Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: sms...

  1. #16
    QSQ
    Konto usunięte
    No i w tym rzecz, że jak to przeleją, gracz dostanie MF to trudno będzie udowodnić i powinno być to zakazane jak na MFO2, że samo pisanie = ban

  2. #17
    Coni
    Konto usunięte
    Najpierw trzeba wprowadzić przycisk GM koło wiadomości na czacie

  3. #18
    QSQ
    Konto usunięte
    Najpierw trzeba wprowadzić GM

  4. #19
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Że tak powiem, screen nie dowód ;D
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    miałem sam to wrzucić :<
    ... i zeznania świadków.
    Ale mi nawet nie chodziło o karę dla tego konkretnego pacjenta, tylko o to, że epidemia już na mfo3 się dostała. I jakąś szczepionkę warto zainstalować

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    79

    ale to już chyba lekka przesada
    od 2 dni kolesia widze, pisze na głównym że za sms sprzeda uzbrojenie... a gdzie GM ?
    jeszcze ktoś pomyśli że to jest legalne bo nikt go nie ukarał i zaraz wszyscy za sms będą sprzedawać...

  6. #21
    Snake
    Konto usunięte
    No i co z tego. Zaloże się że polowa z was jeździ na multi kontach, tego też nikt nie sprawdza ^^
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 15-04-2011 o 01:21

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    nie kazdy ma w tyle zasady...multi są wykrywalne ;]
    ciekawe po co multikonta skoro mozna nowe postacie mieć xD

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Snake Zobacz post
    No i co z tego. Zaloże się że polowa z was jeździ na multi kontach, tego też nikt nie sprawdza ^^
    będzie niezłe żniwo jak się ich nazbiera ;]

  9. #24
    Screen może być dowodem przesądzającym o ile pochodzi z wiarygodnego źródła.
    Wolę screena niż jak ktoś mi żywcem kopiuje treść wiadomości, a taka forma nie
    może być uznana nawet jako poszlaka - ja nie uznaje.

    Nie wszyscy potrafią podrobić screena w sposób perfekcyjny, a skoro w tym przypadku
    zostało to zauważone przez 2 osoby, to można założyć że sytuacja faktycznie miała miejsce.

  10. #25
    QSQ
    Konto usunięte
    Jeżeli chodzi o tą sytuację to również potwierdzam, że takowe wiadomości na czacie miały miejsce.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    żeby udowodnić róbcie zdjęcia aparatem analogowym i wysyłajcie klisze pocztą :P
    screen powinien wystarczyć dopóki nie będzie przycisku GMa przy wiadomościach na czacie...

  12. #27
    Nyhariel
    Konto usunięte
    dobry grafik screena Ci moze podrobic, wiec watpie, by screen zostal uznany za dowod ;/ przycisk GM rzeczywiscie by sie przydal ;]

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Tylko że tu dobrych grafików dużo nie ma, większość dopiero uczy sie pisać i czytać. Ale przycisk powinien być wprowadzony jak najszybciej, przy prezentacjach graczy również.

    EDIT: ten CsHoNn dziś mi proponował miejsce na wywernie w zamian za oddanie mu walki rankingowej xD
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 15-04-2011 o 11:20

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •