Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 86

Temat: Bójki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2012
    Postów
    18

    Bójki

    Jedna rzecz bardzo mnie dręczy. Expię sobie i nam nagle bójkę z graczem, który ma 10 poziomów więcej. Zgłaszam propozycje o zablokowanie bójki gdy atakujący ma wyższy poziom o 2 i więcej od obrońcy.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ba, na obszarach z dobrym expem często są bójki. Zawsze możesz robić to gdzie indziej. Ale jeśli już chcesz expić w wiekowym lesie to napisz do jakiegoś 40lv+ pytanie czy by Ci nie pomógł w razie czego. Bo niektórzy szukają rozrywki.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Na Leśnym Szlaku nie ma bójek, a chyba występują czasm 2x Sługa

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2012
    Postów
    18
    Antybristler o ile komuś będzie się chciało pomagać ale najważniejszego to nie napisałeś czy jesteś za czy przeciw. A po co atakują słabszych chyba dla rozrywki.

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nom, dla rozrywki. Jestem przeciw, te miejsca są dla lubiących ryzyko.

  6. #6
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Ja jak miałem 17 poziom to o dziwo mnie nie atakowali, a może to temu że byłem w drużynie w której były osoby o 40 poziomie choć w to wątpię. A może jest znany i lubiany ( też szczerze wątpię.) Pozdrawiam wszystkich.

  7. #7
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Wydaje mi się że bardziej by tutaj pomogło że agresor może mieć 3 pomocników w przypadku gdy atakuje nas mniejszy lvl.
    Ziółek

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ja tam nikogo nie atakuje. Chociaż pare razy zaatakowałem kogoś 2-4 lvle słabszego. Dedanie to element gry i trzeba się z tym pogodzić. Jak uważasz, że to męczące to pójdź sobie w takim Margonem na mape z ostrym PvP. Atakują cię gracze z ponad 200 lvlem. Troche denerwujące jak ktoś 90 lvli lepsze cię zabije i musisz czekać 10 min, żeby następny cię zabił w tym samym miejscu (jak cię zabiją to w zależności od lvlu jesteś nieprzytomny - nie możesz grać, tylko pisać na czacie). To takie porównanie. W margonem nawet na takim 100lvlu masz ciężko i nieraz dostaniesz "po ryju" od lepszego, a tu jak zabiją cię to nagroda - 1h nietykalności. W margonemie jak ktoś cię zabije to dostajesz kare. Porównaj sobie te 2 gry pod względem dedania (bezinteresownego zabijania słabszych graczy, przez innych, o o wiele wyższym poziomie - definicja z margonem), a zobaczysz, że tutaj to jest nic. A jak w margo jest za słabe pvp to wbij na serwer hardcore pvp na tibii.
    Ostatnio edytowane przez Vologart ; 12-02-2012 o 15:01

  9. #9
    dasdaa
    Konto usunięte
    Ja za t proponowałbym wprowadzić blokadę na atakowanie ludzi ze swojej drużyny w przypadku gdy została wezwana pomoc, przykład --> "Mam 25 lvl, atakuje mnie 30, wzywam pomoc, pomaga mi 35. Chodzi o to żeby ten 35 nie mógł mnie atakować". Chodzi o to żeby nie było czegoś takiego że praktycznie 2 osoby atakują jedną omijając tą blokadę.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Taaaa... Znam takie coś. Vag raz w PvP sabotował swój Team i podniecił się, że pierwszy raz trafił z klątwy umarlaka.

  11. #11
    Przy zdjęciu pomylenia taki atak na swojego pomaga.
    Sadzić! Palić! Zalegalizować!

  12. #12
    Szlug
    Konto usunięte
    W ogóle usuńmy bójki i ranking od razu. I dodajmy osobne lokacje dla każdego poziomu żeby nikt nie czuł się gorszy.

  13. #13
    lcs
    Konto usunięte
    Reput szlug. jeszcze można że widoczni są tylko -1 +1, równy poziom, gracze z grupy lub drużyny to by było fajowe

  14. #14
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Uważam że ogólnie w grach tego typu bójki to najgorszy pomysł jaki istnieje jak mialam nizszy lev to bardzo czesto nie moglam wykonać jakiejs misji bo mnie atakował jakiś niedorobek umysłowy z 40 lub coś koło tego co z wyzszym lev niz 25 sobie nie poradzi.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Szlug Zobacz post
    W ogóle usuńmy bójki i ranking od razu. I dodajmy osobne lokacje dla każdego poziomu żeby nikt nie czuł się gorszy.
    kiedys o tym pisalem :P
    ze w ogole bez sensu sa te bojki, chca sobie ranking i pojedynki robic sioo na arene ... a nas zostawic w spokoju :P
    takto pisza ci co walcza, ze arena pusta ...

    pozatym co z tego, ze jest walka 40 vs 20 / 10 lev
    ten 10 level wezmie kolego z 40 levelu ...
    to pierwszy tez wezmie pomoc z 40 levelu i zamienia sie
    2x40 lev vs 10 lev+40 lev ...
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 26-02-2012 o 15:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •