygne i daj do prezentacji, fajnie to wygląda

  7. #7
    Nyhariel
    Konto usunięte
    juz nadmienilem wczesniej, ze nie o to chodzi...
    PS. mam sygnature w prezentacji

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    A w czym gorszy jest dowolny avatar w prezentacji niż wstawiony trochę wyżej na sztywno?

  9. #9
    GreenDays
    Konto usunięte
    ja jestem osobiście by avatary mógł mieć kazdy gracz w trakcie walki i wogóle


    jest to pewien częsć gracza

    na mfo 2 fajnie to było z tymi avatarami

    walczyłes i było widoczne twój avatar i przeciwnika więc jestem za tym by avatary były podczas walki


    w prezentacji to nie to samo gdzie na walce

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał GreenDays Zobacz post
    ja jestem osobiście by avatary mógł mieć kazdy gracz w trakcie walki i wogóle


    jest to pewien częsć gracza

    na mfo 2 fajnie to było z tymi avatarami

    walczyłes i było widoczne twój avatar i przeciwnika więc jestem za tym by avatary były podczas walki


    w prezentacji to nie to samo gdzie na walce
    Ciekawe gdzie wy chcecie zmieścić avatary w walce?

  11. #11
    Crawler
    Konto usunięte
    Beka z tematu, avatary tworzące w klimat? Nie sądzę. Powiem więcej: podoba mi się obecne rozwiązanie z obrazkiem postaci w profilu. Rozwiązania upatruje właśnie w wyglądach postaci, dodanie ich większej ilości umożliwiłoby utożsamianie się(?), ponieważ nie często by się one powtarzały na mapie i bylibyśmy na swój sposób unikalni. Avatary to jedna z gorszych stron MF2. Te prośby o zrobienie avka z panita za golda, to nie jest coś za czym tęsknie. Poza tym takie dupy, cycki czy samochody na avkach psuły klimat. Od tego jest prezentacja.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Crawler Zobacz post
    Beka z tematu, avatary tworzące w klimat? Nie sądzę. Powiem więcej: podoba mi się obecne rozwiązanie z obrazkiem postaci w profilu. Rozwiązania upatruje właśnie w wyglądach postaci, dodanie ich większej ilości umożliwiłoby utożsamianie się(?), ponieważ nie często by się one powtarzały na mapie i bylibyśmy na swój sposób unikalni. Avatary to jedna z gorszych stron MF2. Te prośby o zrobienie avka z panita za golda, to nie jest coś za czym tęsknie. Poza tym takie dupy, cycki czy samochody na avkach psuły klimat. Od tego jest prezentacja.
    W dużej części się z tobą zgadzam :P
    Dobra by była większa ilość ale nie za MF ani za darmo, do postaci które sa za 30MF dołożyć kilka bo większość graczy decyduje sie tylko na 2 z nich...Ja z resztą tez myslę że tylko 2 są fajne :P
    Dołożyć wyglądy za osiągnięcia lub pozycje w rankingu, np. jesli utrzymasz sie w top 5 rankingu PvP przez 3dni dostajesz możliwość założenia nowego stroju który po stracie pozycji by nie znikał. Stroje takie mogłyby być jeszcze podzielone, za 1miejsce, za 2, za 3 inny strój i za 4 i 5miejsce inne stroje. Lub 3 stroje z których mozemy wybrać 1, utrzymując się następne 4 dni mamy możliwość wybrania innego z tych wyglądów (tym sposobem mamy już 2stroje), utrzymując sie następne 5/7 dni kolejny itd.

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte
    ja o avatarach w walce nic nie pisalem co do Crawlera, rzeczywiscie, kiedy widzialo sie avatary, o tematyce wyzej wspomnianej to sie slabo robilo

    "avatary tworzące w klimat?" - tak, na swoj sposob. Ktos kto umial utrzymac fajny klimat fantasy mysle, ze przyczynial sie do jego tworzenia ;]

  14. #14
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Może avka by dodać w tym miejscu w profilu?


    https://img59.imageshack.us/f/avkkk.png/

    Można by z wydarzeń usunąć datę i godzinę i wtedy były by dużo wolnego miejsca,
    lub po prostu troche "ścieśnić" te wydarzenia.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    do tematu nowych strojów jeszcze wrócimy...
    Może nawet jakąś sondę zrobimy - żeby użytkownicy wybrali te najfajniejsze.
    Ale to musi na razie poczekać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •