Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 37

Temat: Liga Graczy: Sezon 3 [Poziom: 41+]

  1. #16
    Coni
    Konto usunięte
    Bana na forum? W grze się rejestruje przecież + info w aktualnościach było (choć zapewne nie byłaby to wygodna opcja bez forum).

  2. #17
    Kardinale
    Konto usunięte
    Uważaj Coni, konkurencja nie śpi..


  3. #18
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Koleś dalej w mieście próbuje naciągać na wpisowe :


  4. #19
    Coni
    Konto usunięte
    Nic nie mogę na to poradzić, dodałem jednak tutaj widoczne "Rejestracja Zamknięta", może trochę pomoże.

  5. #20
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 3:07 dnia 10 marca.

  6. #21
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 15:15 dnia 12 marca.

  7. #22
    Coni
    Konto usunięte
    Gracz MasterOfPuppets został usunięty z Ligi Graczy.
    Przypominam, że gracze, którzy nie rozegrali jeszcze żadnej walki ligowej mają na to czas do jutra (włącznie), inaczej zostaną zdyskwalifikowani.

  8. #23
    Coni
    Konto usunięte
    Ksiliath została usunięta z Ligi Graczy.
    Przypominam, że mamy już po połowie sezonu ligi, jeżeli jakiś gracz nie chce walczyć to można go zgłaszać i zapewne wtedy ustalę jakiś termin walki.
    Zaktualizowane z godziny 3:43 dnia 17 marca.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Napisz powód czemu mnie usunąłeś, bo te twoje żarty nie są śmieszne i co ligę robisz znów problemy. (Jeśli Ci chodzi, że nie wysłałam walk mój błąd, ale ostatnio nie mam czasu na grę , rzadko na mfo siedzę, ale jeśli o to chodzi to kultura by wymagała, żebyś przynajmniej jednego posta na prv wysłał że prosisz o rozegranie walki, albo o wysłanie raportów). Ale jak poprawi Ci się humor jak mnie usuniesz z ligi to proszę bardzo. Swoją drogą gdybyś rozpisał od początku ligi dni kto z kim walczy to byłoby lepiej, bo pisałam do wszystkich o rozegranie walk z czego 5 osób się zgodziło, a reszta mi pisze, że później (bo nie są gotowi) , albo że muszą wbić mój przedział pvp i np. takiego "Nerusa" znów promujesz dając mu dodatkowy pkt za rozegranie połowy walk w 1 tygodniu ligi, czego ja nie mogę osiągnąć przez niechęć graczy do rozegrania ze mną walk, ale to że promujesz Nerusa już ustaliliśmy we wcześniejszych sezonach !!

  10. #25
    Coni
    Konto usunięte
    Za nierozegranie żadnej walki ligowej, trzeba było wysyłać raporty - jakoś każdy potrafił to zrobić, a ja wróżką nie jestem by się domyślać czy rozgrywasz walki czy nie. Opieram się jedynie na otrzymywanych raportach.
    Jeszcze się zastanowię co z Tobą zrobić, bo dosłałaś TERAZ raporty, ale jednak one odbyły się w czasie pierwszych 11 dni.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    O jakie promowanie tu chodzi? W regulaminie jest napisane, że kto rozegra polowe walk w ciągu pierwszego tygodnia dostaje dodatkowy 1pkt

  12. #27
    Coni
    Konto usunięte
    Po rozpatrzeniu reklamacji i zapoznaniu się z raportami gracza Ksiliath przywracam ją do Ligi Graczy, jednocześnie informuje, że to w interesie graczy jest pilnowanie swojego stanu tabeli.

  13. #28
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 19:46 dnia 17 marca.

    Pierwszy termin
    Jutro niedziela 18.03.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    BloodEye vs Nerus


    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.

  14. #29
    Coni
    Konto usunięte
    Zaktualizowane z godziny 16:40 dnia 21 marca.

    Liga Graczy trwa do 26 marca godziny 23:59, w razie potrzeby może zostać minimalnie wydłużona.

  15. #30
    Coni
    Konto usunięte
    TERMIN WALKI
    Jutro piątek 23.03.2012 o godzinie 19:00, walkę trzeba rozpocząć do godziny 19:20.
    Ksiliath vs Nerus

    Jeżeli jeden z graczy się nie pojawi to należy mnie o tym poinformować.
    Jeżeli obaj gracze się nie pojawią to walka będzie nierozstrzygnięta (czyli będzie można ją rozegrać kiedyś - gracze się będą musieli wtedy już sami umówić).
    Jeżeli gracz się nie zjawi w terminie, a jego przeciwnik to zgłosi wówczas ten gracz przegra walkowerem i nie otrzyma nawet 1pkt za porażkę.
    Gracz, który wygra poprzez walkower otrzyma +3 pkt.
    Przegrana walkowerem nie jest liczona jako walka ligowa, więc też się nie wlicza do:
    4.1 Gracz, który nie zawalczy chociaż z połową graczy w swojej lidze w ciągu sezonu jest dyskwalifikowany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •