Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Zakaz pomocy przy walkach gdzie walcza 2 równe lvl'e

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,754
    Nie wiem dlaczego uczepiliście się tej pomocy - nie atakuj w bójkach i problem nie będzie Ciebie dotyczył, albo atakuj i podejmij ryzyko przegranej i znoś owe przechwałki.

  2. #17
    GuRi
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...pid=557&vtid=0 omg co to ma byc ! gosc na poczatku mnie leci jak chce a potem role sie zmieniaja i szuka pomocy ... . lepiej by bylo gdyby rowne lub wieksze lvl niemogly dawac sos bo to jest wkurzajace

  3. #18
    @GuRi
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    nie atakuj w bójkach i problem nie będzie Ciebie dotyczył, albo atakuj i podejmij ryzyko przegranej
    I tyle w temacie.

  4. #19
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    Chcecie oddzielić hołotę od reszty nie twórzcie im okazji do zyskiwania czegoś na zachowaniu.

    Zróbcie jeden ranking tylko z walk areny (niech on będzie najważniejszy)
    Zróbcie drugi ranking z walk pojedynkowych 1v1 (bez bójek)
    Reszta niech pozostaje zwykłymi bójkami i wyładowywaczem stresu dla niespełnionych graczy. Ci co chcą uczestniczyć i walczyć o ranking będą mieli na to miejsce i będzie to bardzo uczciwe, ci których ranking nie interesuje nie będą musieli się tak bardzo przejmować tym, że co chwila ich ktoś atakuje.
    W założeniach najważniejszym rankiem miał być ranking turniejowy, a turniej nie tylko raz na miesiąc... Turnieju nie ma, a gracze jeśli chodzi o ranq już zaadoptowali zwyczaje z s3

    Jedyne co bym zmienił, to jakaś "kara" dla pomagającego agresorowi - 5 pkt ranq "wpisowego"?!
    Ostatnio edytowane przez mnietuniema ; 13-04-2011 o 07:00

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Może poprostu zabronić agresorowi wzywania pomocy jako "pierwszy" ? tylko będzie mógł wezwać pomoc dopiero gdy przeciwnik "atakujący" wezwie pomoc.

  6. #21
    Heteryk
    Konto usunięte
    Dobrze jest, ryzyko dostania w tyłek drażni co ? dla mnie EOT

  7. #22
    Jacek
    Konto usunięte
    Zdaje się, że agresor nie może wezwać pomocy jako pierwszy, ponieważ w jego drużynie nie może być więcej graczy niż u zaatakowanego.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    teraz to dopiero lipa ;]
    ten pierwszy ruch jeszcze da się przeżyć, tylko po co więcej czasu?
    jeśli bójki są takie złe to czemu ich nie skasować w ogóle? xD

  9. #24
    Szlug
    Konto usunięte
    Nie są złe. Moja sugestia miała na celu uniknięcia sytuacji w której osoba broniąca się najpierw podejmuje walkę, po czym woła o pomoc gdy skończą jej się miksy, i nie chce stracić ranku.

  10. #25
    BartoMFO
    Konto usunięte
    jest dobrze jak jest
    Jedni np.ja nie walczą tylko graja sobie dla przyjemnosci przechodząc fabułę , a inni walczą
    ale powiedzcie mi jakie ma szanse gracz na statach na bóssów przy walczącym ?
    Prawie Zerowe !

  11. #26
    eRay
    Konto usunięte
    Ja już sobie to wyobrażam za jakiś rok w tym mf'ie, przychodzi jakiś 100 lv i atakuje 20 i ten 20 nawet jak poprosi o pomoc to kto mu dołączy ? Przydałoby się jakieś ograniczenie leveli zrobić.

  12. #27
    Jacek
    Konto usunięte
    Jedyną wartościową rzeczą jaką może stracić 20 level są punkt rank. A, żeby ochronić punkty rankingowe wystarczy pomoc nawet 5 levela.

  13. #28
    Najgorzej jest jak zaatakuje cię jakiś wyższy level ,co ktoś pomaga ,a potem kolejny 20lv...
    Pomoc dla agresorów dopiero przy 1vs3 lub z sumą leveli coś ;/

    Tylko kto będzie chciał bronić 20lv. Zawsze to też strata dla tego co broni komuś rank ,a do tego w lokacje gdzie można się bic są zazwyczaj troszke dalej i to strata też pkt ruchu.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 13-04-2011 o 15:43

  14. #29
    mklem
    Konto usunięte
    Czytając posty ktoś stwierdził.....iż różnica 1-2 lv o niczym nie świadczy podczas bójki.....Jak najbardziej mylne stwierdzenie....19-20lv to kolosalna różnica.
    Moim zdaniem:
    -inicjator powinien liczyć się z tym iż może przegrać. patrz wezwanie pomocy przez broniącego (ponieważ on może doskonale przygotować się do walki)
    -inicjator nie powinien mieć prawa wzywania pomocy, lecz na pomoc broniącemu mógł by przyjść np. gracz z zakresu +/- kilka lv atakującego.
    -W takim przypadku broniący miał by prawo aby pomagał mu tylko 1 gracz.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •