Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Pety(zwierządka) tylko do PVP(Pet Versus Pet)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59

    Pety(zwierządka) tylko do PVP(Pet Versus Pet)

    Był już temat z Petami ale do pomocy w walkach to było nie potrzebne. Ale żeby mieć takiego peta do zmierzenia się z petem innego gracza np o kasę bądź mf (będzie to ustawiane przed walką o co jest walka)Pety tęż będą miały lvl i rozdawanie statów będzie tak jak w przypadku gracza. Pet(zwierze) może mieć maksymalny lvl taki jak gracz (np gracz ma 18 pet max lvl może mieć 18). Peta trzeba będzie karmić bo inaczej umrze.
    Każdy pet ma swoje własne możliwości i nie można mu dodawać czarów ani zaklęć (np: wąż ma trujący atak i zwykły atak, ognik ma zaklęcie lodu, itd tak jak są potworki w grze.
    Co do zdobywania petów.
    Jajo peta będzie lotało z potworków danego typu np wąż z węża itd.po zdobyciu jaja trzeba kupić sobie (inkubator)i w zależności od rodzaju peta będzie się on wykluwał po np 3 dniach.Jak się pet "urodzi" to może mieć dodatkowe staty tak jak są eq z + tak i pety będą lepsze i gorsze.
    Jajami i petami można handlować i wymieniać się nimi.Maksymalna ilość petów wynosi 2. limit ten można powiększać tak jak depozyt. 1 miejsce więcej 25MF.
    Było by ciekawie powalczyś np o 100k co jest raczej niemożliwe w zwykłych walkach PVP.
    Temat jeszcze nie jest dokończony.

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    tam są pety do pomocy w walce a on chce żeby pety były tylko do walki między petami

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    majnek, ze zrozumieniem się czyta

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    Popieram.
    Ostatnio edytowane przez Death Warrior ; 24-12-2012 o 22:08

  6. #6
    takie pokemoniaste trochę i czy jest sens dawać jakieś substytuty walki pvp ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Hunto
    Konto usunięte
    Wg mnie nie ma sensu z walkami o np 100k. Chce przekazac komus 100k wiec podkladam sie aby dostal kase.
    Ja jestem na nie, chyba ze sluzyloby to tylko jako dekoracja i aby po mapie latal za nami.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    W tym chodzi o pvp . Jesśli masz 1 miejsce w pvp między postaciami to masz widzoczną "plakietke" że masz to miejsce . tak samo ma być chyba ze zwierzątkami np "1 miejsce w walkach pvp zwierzątek" wiem może i to troche zjarane ale myśle że o to chodziło temu gościowi tóry założył ten temat.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jakie zwierzątka, wtf? W MFO nie ma zwierzątek i nie ma sensu ich tworzenia.

    Apropos, nie twórz nowych skrótów, bo PvP to Player versus Player i tak ma pozostać. Zwierządka... wtf.

  10. #10
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Mogę dodać do swojej listy. Już mamy: Branie ślubu, potańcówki, budowanie domku, zwierzęta... Podobał mi się tamten pomysł rozpisany dokładnie, ten jest podobny, ale jestem przeciw usunięciu z niektórych walk gracza. Może niech lepiej zwierzątka ratują naszego brata, a my posiedzimy sobie w wiosce?

  11. #11
    Hunto
    Konto usunięte
    Jeszcze byly rozwody,porody i kasa za nie (becikowe) moze sierociniec tez bedzie.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    dla mnie beznadziejny pomysl .... Niech lepiej admini się zajmą tworzenie fabuły, a nie jakiś petów...

  13. #13
    TufuTufu
    Konto usunięte
    A jak nie posprzątasz po nim kupy to mandat.

  14. #14
    Sonya
    Konto usunięte
    Ogólnie podoba mi się, że Marvix konkretnie przedstawił swój pomysł - mogę sobie wyobrazić jakby to wszystko miało wyglądać - a nie jak większość, napisać 2 zdania o swoim pomyśle i pozostali mają się domyślić, co autorowi chodziło po głowie.

    Zauważyłam, że większość graczy, nie chce odbiegać od fabuły i takie wymyślate pomysły o zwierzakach i ślubach są zaraz skreślane.
    Myślę, że bardziej podobałoby się stworzenie jakiegoś nowego bossa, albo npc z nowym zadaniem, nie?

  15. #15
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nom.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •