Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 84

Temat: Pierwszy turniej walk grupowych 2vs2

  1. #31
    Przepraszam, za nieobecność. Pary można zapisywać, ale lepiej gdy zapiszą się osoby, by mogły wybrać z kim są w grupie.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    tez hce

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    ja hce byc z kolega dresa!

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    ja hce byc kolega dresa

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Zapisuję się do 1 turnieju walk grupowych. Mój nick to mdmx , mam 41 Poziom, jestem wojownikiem. chce być w grupie z graczem siata "

  6. #36
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54
    Też się zapisuję, nick: Boonie, lvl: 40, profesja: mag, chcę być w grupię z Potencjalnym Nabywcą.

  7. #37
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Kto sponsoruje nagrody?

  8. #38
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Zapisuje się do turnieju 2vs2 . jestem wojem, poziom 42[El Fortuno] . Będę w grupie z graczem aich.

  9. #39
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Zostałem oficjalnie poproszony przez graczy o nie dołączanie do turnieju, żeby nie psuć zabawy uczestnikom.


    Tak więc od razu napiszę , nie zamierzam przystępować do tego turnieju. Piszę to, żeby wszyscy gracze którzy nie zapisują się ze względu na mnie, przestali się obawiać, nabrali nadziei i jednak zdecydowali się na wzięcie udziału.

    Pozdrawiam i życzę miłej gry

  10. #40
    Coni
    Konto usunięte
    Oficjalnie? A gdzie to oficjalne poproszenie? Proszę daj mi link do tej wypowiedzi!
    Czy ktoś słyszał o czymś takim (tylko bez ustawianych akcji z kolegami ;) ) czy tylko zadufany w sobie Bellator po raz kolejny robi z siebie wielką gwiazdę?
    Ps. Słyszałem, że Najman jest chętny na sparing.

  11. #41
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Zostało mi przysłane na PW w formie prośby z kilkunastoma podpisami i prośbą o anonimowość, tak więc nie mogę udostępnić nicków graczy.

  12. #42
    Coni
    Konto usunięte
    Przykro mi to stwierdzić, choć Was to pewnie ucieszy.
    Otrzymałem podobne oficjalne PW z prośbą od graczy (sporu sporu graczy) o nieuczestniczenie w turnieju, żeby dać szansę wygrania innym - zgadzam się.
    Tak, więc gracze, którzy zamierzacie wziąć udział w turnieju nie obawiajcie się - śmiało możecie dołączać.

    Pozdrawiam.

  13. #43
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    NO widzisz Teraz to będzie 200 osób walczyć

  14. #44
    Coni
    Konto usunięte
    NO widzisz Teraz to będzie 200 osób walczyć
    No 200 może nie ma na max lvl, ale spokojnie 64 osoby powinny się znaleźć ;]

    Ps. Wystarczy już tych podziękowań.

  15. #45
    Widzę tu same posty o treści żartobliwej . Na czerwony dywan chłopaki dobrze mieć respect na mfo ] : - >

    p.s
    proszę mnie zapisać do turnieju . Wojownik Terens ,poziom 42 . Moim partnerem będzie pierwszy MAG ,który przejawi taką ochotę
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 15-05-2012 o 15:14 Powód: bo.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •