Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Nowa Komenda Przyłowanie

  1. #1
    Snake
    Konto usunięte

    Cool Nowa Komenda Przyłowanie

    Kto grał w Final Fantasy to wie o co chodzi ,, Sumony Espery Aeony itp ^^
    Z niektórych bosów można będzie drapnąć Karte [ może inaczej to się nazwać] I podpinamy pod postać [ max 1 kartę można mieć podpięta i tylko raz użyć, bo jak więcej by było, to był by cały czas spam,również pierw trza nastukać ap że by z tego korzystać] Wiadomo Postacie by znikały, albo odchodziły do tyłu. Była by pokazana animacja danego Przywołanego Mistycznego potwora który atakuje Cele, leczy itp.

    Każda karta też by miała daną cechę mp. siła +2 % itp, każdy my mógł se dopasować bestie pod swój build.

    Przypominam można było by mieć tylko jedną podpięta kartę, i tylko raz użyć podczas walki [ Abu unikać spamu niepotrzebnego]. A pierw Trza było go się nauczyć za AP, że by móc użyć.

    Myślę że pomysł się podoba

    Jak ktoś może niech da+ za fatygę, bo jakiś łomot nudził się, i dał minusa do Rep nie wiem nawet za co...

    Pozdrawiam

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    wtf?!

  3. #3
    Dorexx
    Konto usunięte
    Możesz trochę jaśniej pisać to na przyszłość. Mi się trochę podoba między nie a tak.

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    Fajnie, że każdy wie o co chodzi...???

  5. #5
    Dorexx
    Konto usunięte
    Jemu chodzi coś w stylu moich petów tylko na przywoływanie.

  6. #6
    QSQ
    Konto usunięte
    Jest jeden temat, o tym, to po co zrobił drugi i napisał to tak, że nikt nie kuma o co chodzi.

    MINUS

  7. #7
    Dorexx
    Konto usunięte
    Ehh to załatwiłeś chłopaka, a chciał dobrze

  8. #8
    QSQ
    Konto usunięte
    Za dużo osób, chce tak polepszyć MFO, że zapominają w ogóle co to za gra??

    Co druga propozycja jest w stylu - "Tak jak w (tutaj nazwa danej gry)"...

    A mfo ma się chyba różnić od innych gier??

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie dość, że spamujesz po raz kolejny absurdalnym tematem, podając moją propozycję jako swoją ze wcześniejszego tematu, to jeszcze chcesz za to reputację - owszem - dostałeś - negatywną. Jakbym był modem, to bym Ci takiego ostra sprezentował, że być zapamiętał na długo.
    Do zamknięcia i dajcie mu reputy ujemne, aby wreszcie jego tematy szły najpierw do moderacji.

  10. #10
    Dorexx
    Konto usunięte
    Może odejdę trochę od tego tematu, a co powiedział byś na łowienie ryb w mfo?

  11. #11
    Snake
    Konto usunięte
    QSQ Spamerze jak to jest taki sam temat, co ktoś pisał o petach to brawa dla ciebie
    https://www.youtube.com/watch?v=lC49...eature=related nie wiecie o co chodzi trzymajcie, tylko nie wiem czy mogę linkować jak coś usunąć

    Nie pisze już tu Bo szkoda czasu marnować ^^ jak wam sie podobają pety biegające za wami Jak w jakiś moorpg to nie wiem co wy chcecie zamknij to bo szkoda nerwów

    Mapy To jest może moja 2 propozycja więc się odpi..... odemnie i nie pisałem nic wcześniej o żadnych petach . Kup Krople sobie do oczu [ jaką twoją propozycje WTF ]

    Tyle na temat Zamykać i zablokujcie moje konto że bym tu nie pisał więcej. Bo fiendy z mfo2 Trolują razem nabijają po 200 postów i uja im ktoś coś robi
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 14-04-2011 o 13:10

  12. #12
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorexx Zobacz post
    Może odejdę trochę od tego tematu, a co powiedział byś na łowienie ryb w mfo?
    Myślałem o tym, ale to pomysł z TIBI, może by tak coś nowego??

  13. #13
    Dorexx
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Snake Zobacz post
    QSQ Spamerze jak to jest taki sam temat, co ktoś pisał o petach to brawa dla ciebie
    https://www.youtube.com/watch?v=lC49...eature=related nie wiecie o co chodzi trzymajcie, tylko nie wiem czy mogę linkować jak coś usunąć
    Coś ten filmik nie chodzi?

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Proponowałbym jeszcze dodać wyścigi F1.tak dla klimatu ;] I frytki do tego.Koniecznie McDonald w Lange

  15. #15
    QSQ
    Konto usunięte
    Chodzi, to filmik z YT nagrany komórką, gdzie kompletnie nic nie widać...

    Snake, temat bardzo podobny do petów, do tego MapY pisał o przywołaniu w innym temacie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •