Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł ?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na Tak

    11 26.19%
  • Jestem na Nie

    31 73.81%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Punkty energi

  1. #1
    WhiteAlbatros
    Konto usunięte

    Pomysł Punkty energi

    Witam mam pewną propozycje.
    Otóż jak wiadomo są osoby które grają codziennie w MFO. Każdy lubi sobie trochę poexpić zabawić się w pvp, lecz czasem brakuje dla takich codziennych graczy punktów energi.
    Dlatego wpadłem na pomysł dostawania tych punktów za wchodzenie do gry podrząd. To znaczy.
    Załóżmy, że zaczęliśmy grać w poniedziałek wchodzimy gramy stracimy wszystkie punkty i kończymy granie na dany dzień. I następnego dnia wchodzimy do gry i dostajemy bonus za kolejne wejście do gry z rzędu. To będzie wtedy wtorek. I tak codziennie... z wtorku na środy z środy do czwartku i tak do 7 dnia w którym dostaniemy 7 dniowy bonus. Za każde wejście codzienne dostalibyśmy 10 punktów energii czyli weszliśmy 1 raz mamy 105 i zaczęliśmy granie z rzędu i następnego dnia mamy 115 i tak to 7 dnia. W tym właśnie 7 dniu dostalibyśmy 60 punktów energii (czyli byłoby to razem 165 punktów) oraz Bonus odnowy całych punktów energii, który można by wykorzystać wciągu następnych 7 dni . Czemu 7 dni ? Ponieważ byłby gracz, który wchodzi tylko po to żeby dostać ten bonus i wyjść z gry :P A właśnie jeśli znów po jakimś czasie zrobi takie kółko to tamten bonus mu zniknie i pojawi się nowy 7 dniowy bonus więc taki gracz nie ma z tego korzyści
    Oczywiście jeśli ktoś by przyszedł w poniedziałek a potem w środę to nie skorzystał by z takiej oferty !
    Zapraszam do komentowania pomysłu. Kto na nie proszę podać przyczynę !
    Ostatnio edytowane przez WhiteAlbatros ; 19-02-2012 o 15:02

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie, bo jest dobrze tak jak jest. Zużycie energii trzeba inteligentnie rozplanować.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie, bo jest dobrze tak jak jest. Zużycie energii trzeba inteligentnie rozplanować.
    Dokładnie. Jestem na nie.

  4. #4
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Nie bo to nie jest to gra tego typu,(znam gry w których są podobne bonusy) A co do tego za łatwo by było.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Jestem na NIE
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Gra musi zarabiać jak najwięcej.

  7. #7
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    nie bo nie
    nabijesz szybko 40 lvl i potem będziesz robil pełno nowych tematow co to limit lvl i co robić jak mam limit a tego itak jest już za dużo

  8. #8
    Użytkownik Avatar RiK
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    100

    LOL

    @Topic
    Też jestem na nie jak reszta.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Lol2
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Lol3

  11. #11
    PDM
    Konto usunięte
    tak

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    A mi się pomysł nawet podoba... Dla mnie i tak zbędny, ale wiele osób zachęci do codziennego logowania

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    nie no spoko, za niedługo będzie pomysł żeby w ogóle energie usunąć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •