Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Walki

  1. #1
    rafau
    Konto usunięte

    Walki

    Chodzę sobie po mapie, wszedłem do wiekowego lasu, a tu jakiś ziomek z 19 levelem mnie zaatakował. Dodam, że ja mam 10 level. Moje pytanie brzmi : jak to [cenzura] możliwe?
    edit; właśnie zauważyłem, że [cenzura] straciłem gem obrony magicznej na trzeciej gwiazdce. no [cenzura] co to ma być do [cenzura] pana?

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    Jest to system bójkowy. Występuje on w tych lokacjach, które nie mają nic wspólnego z fabułą. Uprzedzam pytanie - takie ataki sa dozwolone.

  3. #3
    rafau
    Konto usunięte
    ale w tym jebanym lesie mam zabić te tygrysy dla jakiegoś ciawusa, więc to miejsce jest związane z fabułą. ja chcę swój [cenzura] gem obrony magicznej.
    edit; i żeby nie było, że mam pretensje do tego [cenzura] który mnie zaatakował, bo to [cenzura] niedociągnięcie twórcy gry. co to do [cenzura] ma być?
    Ostatnio edytowane przez rafau ; 14-04-2011 o 22:10

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    Nie jest związane, bo to jest Quest, którego nawet nie wykonując będziesz mógł iść dalej...Quest tej jest zbędny.

  5. #5
    rafau
    Konto usunięte
    no dobra, ale kto [cenzura] wymyślił system walki między 10 a 19 levelem? przecież to jest [cenzura] ani mądre ani fajne.
    spodziewam się mnie zaraz [cenzura] za przeklinanie, ale cóż, przeklinam na co dzień, a tym bardziej jak ktoś wymyśla takie [cenzura] reguły.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Twoje przekleństwa nie robią wrażenia, jedynie szybciej stąd wylecisz.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    szkoda że nie mam tyle repy żeby ci dać -pkt
    Zauważ że każdy doświadczył tego i każdy może zaatakować niższy lvl, nie jest to zły system. A o gem bym się nie martwił bo i tak na niskim poziomie jest bez użyteczny ;]

  8. #8
    Sosna
    Konto usunięte
    Poza tym masz możliwość wezwania pomocy, choć nie wiem jak długo 10 poziom mógłby pociągnąć z 19, swoją drogą to bardzo dobre rozwiązanie, gra staje się dużo ciekawsza.

  9. #9
    Snake
    Konto usunięte
    Powinno być ograniczenie levelowe, Bez sensu to i ja się zgodzę

  10. #10
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Snake Zobacz post
    Powinno być ograniczenie levelowe, Bez sensu to i ja się zgodzę
    Zawsze możesz wezwać pomoc.

  11. #11
    Ochłoń. Poczytaj forum - zrozumiesz dlaczego jest tak, a nie inaczej i co najprawdopodobniej zostanie zmienione w tej kwestii.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •