Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 86 z 86

Temat: Bójki

  1. #76
    Jeśli posiadasz 50 ranku - najmniejszą ilość to z tego co wiem możesz wezwać pomoc niezależnie od tego kto Cię zaatakował, jak jest walka o rank to również możesz ją wezwać. Natomiast osoby mające więcej niż 50 ranku muszą się już pilnować, aby go nie stracić, tudzież chodzić po mapkach z lepszym eq i być ciągle przygotowanym.
    Jak byliście w grupie, to wydaje mi się, że powinno zaatakować wszystkich (jeśli sami nie walczyliście, nie byliście za daleko), możliwe, że przy walkach o rank atakuje tylko 1 osobę - ale tutaj i tak powinna być ta ochrona "grupowa", więc to chyba błąd.

  2. #77
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    To nie jest błąd. Jeżeli walka jest w przedziale rankingowym, to nie chroni nas ani grupa ani drużyna. To na pewno jest celowe założenie, bo po co niby nie można wzywać sos w walkach o rank jeżeli by grupa chroniła przed takimi walkami. Wtedy każdy by stał w grupie. Tu chodzi o to, że PvP na 40+ jest nieżywe, nikt nie chce walczyć, gdyby nie łapanie to na prawdę nic by się nie dało ugrać. Jeżeli ktoś już zaczyna walczyć PvP czyli ma jakiś tam rank, to bardzo dobrze, że nie chronią go żadne grupy itp.

    Poza tym, jeżeli chroniła by mnie grupa przed łapaniem, to mogę wtedy śmiało zrobić Antywoja czy tam antymaga, walczyć tylko z wybranymi przeciwnikami a przed stratą ranku z przeciwną profesją niż planowana, chronić się w grupie

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Ale jeżeli dana osoba stoi w grupie osób, bo np. chcą złapać żółwia czy poexpić bądź coś innego, to powinni walczyć razem, od tego są grupy, a nie że ktoś nie z grupy atakuje jedną osobę z grupy i tylko z nią walczy, bo jest w jego przedziale rankowym, to trochę bez sensu, bo w pewien sposób rujnuje pomysł bycia w grupie.

  4. #79
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    bójka to jest bójka. Do bójki powinno się móc właczyć w przypadku chęci udzielenia pomocy i jeżeli ktoś chcę taką pozyskać. Walki o ranking to pojedynki, arena, etc, lub 1v1 bójka bez pomocy. Jest to moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe.

  5. #80
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jeśli jest się w grupie to rzeczywiście zawsze powinna walczyć zaatakowana cała grupa. Nawet nie wiedziałem o tym, że czasami tylko walka z jedną osobą. Trochę to bez sensu.

  6. #81
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Jeśli jest się w grupie to rzeczywiście zawsze powinna walczyć zaatakowana cała grupa. Nawet nie wiedziałem o tym, że czasami tylko walka z jedną osobą. Trochę to bez sensu.
    Ale popatrzcie, jeżeli tak by było to by się nie dało nikogo złapać, bo nikt z wysokim rankiem by bez grupy nie szedł na lokacje z bójkami. To by dopiero była śmierć dla PvP.

  7. #82
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    I straciłby wtedy miejsce w rankingu, bo jak nie walczy się jakiś czas to znika ta pozycja.

  8. #83
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    I straciłby wtedy miejsce w rankingu, bo jak nie walczy się jakiś czas to znika ta pozycja.
    Jak już wcześniej pisałem, gdybym miał opcje być chroniony przed bójkami cały czas, to ustawiam się pod konkretny typ graczy i walczę tylko z nimi. Czy wy nie rozumiecie, że to właśnie bójki wymuszają od grających PvP bycie wszechstronnymi zawodnikami ?

  9. #84
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jedna rzecz bardzo mnie dręczy. Expię sobie i nam nagle bójkę z graczem, który ma 10 poziomów więcej. Zgłaszam propozycje o zablokowanie bójki gdy atakujący ma wyższy poziom o 2 i więcej od obrońcy.
    To było pierwsze pytanie, które zostało raczej odrzucone. Ja tak samo jak Ty (tak mi się wydaje ) uważam, że żadne zmiany nie są potrzebne.

  10. #85
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Tu chodzi o to, że PvP na 40+ jest nieżywe, nikt nie chce walczyć, gdyby nie łapanie to na prawdę nic by się nie dało ugrać. Jeżeli ktoś już zaczyna walczyć PvP czyli ma jakiś tam rank, to bardzo dobrze, że nie chronią go żadne grupy itp.

    Problem leży w tym, że walki na 40+ mogą trwać 20 minut, a w grupie nawet godzinę.

  11. #86
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Problem leży w tym, że walki na 40+ mogą trwać 20 minut, a w grupie nawet godzinę.

    O boże na 100tnym będą trwać godzinę, więc co będziesz się poddawał za każdym razem gdy ktoś Cię złapie ? W ogóle jakie to ma znaczenie w kontekście prowadzonej tutaj rozmowy ?

    Nie chce Ci się walczyć ?
    a) nie wchodzisz w lokacje z bójkami
    b) robisz skrypt do walk auto i po rozpoczęciu bójki włączasz auto walkę, po czym zmieniasz postać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •