Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Arena pvp - czas ataku

  1. #1
    SmoGe
    Konto usunięte

    Arena pvp - czas ataku

    Czy ktoś kiedyś z was miał walke gdy przeciwnika nie było przy komputerze i musiałeś tracic co każdy twój atak 30 sec???
    Czy to nie jest denerwujące ???
    Dla mnie to jest bardzo denerwujące kiedy trace na walke 10 min...
    Moim zdaniem powinno być zrobione że gdy 3 razy czas nad atakiem postaci minie powinno odrazu sie ustalać że przeciwnik wygrał walke bo komu chce sie czekać 30 sec na atak ???

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    przełączanie nieaktywnego gracza na auto jest w planach (już całkiem wysoko na liście), tak więc niedługo powinno wejść.

  3. #3
    Moim zdaniem powinno być zrobione że gdy 3 razy czas nad atakiem postaci minie powinno odrazu sie ustalać że przeciwnik wygrał walke bo komu chce sie czekać 30 sec na atak ???
    może nie tyle wygrał, co przeszedł na auto-walkę; ale myślę, że to zbędne skoro jest ustalone te 30 sek to każdy ma prawo je wykorzystać jak chce :P
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ale myślę, że to zbędne skoro jest ustalone te 30 sek to każdy ma prawo je wykorzystać jak chce :P
    może w pvp to 30 sekund to nie aż tak dużo i można przeżyć, gorzej jak ktoś na żółwiu zostawi postać bez auto-online i czekaj sobie po 60 sekund.

  5. #5
    SmoGe
    Konto usunięte
    ta 30 sec to nic ??? Siedziałem na walce z 10min...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    Przynajmniej dokładnie przeanalizujesz kolejny ruch

  7. #7
    Zło
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SmoGe Zobacz post
    ta 30 sec to nic ??? Siedziałem na walce z 10min...
    myślisz że to dużo? ja swoją najcieższą walke bodajże o ~46 ranku walczyłam koło ~35 minut Normalnie graliśmy, nie to że kolejka "przemijała"

  8. #8
    SmoGe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zło Zobacz post
    myślisz że to dużo? ja swoją najcieższą walke bodajże o ~46 ranku walczyłam koło ~35 minut Normalnie graliśmy, nie to że kolejka "przemijała"
    Spox mogłeś walczyć 1h 2h ... ale to wkurza jak walczysz a typek nie robi ruchu wole walczyć jak typ robi ruch ..

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •