Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Strajk Spamowy skierowany do ADMINA

  1. #16
    hahahah dobry motyw , pierwszy napisałem żeby był strajk wylogowałem się i patrze że aż taki spam powstał ,heheh ... przepraszam administracjo :]

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Crawler Zobacz post
    Gadałem o tym z Jackiem, przypomniałem o możliwości wprowadzenia ignora na czacie, powiedział że zostanie to wprowadzone (być może w ciągu najbliższych kilku dni). Nie jest to rozwiązanie idealne akurat do tego problemu co opisujesz ale po zablokowaniu kilku spamerów komfort poruszania sie po mapie wzrośnie znacząco.
    można by ewentualnie zrobić konfig "nie pokazuj chmurek z wypowiedziami"

  3. #18
    O, dobry pomysł z opcją wyłączenia chmurek czatowych.

  4. #19
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Lepsza z Ignore.

  5. #20
    Siwy
    Konto usunięte
    I co wam dał ten "strajk" ? wydarliście ryje tylko jak jacyś nie pełno sprawni i tyle

  6. #21
    Chmurki tylko przeszkadzają, im jest ich więcej tym gorzej.
    Możliwość kompletnego ich wyłączenia byłaby zbawienna.

    Cytat Napisał Siwy Zobacz post
    I co wam dał ten "strajk" ? wydarliście ryje tylko jak jacyś nie pełno sprawni i tyle
    - byłem świadkiem, jak sam nadzierałeś paszczę na czacie, używając przy tym wulgarnych określeń,
    więc daruj sobie upominanie innych za spam.
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 11-04-2011 o 21:52 Powód: Double post.

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    sami sobie budujecie "klimat" gry takimi zachowaniami, a skutku to żadnego nie przyniesie, bo to nie jest nikogo widzimisię czy upek będzie za 3 czy za 10 dni.
    Właściwie tylko opóźniacie sprawę.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Tomi za takie coś powinna być kara- upek 2 dni później hehe :P

  9. #24
    w sumie ludzie już stoją na tych 20 lv i nie maja co robić jak będzie zrobione Lange to 3/4 ma już 20 lv i ciekawe czy tak będzie z następnymi miastami i levelami.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Bicegg zawsze można walczyć.
    Ja ci już kilka razy pisałem o solo

  11. #26
    benerit
    Konto usunięte
    Marudziliście, ze energia wspólna dla wszystkich postaci jest bez sensu, teraz marudzicie że nie ma co robić. Zróbcie sobie drugą, nawet i trzecią postać i grajcie, testujcie nowe statystyki itd...
    Zupełnie jakby wszyscy zapomnieli, że gają w grę, w którą autor wkłada sporo pracy i oczekuje zysków. Wielu z Was nazywa osoby kupujące MF nolife'ami, ba wielu się szczyci, że gra bez kupowania MF'ów. To zupełnie jakbyście chwalili się tym, że żerujecie na pracy autora gry.
    Chcecie upka? Chcecie nowości - doceńcie pracę autora wysyłając jakiegoś sms'a czy robiąc przelew. Nie macie na co wydać tych punków - to odblokujcie sobie jakieś wdzianko. Ale do jasnej &^%#$ weźcie okażcie autorowi trochę wdzięczności w najbardziej preferowany przez niego sposób - finansowy. Nic tak nie mobilizuje do działania jak odrobina zysku z pracy.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    dobrze gada polać mu :P

    a co do stania na 20lvl, ja juz mówiłem gdy sapaliście sie ze atakują gracze słabszych, wbijecie lvl i zostaną tylko walki, teraz grajcie ze statami "na fabułę" co dziennie ten sam boss, ten sam scenariusz, a walczyć nadal się bójcie :P
    Jedyne co mnie boli to jest to że czołówka pogoniła z lvl'em do 20 a teraz kazdy nupek dogonił...

  13. #28
    Siwy
    Konto usunięte
    Ja ? Ja tam nic nie pisałem
    Poza tym mogłeś zrobić ss

  14. #29
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Mita
    niby dużo tych 20lv ale i tak mało kto chce walczyć.
    Dzisiaj miałem tylko 3 walki o rank (w tym 1 walka z Tobą).
    Jak nie będzie blokady lv to może być ciężko znaleść sobie kogoś chętnego na walki pvp.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    To zaczne polowanie na ranq nie patrząc na lvl ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •