Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: historia handlu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    historia handlu

    dobrą rzeczą jest zapis historii mf i usług
    może by tak zrobić historię handlu
    wiadomo ze admini widzą ją, ale gdyby udostępnić ją wszystkim byłoby wygodniej
    proponuje ją zamieścić w profil zakładka historia handlu
    da to możliwość sprawdzenia historii handlu ewentualnego kontrahenta i sprawdzenia z kim mamy do czynienia
    oczywiście nie mówię żeby przetrzymywać wszystkie info o handlu, kasowane by były np po miesiącu

  2. #2
    PDM
    Konto usunięte
    To zabezpieczenie przed krętaczami:

    Bania HG,

    Niski,

    itd.....

    + siata, o ile nikt z trolli forum nie powie "Trzeba sobie radzić, za bardzo ułatwiło by to gre " itp.

    masz plusika

  3. #3
    takie trochę szpiegostwo, życzliwi opiekunowie dobrego zachowania w grze(donosiciele) byli by w raju pisząc nowe posty o oszustach, naciągaczach i ewentualnych multikontach, z resztą spora część tej historii to pożyczane przedmioty; na co graczom wgląd w takie transakcje ? Ryzyko oszukania przy handlu jest znikome (możliwe tylko przez głupotę/roztargnienie ofiary), a o to chodzi w handlu, żeby taniej kupić drożej sprzedać(już widzę "czemu chcesz 50k, jak widziałem, że kupiłeś za 25"). Ale wgląd na swoje transakcje by nie zaszkodził ;p

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...istoria+handlu
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 20-02-2012 o 14:36
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    takie trochę szpiegostwo, życzliwi opiekunowie dobrego zachowania w grze(donosiciele) byli by w raju pisząc nowe posty o oszustach, naciągaczach i ewentualnych multikontach, z resztą spora część tej historii to pożyczane przedmioty; na co graczom wgląd w takie transakcje ? Ryzyko oszukania przy handlu jest znikome (możliwe tylko przez głupotę/roztargnienie ofiary), a o to chodzi w handlu, żeby taniej kupić drożej sprzedać(już widzę "czemu chcesz 50k, jak widziałem, że kupiłeś za 25"). Ale wgląd na swoje transakcje by nie zaszkodził ;p

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...istoria+handlu
    tu masz troche racji utrudnilo by to zycie handlarzom a raczej wyzyskiwaczom ale ustabilizowałoby ceny
    poza tym cena nie zalezy od tego za ile cos ktos kupil a ustala ją popyt i podaż
    w mfo2 byly tak zwane srednie ceny ale i to nie powodowalo trudnosci w handlu
    cena jest zmienna

    @PDM dz za plusik

  5. #5
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Proste że na nie ! Ma to na celu tylko i wyłącznie szpiegowanie graczy pod kątem tego jaki mają ekwipunek przed walką.
    Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do któregoś gracza, to go zgłaszasz - proste. Nie życzę sobie, żeby moi przeciwnicy wiedzieli w czym chodzę, za duże znaczenie ma ekwipunek.

  6. #6
    lcs
    Konto usunięte
    PDM i siata mają race

    jesteś naprawde nieumyślny że nie chcesz rozszyfrować oszustów

    Siata kolejny +

  7. #7
    Agusia
    Konto usunięte
    Ja jestem na tak. Dokladnie z tego samego powodu co bellator. Zycze sobie miec przed walka pelen oglad kombinacji jakie przeciwnik moze zastowac w potyczce. I tak rywal bedzie miec przeciez mozliwosci tasowania eq, a to do mnie zalezy umiejetnosc przewidzenia wlasciwej. Poza tym warto wiedziec jaka jest dysproporcja w eq.
    Jesli wiemy, ze jestesmy w eq mocno do tylu oczywistoscia jest, ze bedziemy ryzykowac przy doborze go. Zachowawcze dobranie uzbrojenia wg wzoru bowiem bedzie pewnie niewystarczajace. Co wiecej dzieki temu bylby nawrot procesu, ktory w mfo 2 mial miejsce = tzw fake buyow, czyli kupna ekwipunku nie dla noszenia go, ale dla dezorientacji przeciwnika. Milo by bylo rowniez wiedziec jakimi zdolnosciami dysponuje przeciwnik. Tutaj znow: to, ze je posiada nie znaczy, ze musi nalozyc.
    Istnienie zdolnosci nie powinno implikowac dostosowania taktyki do potencjalnego jej uzycia przez przeciwnika. Zreszta dla sceptykow pozostana dropy z bossow.
    Ostatnio edytowane przez Agusia ; 21-02-2012 o 13:51

  8. #8
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Agnes, ale Bellator jest na nie....
    Cytat Napisał Bellator
    Proste że na nie !
    Cytat Napisał Agnes
    Ja jestem na tak. Dokladnie z tego samego powodu co bellator.

  9. #9
    w sumie tak/nie ale powód mają ten sam
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Agusia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Grzeczna Byłam Zobacz post
    Agnes, ale Bellator jest na nie....
    Sokratesa widze sie nie czytalo.
    Przejecie argumentu przeciwnika i wykorzystanie go we wlasnym wywodzie jednak w calkowicie odmiennej wymowie jest jedna z najsilniejszych figur retorycznych.

    Czyzbym dostala za to minusa? Smiech na sali

  11. #11
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Jeśli chodzi o wgląd wyłącznie do własnych transakcji to jak najbardziej na tak. Jeśli również do innych graczy to nie.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,770
    Historia handlu na pewno powstanie i będzie dostępna prawdopodobnie tylko dla właściciela.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •