Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Temat: Let's Play MFO 3 - nowa seria! Zapraszam do obejrzenia!

  1. #1
    MaQuL
    Konto usunięte

    Let's Play MFO 3 - nowa seria! Zapraszam do obejrzenia!

    Ostatnio (od 28 grudnia) na Youtube można obejrzeć serie Let's Play MFO 3 nagrywaną i w pełni tworzoną przez moją skromną osobę . Aktualnie na moim kanale znajdziesz 9 odcinków (razem z bonusowymi) owej serii. Jeżeli jesteś początkujący jest to idealna seria dla Ciebie, w której tworzę postać od nowa i razem przechodzimy przez tą grę. Z kolei dla zaawansowanych graczy polecam obejrzeć bonusowe odcinki, w których na moim drugim, lepszym koncie (36 lv) zmagam się z bossami i nie tylko... . Link do mojego kanału to: https://www.youtube.com/user/MaQuL108

    Zapraszam każdego gracza MFO 3 do obejrzenia moich prac. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz serii Let's Play MFO3 na mojej stronie można znaleźć także poradniki.

    A więc wchodźcie w link mojego kanału i oglądajcie

    ZAPRASZAM!
    Ostatnio edytowane przez MaQuL ; 30-01-2012 o 18:03

  2. #2
    Pyskata
    Konto usunięte
    no to się porobiło

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Stworzyłeś multikonto i udokumentowałeś to jeszcze filmikiem ?
    Panowie, wiecie co z nim robić ;>?

  4. #4
    Nie musiałeś się rejestrować , nie jest to aż tak trudne ;p wystarczyło zrobić nową postać;p
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  5. #5
    MaQuL
    Konto usunięte
    Tiaa... tylko że nowe konto zostało stworzone na cele filmu. Więc wchodzę na te konto tylko jak nagrywam i skasuje je jak seria się skończy.

    Po za tym szczerze w momencie tworzenia pierwszego parta zupełnie zapomniałem że istnieje coś takiego jak multi konto ;/
    Ostatnio edytowane przez MaQuL ; 31-01-2012 o 19:00

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał MaQuL Zobacz post
    Po za tym szczerze w momencie tworzenia pierwszego parta zupełnie zapomniałem że istnieje coś takiego jak multi konto ;/
    Czyli przyznajesz się że nie czytałeś regulaminu?

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Moim zdaniem szczytna idea, multikonto nikomu nie szkodzi (służy tylko do nagrywania, nie do zysków), użytkownik wykazuje wysoką kulturę osobistą, nie trolluje, nie wykłóca się o depozyty i loterie, nie ma w sygnie i avku hentai, nie daje banów za nic...
    Ja bym kolegę zostawił w spokoju.

    Tylko wszyscy zawistni się go czepiają...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Sądząc po głosie, to jakiś sfrustrowany gimnazjalista, w dodatku jak już chciał coś zaprezentować to przynajmniej mógł się przygotować. Wątpię aby komuś taki poradnik się przydał...

  9. #9
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Sądząc po głosie, to jakiś sfrustrowany gimnazjalista, w dodatku jak już chciał coś zaprezentować to przynajmniej mógł się przygotować. Wątpię aby komuś taki poradnik się przydał...
    może się nie przyda, może nie, nie on pierwszy styka się z krytyką podczas tworzenia projektu
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    W każdym razie trochę za surowo go oceniacie może i nie jest on profesjonalny, ale też pochłonął trochę wolnego czasu MaQul'a. Ja tam daje +2 na zachętę i mam nadzieje,że będzie się to jakoś rozwijało z uzwględnieniem poprawek.


    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Sądząc po głosie, to jakiś sfrustrowany gimnazjalista
    Chciałbym usłyszeć głos sfrustrowanego "dorosłego" po zamknięciu depozytu. Trochę pokory na przyszłość Ci się przyda.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #11
    Darko
    Konto usunięte
    "witam, jestem maqul 108" czego więcej trzeba

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ale z Was hejterzy. Koleś chciał dobrze, myślę, że jeżeli tego konta nie usunie to można coś dalej pomyśleć, a na tę chwilę nie ma go co zniechęcać... niech sobie pogada ;d.

  13. #13
    Wystarczyło stworzyć kolejną postać, zamiast kolejne konto (łamiąc tym samym regulamin gry).

    A samego przedsięwzięcia nie ma co torpedować. Jak chce, niech robi (byle nie narażając się na bana).

  14. #14
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Widzę że trochę zgapiasz

    "Witam. Jestem MaQuL108" to na pewno zerżnięte z "Witam. Jestem JJayJoker" Dokładnie taki sam wstęp

    Byleś nam potem itemow nie przerzucił

  15. #15
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Radze wyłączyć głośniki dźwięk jest naprawdę zbędny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •