Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Kolorowe wypowiedzi na czacie, czat targowy i więcej kanałów płatności

  1. #1
    NightLitE
    Konto usunięte

    Kolorowe wypowiedzi na czacie, czat targowy i więcej kanałów płatności

    Siemka.
    1.Wpadłem na pomysł aby był itemek lub coś innego co mogłoby pozwolić na pisanie pogrubionym/kolorowym tekstem na czacie głównym jeżeli zaznaczymy taką opcję.
    Np : Piszę sobie normalnie na czacie, chcę coś sprzedać lub kupić to zaznaczam opcję jakąś tam i pisze na fioletowo na przykład i wybieram czy wiadomość ma iść na cały świat, ma być pokazana tylko w mieście czy coś itd
    Item lub co innego możnaby kupić za 10 MF ( tylko przykład) ;P
    Wiadomość można wysyłać raz na 2-3 minuty. Koszt np 50G.

    2.Więcej form płatności : Paysafecard,przelew,karta kredytowa


    Chyba druga propozycja była już ale napisałem ;p

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    za duży spam by był wg mnie. lepiej zrobić:
    a) oddzielna zakładkę w czacie
    lub
    b) specjalny dział na forum

  3. #3
    NightLitE
    Konto usunięte
    Wiesz, gdyby była oddzielna zakładka na czacie to część osób by zaglądała a część nie ;p

  4. #4
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    itemki za pkty MF?
    nieeee!!!

  5. #5
    NightLitE
    Konto usunięte
    sorry ale źle chyba zrozumiałeś. Nie napisałem propozycji Itemki za MF tylko Item albo jakaś zdolność czy coś tam co pozwala nam napisać na kolorowo na cały świat bądź wybrany rejon jakąś wiadomość . Np na cały świat : "Kupię amulet kajana za 105k pisać na priv" gdy to napiszemy możemy następną wiadomość napisać za 2-3 minuty. Nie koniecznie za MF. Może być też za 100k G albo też co innego.

  6. #6
    Na spamowanie w kolorach tęczy nie masz co liczyć

    Kartą kredytową możesz zapłacić już teraz. PSC nie ma i to pytanie do Jacka czy będzie (przypuszczam, że nie bez powodu ta forma płatności została wycofana w v2 i w v3 też jej nie będzie).

  7. #7
    Jacek
    Konto usunięte
    PSC raczej nie będzie. Nie było i tak specjalnie popularne a sporo tym problemów.

    A co do tych wiadomości kolorowych do wszystkich: będą dla adminów ;]
    Dla zwykłych śmiertelników zrobi się kanał Targ

  8. #8
    Dla zwykłych śmiertelników zrobi się kanał Targ
    To i tak nic nie da. Spamuje się tam, gdzie jest najwięcej graczy, a tych jest (i zawsze będzie) najwięcej na głównym kanale.

  9. #9
    Jacek
    Konto usunięte
    główny kanał działa tylko w zasięgu wzroku. Kanał trade by widzieli wszyscy i głównie zainteresowani. W Tibii to działało.

  10. #10
    To zmienia postać rzeczy. Byle gracze byli świadomi, że jest to globalny czat (informacja podwieszona bezpośrednio na czacie?).

  11. #11
    Jacek
    Konto usunięte
    Się powiadomi przed otwarciem. Bo ten czat się będzie otwierać plusem. Zrobi się jeszcze ograniczenie 1 wiadomość na minutę i będzie dobrze.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    za ogolnym kanałem handlowym jestem jak najbardziej i najlepiej jakby to był czat z pamięcią wypowiedzi do ok 18h oraz z blokadą jeden wpis na 10 min żeby zabezpieczyć się przed floodem oraz przydało by się opcja moderacji dla kilku osób sprowadzona do guzika kick na 24h za zaśmiecanie , wulgaryzmy , zwykłe rozmowy nie związane z handlem

  13. #13
    No to bajer

  14. #14
    NightLitE
    Konto usunięte
    Dobra jestem za tym kanałem handlowym To jest good plan xD
    Jeszcze jedno, Jacek napisał "Się powiadomi przed otwarciem. Bo ten czat się będzie otwierać plusem. Zrobi się jeszcze ograniczenie 1 wiadomość na minutę i będzie dobrze. "
    A może by zrobić tak, że gdy wciśniemy + wyświetla nam się okienko i tam byśmy mieli opcje takie jak :
    Otwórz:
    Kanał Handlowy, Kanał Główny, Kanał prywatny z graczem... (po wciśnięciu tej opcji dopiero wpisujemy nick gracza), i inne takie tam ^^

  15. #15
    Phenomenal
    Konto usunięte
    A za słowo sprzedam albo kupię na czacie głównym, ban na czat na 24 h

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •