Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: 'Handlowanie punktami MF'

  1. #1
    Elfen Lied
    Konto usunięte

    'Handlowanie punktami MF'

    Mógłby mi ktoś podać link skąd ta propozycja powstała? Sam znaleźć jakoś nie jestem wstanie a tematów jest tak dużo że głowa boli. Mam co do tej zmiany mieszane uczucia, a chciałbym zapoznac sie z opinia administracji i użytkowników podczas prowadzenia debaty na ten temat oraz wprowadzania tak znaczacej opcji w grze. Z góry dziękuje.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Handel MF ponoć był już wcześniej tylko kodami przez co mogło dochodzić do oszustwa.
    Administracja wolała uniknąć takich sytuacji, więc wprowadziła handel MF z prowizją.

    Mi akurat lepiej się żyło przed tą zmianą ;>

  3. #3
    Loco
    Konto usunięte
    Temat co prawda nie powstał przed/po wprowadzeniu mf do handlu tylko dopiero po opodatkowaniu go, jednak wiele ciekawych postów jak również sporo wypowiedzi administracji.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...light=prowizja

  4. #4
    Ta propozycja przewinęła się jeszcze podczas prac koncepcyjnych, początkowo jednak w nieco innej postaci. Handel punktami MF zawsze miał miejsce (ten nielegalny), często jednak cierpieli na tym gracze - czy to ze względu na to, że zostali oszukani czy ze względu na to, że zostali zbanowani za łamanie regulaminu (mimo, że nikt w takiej transakcji poszkodowany nie był). Legalizacja handlu punktami MF była rozwiązaniem tych problemów.

  5. #5
    misiopysio
    Konto usunięte
    no tak tylko powstał kolejny problem wysokości prowizji, prowizja być musi bo łatwo byłoby obejsć, ale czasem duzo zzera niestety, zastanawiam się czy nie lepiej by było gdyby prowizja szła w goldzie, powiedzmy 1000 za kazdego mfa.


    pozdrawiam

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    W goldzie prowizja? Mniejszy zarobek dla gry.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zawsze można wytłumaczyć to tak: Prowizja to po prostu opłata za handel MF'ami - bo to już usługa premium.

  8. #8
    Prowizja dba o to, żeby punkty MF nie stały się główną walutą w grze.

  9. #9
    Elfen Lied
    Konto usunięte
    Mozna zamkac, dowiedzialem sie czego chcialem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •