Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mikstury

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59

    Mikstury

    Surowica: daje 30%hp i zdejmuje status zatrucie (od 20LV loot z kobry królewskiej i wywerny {można dodać innych minibosów ale żeby nie była sprzedawana w sklepie}
    Sól świętej Agaty(co do nazwy nie jestem pewny):zdejmuje klątwę zombi i ulecza 50pkt many (loot z wampirzycy też nie możliwy do kupienia w sklepie)
    Brakuje takich miksów tego typu . Mix typu surowica przydał by się do walk PVP.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trzeba ograniczyć leczenia, żeby walki nie trwały za długo, a nie dodawać nowe.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jedna mikstura walki nie przedłuży aż tak bardzo. Jestem za surowicą.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Po prostu trzeba nie dopuszczać do takich sytuacji, że mamy mało hp i zatrucie, a próbujemy w ten sposób wykończyć przeciwnika. Taka mikstura to zepsuje. W dodatku będzie ona służyć jako dodatkowe leczenie.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Akurat takich sytuacji w walce może być aż 4 - 3x Trujący Atak/Pocisk + Pechowa Chmura. Jedna mikstura pomoże, choć w gruncie rzeczy nie zmieni tego . Jeżeli będzie leczyć tyle HP ile proponowałem (400), to nie będzie traktowana jako dodatkowy heal, bo Mikstur Życia1 rzadko się używa na PvP .

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Na razie myślę, że starczy tych mikstur, na przyszłość na pewno są planowane mikstury tego typu.

  7. #7
    SweetWater
    Konto usunięte
    Można przecież dać więcej mikstur, to chyba nic złego, że będą trwać trochę dłużej nie wiem komu by taka zbyt długa walka przeszkadzała, jeśli by przeszkadzało to komuś najlepiej się w nią w ogóle nie wciągać. No jeśli chodzi o bossy to raczej już lepsza krótsza walka bo w mfo2 walka z duchami to ze 40 min zajmowała.
    Też jestem za surowicą

  8. #8
    Kociamber
    Konto usunięte
    Moim zdaniem jest to nie potrzebne ;] Mikstur jest i tak dużo a walki są dosyć długie, poza tym proponował bym ci dokładniejsze zapoznanie się z nazwami mini bossów. Kobra królewska.......takie nazwy mnie trochę już rażą :P

  9. #9
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Można przecież dać więcej mikstur, to chyba nic złego, że będą trwać trochę dłużej nie wiem komu by taka zbyt długa walka przeszkadzała, jeśli by przeszkadzało to komuś najlepiej się w nią w ogóle nie wciągać. No jeśli chodzi o bossy to raczej już lepsza krótsza walka bo w mfo2 walka z duchami to ze 40 min zajmowała.
    Też jestem za surowicą
    Jeszcze pomyśl, że muszą być jakieś mikstury na wyższe poziomy. To dobry pomysł, ale na przyszłość.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •