Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Błąd z grupowaniem

  1. #1

    Błąd z grupowaniem

    Nie można dodać gracza z powrotem do grupy po tym, kiedy z niej "wyleci" przez status offline - brak odpowiedniej opcji w menu pod prawym przyciskiem myszy. Dopiero po odświeżeniu strony ta opcja się pojawia.

    Google Chrome 16.0.912.77, Windows 7

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Błąd z grupami

    1) czy nie jest błędem to, że podczas walki można dojść do grupy?
    2) przydałby się Lv w powiadomieniu do przyjęcia do grupy - często grupuje się z równymi Lv, obecnie trzeba sprawdzać
    3)
    to chyba jakiś błąd, schemat uzyskania tego był taki (być może ma to związek z 1. błędem)
    - jestem bez grupy
    - atakuję żółwia
    - w trakcie walki ktoś przysyła ofertę do grupy
    - akceptuję
    - po chwili znikają wszyscy co byli w grupie (było 2 graczy)
    - ja nie opuszczałem grupy, samo się to zrobiło (zapewne gracz tworzący grupę opuścił ją = rozwiązanie grupy)

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte

    Błąd - Grupy

    Stojąc na żółwiu zaprosiłem gracza A do grupy, w prawie tej samej chwili otrzymałem zaproszenie od gracza B. Przyjąłem, i w tej samej chwili (no, może 2 sekundy później) zaproszenie moje przyjął gracz A.

    Ikony na mapce pokazywały, iż jestem zgrupowany z graczem B, ikony po prawej wskazywały na zgrupowanie z graczem A.
    Wcisnąłem opuść grupę - opuściłem obie grupy. Potem dołączyłem do grupy gracza B, on zaś nie mógł zaprosić Gracza A (prawdopodobnie gracz A był w grupie, którą założyłem ja).


    Może nieco wyszukane, ale możliwe.


    EDIT:
    Po zakończeniu walki natrafiłem na ciekawy błąd:
    Zdobyte punkty
    Doświadczenie: 60
    Złoto: 733
    AP: 60
    Zmiany atrybutów
    Ogień: 0
    Lód: -0
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 10-02-2012 o 11:09

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    ogień i lód to atrybuty przeciwstawne więc muszą mieć przeciwne znaki, w dodatku do wyświetlania są pewnie zaokrąglane

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    No tak... do 4 czy 5 miejsc po przecinku

  6. #6
    Kardinale
    Konto usunięte
    -0
    Czy zero może być ujemne?? Wydaje mi się, że nie. Wikipedia też tak twierdzi:
    Zero (zapisywane jako 0) – element neutralny dodawania; najmniejsza nieujemna liczba.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Ale zakładając temat chodziło mi głównie o bład z grupami - ostatni raz dodaje inny błąd w jednym temacie ;o

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •