Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 86

Temat: Bójki

  1. #31
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Kardinale Zobacz post
    Arena kuleje? Hmm w takim razie odpowiedz mi, skąd na 8lv jest tylu graczy z dużą ilością punktów rankingowych i walk na arenie?? Może wydaje Ci się, że na większych lv nie ma walk na arenie?? I tu też się niestety mylisz bo są. Doskonałymi przykładami graczy walczących są Liga Graczy (20lv), Wojas (30lv), Szubi Dubi (35lv). Dla chcącego nie ma nic trudnego. Co do bójek, bardzo dobrze, że są, gdyż urozmaicają grę. Można by tylko wprowadzić, żeby drużyna agresora miała o 1 członka mniej.
    ano dlatego , ze jak ktos ma 50 ranku nie ma czeog tam szukac ...
    i nigdy nie znajdzie tam przeciwnika, przed chwila to sprawdzilem z ciekawosci, zalogowalem sie na 20 levelu ow z 50 rankiem i jakos nikogo mi nie znalazlo ...
    na 8 levelu jest duzo walk bo sa proste walki i szybkie ...zadnych zbednych zdolnosci ... male levele zawsze "cieszyly " sie walkami. przez wyzej wymienione powody...
    Można by tylko wprowadzić, żeby drużyna agresora miała o 1 członka mniej.
    myslisz, ze cos to da ?
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 26-02-2012 o 20:02

  2. #32
    Kardinale
    Konto usunięte
    Nie mam pojęcia czy to coś zmieni. To tylko moja luźna propozycja.

  3. #33
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Może wogóle zrobmy tak by przy ataku na lev o ileś niższy bedzie się wyłaczać opcja sos. Wtedy beda miec swoja adrenaline ^^

  4. #34
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Yogi
    ano dlatego , ze jak ktos ma 50 ranku nie ma czeog tam szukac ...
    i nigdy nie znajdzie tam przeciwnika, przed chwila to sprawdzilem z ciekawosci, zalogowalem sie na 20 levelu ow z 50 rankiem i jakos nikogo mi nie znalazlo ...
    na 8 levelu jest duzo walk bo sa proste walki i szybkie ...zadnych zbednych zdolnosci ... male levele zawsze "cieszyly " sie walkami. przez wyzej wymienione powody...
    Z tego co sam sprawdzałem to jest raczej odwrotnie - przy 50 ranku o walkę łatwo, przy wyższych stawkach trudniej. Jeśli chcesz mieć większą szansę na walkę to zapisujesz się na arenę - bardzo szybko ktoś Cię zaatakuje. Niektórzy robią w ten sposób po 20-30 i więcej walk dziennie. Można też czekać na kogoś kto się zapisze i go zaatakować, ale często jest od razu "zajmowany" przez kogoś innego - z tego właśnie powodu na arenie nigdy nie ma więcej niż kilku oczekujących, a często jest ich 0.

    Cytat Napisał sic
    Może wogóle zrobmy tak by przy ataku na lev o ileś niższy bedzie się wyłaczać opcja sos.
    Chodzi o wyłączenie pomocy dla agresora?

  5. #35
    musaraj
    Konto usunięte
    Temat to trochę robienie z igieł wideł.
    Problemem jest to, że gracz A atakuje gracza B w bojce.
    Gracz A mam max lv (40), gracz B około 15.

    Opcje są 2:
    a)atakowany nie wezwie pomocy - przegrywa, traci max. kilkaset złota, atakujący traci 3 punkty energii (a więc pewnie więcej asy zyskałby na expieniu)
    b) atakowany wzywa pomoc:
    b1)atakowany wzywa na pomoc słabych gracz - przegrywają nadal b.niewiele złota i opłacalniejsze jest expienie.
    b2) atakowany wzywa na pomoc max lv:
    b2.1) atakujący nie wzywa pomocy
    b2.1.1)atakujący wygrywa z obroncą - zdobywa stosunkowo dużo złota, traci kasę na mikstury leczące - nadal nie wychodzimy na duży plus
    b2.1.2 ) atakujący przegrywa - traci absolutnie
    b2.2 ) atakujący wzywa na pomoc kolejnymax lv
    b2.2.1) atakowany nie wzywa dalszej pomocy, przegrywa, atakujący zyskuję niewielkie ilości złota (bo dzielimy przez 2)
    b2.2.2) atakowany wzywa na pomoc kolejne max lvle
    Żeby sobie z nimi poradzic, atakujacy wzywa kolejnych graczy do pomocy, przeez co dzielnik się zwiększa i ilość uzyskanego złota się nie zwiększa.

    Ogółem bójki max lv/ niski lv biorą się głównie z braku apdejta. Im szybciej będzie, tym szybciej zmniejszy się skala problemu.

  6. #36
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Nie chodziło mi o całkowite wyłaczenie opcji sos dla agresora tylko jej ograniczenie jeśli wyłaczymy ją całkowicie spowoduje to polowanie na ludzi top 100 złota. Np. mamy Z na 42 lev ma 44 miejsce w złocie 3 X 40 level umówi się z niskim lev (NL) (lub wykorzysta multikonto na niższym lev), że będzie obrażać Z aż Z go zaatakuje wtedy NL da sos dołaczą 40dziestki i zabiją Z i zgarna pule z wygranej bo Z nie będzie miał się jak bronić. Dlatego proponuje ograniczenie np. 15 lev zostaje zaatakowany przez 40 15 daje sos 1) dołacza 40 lev -> agresorowi nie włacza się sos bo po co 15 zaraz zginie a prawdziwa bójka rozegra się miedzy 40 jeśli do 40 dołaczy ktoś jeszcze u agresora pojawia się opcja sos 2) dołacza też jakiś niski lev powiedzmy 20 agresor dalej nie ma sos dopiero jak dołaczy 3 gracz pojawia się opcja sos u agresora. --> tu trzeba będzie ustawić dopuszczalną różnice lev np 10 bo jak 35 zostanie zaatakowany przez 40 i dołączy do 35lev 40 to bez trudu pokonają agresora.
    Mój 2 pomysł nazywa się umarli głosu nie mają czyli w momencie śmierci gracza automatycznie pojawia się informacja że gracz chce remis(jak go ktoś ożywi to pojawia się gracz nie chce już remisu). Dość często jest tak ze z 8 graczy 7 chce remis a jeden nie daje bo „on mnie zaatakowal” albo sobie poszedł gdzieś albo ma laga albo internet mu szwankuje i wtedy pozostali gracze mają przymus walki.
    Opcja z auto remisem po śmierci ograniczy takie sytuacja do 0.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 27-02-2012 o 11:33

  7. #37
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Np. mamy Z na 42 lev ma 44 miejsce w złocie 3 X 40 level umówi się z niskim lev (NL) (lub wykorzysta multikonto na niższym lev), że będzie obrażać Z aż Z go zaatakuje wtedy NL da sos dołaczą 40dziestki i zabiją Z i zgarna pule z wygranej bo Z nie będzie miał się jak bronić.

    Dobry zwyczaj - nie atakuj ;]

    Mój 2 pomysł nazywa się umarli głosu nie mają czyli w momencie śmierci gracza automatycznie pojawia się informacja że gracz chce remis(jak go ktoś ożywi to pojawia się gracz nie chce już remisu). Dość często jest tak ze z 8 graczy 7 chce remis a jeden nie daje bo „on mnie zaatakowal” albo sobie poszedł gdzieś albo ma laga albo internet mu szwankuje i wtedy pozostali gracze mają przymus walki.
    Opcja z auto remisem po śmierci ograniczy takie sytuacja do 0.
    Nazwa gupia i sposob wykonania też - do tego bedzie sytuacja bojki A i B vs C i D. A i C nie żyją, B daje remis
    D ginie i jaki wynik? przeciez wszyscy dali remis.

    Ale sama idea tego dobra - sam przez to straciłem nieco kasy, bo pewien nap nie chciał dać remisu ;/

  8. #38
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    A--> remis (nie zyje)
    B--> remis
    C--> remis (nie zyje)
    D--> nie dał remisu przed śmiercią więc drużyna C i D przegrywa (koniec walki) opcja remisu będzie się właczać tylko jak będzie ktoś żyć z drużyny jak nie ma nikogo i nie dał remisu automatycznie przegrywa lub mimo wszystko remis. Do waszej dyskusji co lepsze
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 27-02-2012 o 17:02

  9. #39
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a gdyby zxrobic zakaz bojek dla ludzi co maja 50 ranku ?
    czyli nie mozna takiej osoby zaatakowac , jedynie pojedynek ...
    i wilk syty i owca cala czy jakos tak :P
    ludzie ktorzy nie walcza beda zadowolenie, ludzie co walcza tez by byli zadowoleni ...

  10. #40
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Hm, tylko że ci, którzy mają 50 ranku już dostali przywilej - zawsze mogą wzywać pomoc. Według mnie zmiany niepotrzebne. Kiedy sam przechodziłem od początku grę prawie nikt mnie atakował, a nawet jeśli zawsze ktoś był do pomocy.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    tez tak przechodzilem jakos Duszyczka , ale ludziom sie nudzi , teraz coraz mniej ludzi do pomocy chetnych ze wzgledu na sytuacje z "pomoca" dolaczysz do pomocy 15 levelowi to tamtemu dochodzi 40 level i robi sie 2 x 40 lev vs 15 lev+40 lev czyli teorytycznie 2x 40 lev vs 40 lev ... bo 15 padnie ..., pozatym pomoc nie zawsze dotrze na czas ...

  12. #42
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Yogi miałam jakiś czas temu taką sytuacje na podmokłej polanie... Pomogłam chłopakowi z ogrem doprowadziłam do siekiery idziemy ściąć korzeń chłopak mówi ze siekiera jest tępa. Odpowiadam mu że musi ją naostrzyć u kowala w mieście i tu wrócić.
    Ch- Ale ja mam tylko 12 eny nie uda mi wrócić do miasta naostrzyć i wrócić a nie chce tej misji konczyć jutro weź mnie zabij.
    Ja- Ale stracisz kase jak ci zrobie bójkę.
    Ch- To nic to będzie twoja zapłata za pomoc w misji.
    No i co z takim fantem zrobić;/
    Fajnie było by dawać opcje akceptuj w bójce przy zbyt dużej różnicy lev ale to wtedy byłby pojedynek.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Yogi miałam jakiś czas temu taką sytuacje na podmokłej polanie... Pomogłam chłopakowi z ogrem doprowadziłam do siekiery idziemy ściąć korzeń chłopak mówi ze siekiera jest tępa. Odpowiadam mu że musi ją naostrzyć u kowala w mieście i tu wrócić.
    Ch- Ale ja mam tylko 12 eny nie uda mi wrócić do miasta naostrzyć i wrócić a nie chce tej misji konczyć jutro weź mnie zabij.
    Ja- Ale stracisz kase jak ci zrobie bójkę.
    Ch- To nic to będzie twoja zapłata za pomoc w misji.
    No i co z takim fantem zrobić;/
    moze zawsze/zaproponowac aby padl na potworkach strata 1 energi i zlota ale na teleport spowrotem by mu starczylo ,,, wiec z tym jest wyjscie...
    Fajnie było by dawać opcje akceptuj w bójce przy zbyt dużej różnicy lev ale to wtedy byłby pojedynek.
    wlasnie to porponowalem
    bojki zostawic "rankerom" , a kto chce ranku zdobyc na poczatek moze zawsze sie pojedynkwoac troche

  14. #44
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeżeli by to było obustronne czyli nie moge atakować ale i niemoge być atakowana to fajne rozwiązanie ale co z tymi co wczesniej jakis rank mieli np 55 pkt ktos to od nich wezmie? czy nowe zasady i opcja czyszczenia rank

  15. #45
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Według mnie za bardzo narzekacie. W v2 można atakować z różnicą kilku lvli i nigdy nie da się wezwać pomocy, a jakoś to przetrzymało, czyli nie narzekają za bardzo. Bójki to jeden z uroków tej gry. I co to za bójka z opcją akceptuj skoro i tak nikt nie zaakceptuje przy takich różnicach lvla?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •