Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Żenująca postawa graczy.

  1. #1
    Doherty
    Konto usunięte

    Żenująca postawa graczy.

    Nie będę jakoś wielce owijał w bawełnę. Było wiele narzekań na v2 i atakowanie mniejszych ale to co wyprawia się w v3 jest po prostu nieprawdopodobne.
    Wchodzę sobie do wiekowego lasu, ledwo mi się mapka załadowała a tu walka. 20lvl vs 18 (JA) no to wrzucam SOS, dołącza do mnie jakiś 17-18lvl, potem kolejny...
    Skończyło się na tym, że 20lvl wziął sos, dołączyło do niego 20 i 18lvle i co? Padliśmy.
    Walę tego straconego golda, ale zachowanie parapetów jest nie do pomyślenia!!
    A jak jakiś kretyn tu napiszę 'trudno' 'tak jest' 'nie puacz' to niech lepiej się zamknie bo jestem ciekaw czy w realu byłby takim kozakiem, jak w grze.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trzeba opanować emocje (to tylko gra) ale wg mnie gracze noobujący nie powinni mieć opcji wzywania pomocy bo to żałosne...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Czyli Tomi miał rację pisząc, że narzekanie oznacza, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku ;]

  4. #4
    Haraohara
    Konto usunięte
    Przede wszystkim nie porównuj reala do gry. Poza tym muszę Ci przyznać rację - przydałoby się wprowadzenie ograniczenia, aby nie dało się atakować niższych lvl. Miałem taką walkę, że na 8 lvlu zaatakował mnie 13, czyli śmiech na sali i padłem jak szmata Jeżeli wprowadzenie ograniczenia nie wchodzi w grę to niech osoba atakująca jeśli ma wyższy lvl nie ma możliwości użycia SOS i po SOS nie może dołączyć więcej jak jeden gracz.

    Oto ta walka:
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=1581&vtid=0
    Ostatnio edytowane przez Haraohara ; 12-04-2011 o 21:40

  5. #5
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    powiem tak jakaś kara za bicie słabszych powinna być jeszczę nie widziałem żadnego mmorpg bez kar za zabijanie słabszych ale ; )

  6. #6
    Początkowo pewnie każdego to denerwuje. Ja takich walk zazwyczaj nawet nie walczę - poddaję się i z godziną ochrony wracam i spokojnie sobie gram.

    Przez forum przewinęło się parę propozycji usprawniających system pomocy - tylko broniący się gracz może mieć przewagę liczebną w walce lub tylko broniący się gracz może wzywać pomoc. Może z czasem, któraś z tych opcji trafi do gry.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    79
    czachy trzeba zrobić ^^ jak w v2

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    tylko broniący się gracz może mieć przewagę liczebną w walce l
    Przecież już tak jest.

  9. #9
    Doherty
    Konto usunięte
    Opcja nie wzywania SOS przez wyższego lvl jest bardzo dobrą opcją :]

  10. #10
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Przecież już tak jest.
    Nie no, jasne, masz rację. Po prostu myślałem o jednym, napisałem co innego. Chodziło mi o: "broniący się gracz zawsze ma przewagę liczebną w walce (czyli max to 3vs4)".

  11. #11
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Doherty Zobacz post
    Nie będę jakoś wielce owijał w bawełnę. Było wiele narzekań na v2 i atakowanie mniejszych ale to co wyprawia się w v3 jest po prostu nieprawdopodobne.
    Wchodzę sobie do wiekowego lasu, ledwo mi się mapka załadowała a tu walka. 20lvl vs 18 (JA) no to wrzucam SOS, dołącza do mnie jakiś 17-18lvl, potem kolejny...
    Skończyło się na tym, że 20lvl wziął sos, dołączyło do niego 20 i 18lvle i co? Padliśmy.
    I o czym to świadczy ? Do drużyny agresora nie powinien móc dołączyć gracz którego poziom doświadczenia jest większy niż łączny poziom drużyny atakowanej - łączny poziom drużyny agresora

    Cytat Napisał Doherty Zobacz post
    Walę tego straconego golda, ale zachowanie parapetów jest nie do pomyślenia!!
    A jak jakiś kretyn tu napiszę 'trudno' 'tak jest' 'nie puacz' to niech lepiej się zamknie bo jestem ciekaw czy w realu byłby takim kozakiem, jak w grze.
    Kozacy już dawno temu wyginęli kolego No chyba że masz na myśli rodzaj obuwia, ale co masz przeciwko nim ? Panie całkiem zacnie w nich wyglądają

  12. #12
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Nie no, jasne, masz rację. Po prostu myślałem o jednym, napisałem co innego. Chodziło mi o: "broniący się gracz zawsze ma przewagę liczebną w walce (czyli max to 3vs4)".
    mylisz się ma przewagę przez kilka sekund aż nie nadejdzie pomoc a na końcu i tak jest 4vs4 : )

  13. #13
    Coni
    Konto usunięte
    Właśnie o to chodzi Adihcowi, żeby zrobili taki limit max dla atakującego 3v4 a nie 4v4. Lecz powinno być możliwe 2v2 czy 3v3, bo dużą różnicą jest walka 2v1 a 4v3 ;>

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    takie coś może przejść - zawsze 1 mniej pomocnik dla agresora.

  15. #15
    Lecz powinno być możliwe 2v2 czy 3v3, bo dużą różnicą jest walka 2v1 a 4v3 ;>
    To jednak nie rozwiąże problemu (np. w tym temacie skończyło się to 3vs3). Agresor nie powinien mieć możliwości wyrównania ilości pomocników z ilością pomocników broniącego się.

    Wtedy bójki stałyby się równie niebezpieczne dla obu stron - dla broniącego się, bo nie jest przygotowany do walki i może nie znaleźć chętnych do pomocy i dla agresora, bo jeśli broniący się znajdzie pomoc, to będzie walczył przeciw większej ilości graczy (1vs2, 2vs3, 3vs4).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •