Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Trudność potworów

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753

    Trudność potworów

    Piszcie które za łatwe, które za trudne? Na jakim poziomie je bijecie.

  2. #2
    Grenne-W3
    Konto usunięte
    króliki są łatwe , ale nie pasuje mi osa oraz nietoperz , bo na tak małym lv to duże hity ci walą ja , mam 3 lv i ciężko , Trzeba wydawać kasę na Marchewki lub coś co regeneruje ci siły a tej kasy nie jest za dużo

  3. #3
    minek
    Konto usunięte
    Dobrze dobrane statystyki + miksy życia i komplet eq i z 3 lvlem można biegać wszędzie, od 5 lvla można brać się za ptaszka. Na upartego można tego podwójnego bossa w jaskini na 8 lvlu pokonać.
    Ostatnio edytowane przez minek ; 28-12-2010 o 12:17

  4. #4
    Mythera-W3
    Konto usunięte
    Żaba są za trudne moim zdaniem

  5. #5
    Lord-W3
    Konto usunięte
    Myślę, że żaby są w sam raz, występują pojedynczo to nie ma problemu.

  6. #6
    Nocny Lowca-W1
    Konto usunięte
    Nie jest aż tak zle co prawda czasem z nietoperzem padnę bo często chybiam ale tak to jest ok . Szczęścia więcej i będzie ok tak jak jest teraz

  7. #7
    Ponexis
    Konto usunięte
    Ja pokonałem Ptaszysko na 5lv. Jest on w sam raz, reszta potworków też ok(no może bez królików)

  8. #8
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Kroliki zdecydowanie za latwe.
    Gacki i niebieska galareta przyzwoite, troche trudne, ale hmm w sumie dobrze wywazone staty maja.

  9. #9
    dilerek-W2
    Konto usunięte
    jesli chodzi o sile potworow to jak narazie wszystko gra dobrze jest dopasowane

  10. #10
    Wydaje mi się, że króliki właśnie takie mają być - to są najsłabsze potwory w grze. Nowy gracz ma szansę w łatwy sposób (i bez ponoszenia kosztów) wbić parę poziomów, zanim zacznie grać na "poważnie".

  11. #11
    Ponexis
    Konto usunięte
    Trochę masz racji, ale np po wbiciu 5 lv w tym miejscu gdzie atakowały króliki może unikalibyśmy z nimi konfrontacji? szkoda energii.

  12. #12
    Nie przesadzaj. W v2 nawet biegając po wcześniejszych lokacjach traciłeś pkt ruchu. W v3 możesz biegać do woli i jeszcze narzekasz?

  13. #13
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Adi powiedz mi jak Ty chcesz wbic prawe lvli dostajac 2xp/walka

  14. #14
    Mam rozumieć, że dokonałem czegoś niezwykłego parę godzin temu?

    Poza tym, Tomi tutaj nie pyta czy potwory dają zadowalającą ilość doświadczenia, tylko czy jego założenia co do poziomu trudności pokrywają się z rzeczywistością.

  15. #15
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Nie, raczej czegos zajebiscie monotonnego. Przeciez mozna nerwicy dostac :P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •