Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zwierzak :)

  1. #1
    VorS
    Konto usunięte

    Zwierzak :)

    Nasz bohater mógł by kupić zwierzę które by mu pomagało w zabijaniu potworów

  2. #2
    Hunto
    Konto usunięte
    Jestem na nie,bylo wiele razy o tym, pisalem juz swoje odpowiedzi wiec jak ktos jest ciekawy dlaczego jestem na nie niech spojrzy poprzednie tematy o petach.

  3. #3
    Było to kilka razy przerabiane https://forum.mfo3.pl/showthread.php...t=zwierz%C4%99 (Opcja "szukaj" nie boli)

  4. #4
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Matko, to nie są pokemony, tylko mfo...

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ile razy ktoś jeszcze zaproponuje tą samą propozycję...?

  7. #7
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Ile razy ktoś jeszcze zaproponuje tą samą propozycję...?
    Przyzwyczaj się. Ja jestem na nie.

  8. #8
    cowuxu
    Konto usunięte
    Super błagam!.
    Niech będzie to się naprawdę przyda osoby na 7lvlu nawet już od 5 nie mają gdzie expić albo lvl są zamałe albo są za silne a tak pomagał by potworek i było by jak expić super popieram ten pomysł

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    to nie nostale anie inne beznadziejne gry tylko mfo :P po co tyle kombinować dobrze jest tak jak jest teraz na nie wliczając że nie ma jeszce nowego mista :P jestem na NIE!!!!!!

  10. #10
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Od razu dodajmy skomplikowany system petów i noskumpli, a poza tym niech stworki będą darmowe! Jak pójdziemy bić serafina to nie ma co się martwić... NIMFA POMOŻE. (to sarkazm). Na nie, było proponowane wiele razy.

    Nie macie pojęcia o grze, macie po 2 - 10 postów, minusowego repa i nadzieje, że przejdą pomysły proponowane tysiące razy i tysiące razy odrzucane....

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •