Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 86 z 86

Temat: Bronie Woja 20 Lv Lepszy Balans między nimi

  1. #76
    Coni
    Konto usunięte
    Topór zabiera 5% życia.

  2. #77
    Snake
    Konto usunięte
    Fire pomyśl trochę i zwróć uwagę, im masz więcej hp tym poison więcej zabiera, więc nie rób z bulawy teraz czegoś niesamowitego, niech zostanie tak jak jest

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    buława jest przeciętna :P
    włocznia za dobra, po zmianach będzie w sam raz, szkoda tylko ze po zmianach nikt nie będzie korzystał z niej bo zaraz nowe lepsze bronie :P

  4. #79
    Snake
    Konto usunięte
    ciekaw jestem czy przyszłe bronie, będa miały takie same atrybuty dodatkowe

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    inne :P

  6. #81
    Coni
    Konto usunięte
    Nom powtórzę pytanie do Tomiego, bo nie odpowiedział (może tajemnica? no ale cóż).
    Na późniejsze lvle bronie unikatowe będą miały ten sam bonus (info w broni) czy inny ?

  7. #82
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Nom powtórzę pytanie do Tomiego, bo nie odpowiedział (może tajemnica? no ale cóż).
    Chodzi np. o to czy włócznia zawsze będzie zatruta itp?
    Raczej nie - o ile będzie można wymyślić coś ciekawego to nie będą te same.
    te specjale bedą potem miały swój odpowiednik w zdolnościach - np. zdolność "gniew" będzie taka jak właściwość z buławy gniewu.

  8. #83
    The End
    Konto usunięte
    Oooo! Dobre. Podoba mi się. A buława naprawdę po tej zmianie będzie mega :P
    Tzn Topor/buława. Miecza i włóczni nikt nie będzie używał. A zdolność buławy w połączeniu z jej dużym dmg jest silna.
    Oczywiście zatrutą należy zmienić bo jest jak to coni lubi pisać OP. Pozyjemy, zobaczymy. Ja natomiast dalej będę się upierał co do zmiany z mieczem... Koniecznie go wzmocnić! Jest beznadziejnie słaby w pvp. No chyba że on ma być na potworki w zamyślę to wtedy można jeszcze to przedyskutować.

  9. #84
    Coni
    Konto usunięte
    Miecz byłby dobry gdyby miał obrażenia jak reszta broni, a nie o 20-30 mniejsza. Myślę, że tyle wystarczy poprawić i będzie dobrze.

  10. #85
    Shinpachi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Miecz byłby dobry gdyby miał obrażenia jak reszta broni, a nie o 20-30 mniejsza. Myślę, że tyle wystarczy poprawić i będzie dobrze.
    nie

    Miecz powinien dawać 10 tur regeneracji tak jak amulet kajana a dmg taki jak jest czyli najmniejszy z pośród wszystkich broni.

    Moim zdaniem po głębszym przyjrzeniu się sytuacji, włócznia nie jest wcale taka wszechmocna. Moim zdaniem dobrym krokiem było by po prostu ograniczenie ilości zatruć w walce do 2 bez obniżania długości tur. To tak samo trzeba by zmniejszyć ilość tur zatrucia Trującego Pocisku/Ataku. Po prostu broń będzie dodawała tak jakby drugą umiejętność trującego ataku i tyle - każdy normalny gracz nosi przy sobie antidotum, z resztą jest to element gry nie można zmniejszać poziomu gry, w końcu każdy gracz będzie kupował anti tak odruchowo jak teraz to robi z miksami zycia.
    Ostatnio edytowane przez Shinpachi ; 21-04-2011 o 09:15

  11. #86
    Snake
    Konto usunięte
    Miecz tylko do expa dobry pvp slabizna
    Shinpachi, ale trać te 3 kolejki na antidotum jeszcze :P
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 21-04-2011 o 10:58

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •