Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: Trudność potworów

  1. #16
    Przecież nikt Ci nie broni iść na osy i dostać 3xp za walkę. A potem na kolejne, silniejsze potwory i dostać znowu więcej doświadczenia. Także nie rozumiem o co Ci chodzi.

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Królik ma być na tyle słaby, aby nie sprawiał problemu graczowi na 1lv bez żadnego eq i bez leczenia w czasie walki.

  3. #18
    Nocny Lowca-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jack Sparrow-W1 Zobacz post
    Dobrze dobrane statystyki + miksy życia i komplet eq i z 3 lvlem można biegać wszędzie, od 5 lvla można brać się za ptaszka. Na upartego można tego podwójnego bossa w jaskini na 8 lvlu pokonać.

    Dokładnie zgadzam się a tu macie dowód
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=27568&vpid=6

  4. #19
    real madryt xD-W1
    Konto usunięte
    Ptaszka da się pokonać nawet na 4 lvl, gacki na 7, galaretę na 8, dla mnie przeskokiem są szkielety wszystko łatwe a tu nagle ciężki orzech do zgryzienia

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał real madryt xD-W1 Zobacz post
    Ptaszka da się pokonać nawet na 4 lvl, gacki na 7, galaretę na 8, dla mnie przeskokiem są szkielety wszystko łatwe a tu nagle ciężki orzech do zgryzienia
    One zostały dodane typowo pod expienie drużynowe.

  6. #21
    Nocny Lowca-W1
    Konto usunięte
    Ale co do szkieletów proponował bym albo trochę je osłabić albo zwiększyć ograniczenie poziomu do 12v.
    Bo drużyna drużyną lecz w oficjalnej wersji każdy będzie chciał sam tam szybko wbić .

  7. #22
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Zgadzam sie z Nocnym, z jednej strony motywuje to do zgadania sie z kims, zeby szybciej przejsc, ale zawsze bedzie troche "samotnikow".

  8. #23
    Woj1910-W1
    Konto usunięte
    real - true.

    zabilem ptaszka na 4, gacki na 7. dochodze do szkieletów i na wszystko mnie biorą, nie ma opcji bym pokonał.
    Troszke proponowalbym oslabic szkielety

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Szkielety nie będą osłabiane, bo są zrobione pod expienie drużynowe (jako odmiana od zwykłego) i już teamy 2-osobowe sobie z nimi radzą. Jak się nie ma teamu to zawsze można się dogadać z przypadkowymi osobami i poprzez opcję wezwania pomocy walczyć razem.
    Ta mapa nie jest obowiązkowa i osoby które nie chcą expić drużynowo będą mogły (jak już będzie pełna wersja gry) wbić wyższy niż 10 poziom i dopiero wtedy tam się udać. W międzyczasie będą już mogły opuścić wioskę i iść dalej w fabułę - tam będzie trudność niższa, dostosowana do jednego gracza.
    Niestety w wersji demo nie da się tego uzyskać.
    Od zawsze były postulaty, aby drużyny miały jakiś większy cel istnienia i to jest właśnie jeden z powodów dla którego teamy będą przydatne.

  10. #25
    Luudziik-W2
    Konto usunięte
    Nie żebym narzekał, ale 'Smoka Mroku' nie da się zabić nawet w 4 osobowej drużynie. Nawet mu 500hp nie zabraliśmy...

  11. #26
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Dziwna, jesli sie nie myle, moja (byla?) druzyna pokonala go. Widac to w logach Cryptona.

  12. #27
    eRay-W1
    Konto usunięte
    Dokładnie, szkielety są proste idąc drużyną choćby 3 osobową na manualu, czy 4 osobową na automacie. Smok Mroku to jest naprawdę gruuuba przesada, we 4 walczylismy to w 3 turze nas wybił już a my mu nie zabraliśmy nawet 500 HP tak jak napisał wyżej Ludziik. Jego trzeba koniecznie osłabić lub zwiększyć barierę poziomu np. na 15lv

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Smoczek będzie osłabiony już niebawem.

  14. #29
    Sage
    Konto usunięte
    Proponuję wzmocnić Gacki - udało mi się je pokonać na 6lvl'u, a dalej w skrzynce było eq, które dawało mi potem małą przewagę nad przeciwnikami w walce. Wystarczy dołożyć im troszkę do szybkości.
    Szkielety nie są wcale takie mocne, na manualnej można je ubić w pojedynkę

  15. #30
    minek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luudziik-W2 Zobacz post
    Nie żebym narzekał, ale 'Smoka Mroku' nie da się zabić nawet w 4 osobowej drużynie. Nawet mu 500hp nie zabraliśmy...
    Pewnie że da wystarczy pomoc Jacka ;P
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=31748&vpid=8&vtid=0

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •