Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 111

Temat: Waznośc ranku

  1. #91
    Coni
    Konto usunięte
    Jeśli nie zawalczy, zostaje zabrane mu 10% ranku i tak co tydzień póki zniknie w topce.
    Mi tam takie coś pasuje, wolę stracić 10% ranka niż komuś oddać za darmo, niech się meczy a nie idzie na łatwiznę.

  2. #92
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    No raczej nie,
    bo admini planowali zawsze że rank ma sie utrzymywać w górnych limitach lv.
    Dlatego też są specjalne lokacje z bójkami.
    Ale w bójkach można wezwać sos, a w pojedynku raczej tego nie będzie.
    Więc będzie nieciekawie.
    Zresztą piszesz o różnicy 3lv, ale wiesz że jest to różnica ogromna.
    Porównaj sobie dobrego 27lv vs dobrego 30lv.
    Wiadomo że ten pierwszy ma zerowe szanse na wygraną.
    Tylko czy obecnie sąsiadują ze sobą w rankingu osoby o dużych różnicach lv?
    Zawsze ten dodatkowy warunek na lv można dodać.

  3. #93
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Obecnie tak, bo jest limit lv, więc po pewnym czasie każdy z rankowców ma równy lv.
    Ale jak nie będzie tego limitu, to niektórzy powbijają szybko wysokie lv za sms,
    i będą wymiatać w pvp, dlatego jeśli coś takiego ma być wprowadzone,
    to tylko z blokadą lv, inaczej nie ma to sensu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #94
    Tylko czy obecnie sąsiadują ze sobą w rankingu osoby o dużych różnicach lv?
    Obecnie, w przypadku TOP-u, pewnie nie. W przyszłości, cyklicznie, po każdej aktualizacji - tak.

    No i mając 50 pkt i 30 poziom, będę mógł wyzwać gracza z 5 poziomem? Nie chodzi o same punkty, bo wiadomo, że do pewnego pułapu ranking nie ma znaczenia (w ogóle, osoby z ilością rankingu mniejszą niż 101 pkt w ogóle nie uwzględniałbym w rankingu), ale mogłoby to przyjąć formę zwykłego, złośliwego uprzykrzania gry (lokacje z bójkami można unikać, tego nie można byłoby unikać).

  5. #95
    Jacek
    Konto usunięte
    Skłaniam się do tego, żeby najpierw spróbować czegoś prostszego i mniej inwazyjnego:
    Osoby, które od 3 dni nie stoczyły walki rankingowej są usuwane z rankingu.

    Dodatkowo dodać nowy ranking: ilość stoczonych walk o rank i ilość wygranych walk o rank. Tak, żeby promować aktywność.

  6. #96
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    dobry pomysł.

    z tymi dodatkowymi rankingami jestem na nie. Nie uważam ich za konieczne

  7. #97
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Skłaniam się do tego, żeby najpierw spróbować czegoś prostszego i mniej inwazyjnego:
    Osoby, które od 3 dni nie stoczyły walki rankingowej są usuwane z rankingu.

    Dodatkowo dodać nowy ranking: ilość stoczonych walk o rank i ilość wygranych walk o rank. Tak, żeby promować aktywność.

    Ciekawa propozycja.
    Wg mnie wprowadzenie tych 2 pomysłów było by najlepszym rozwiązaniem.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #98
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Skłaniam się do tego, żeby najpierw spróbować czegoś prostszego i mniej inwazyjnego:
    Osoby, które od 3 dni nie stoczyły walki rankingowej są usuwane z rankingu.

    Dodatkowo dodać nowy ranking: ilość stoczonych walk o rank i ilość wygranych walk o rank. Tak, żeby promować aktywność.

    tylko tu dodam małe uwzględnienie co by nie można było kombinować walka rankingowa nie może zakończyć się remisem ; )

  9. #99
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Kiedy gra zostanie rozreklamowana i bedzie pare razy wiecej osob gralo niz teraz, to nikomu nie bedzie chcialo sie bic max lv, zeby ponabijac ranking, wiec te rozwiazanie nie ma sensu. Wiadome jest, ze gra na ranking bedzie toczona glownie na lv 10-30, tak ja to nastalo w mfo2. Przeciez tam na poczatku tez kazdy bil lv i sobie walczyl, potem rankwcy staneli w miejscu i bili sie na malych lv. Obecnie nie ma co wprowadzac znikniecia z rankingu graczy, ktorzy nie walcza o rank, bo na 10 levku jak ktos wbije 200 pkt to malo kiedy ma walke o rank, wykreslicie go z rankingu bo nie ma z kim walczyc? to powiem tylko tyle, ze duzo osob sie wkurwi za przeproszeniem i odejdzie z gry, czego mysle nie chca ani gracze, ani administracja

  10. #100
    The End
    Konto usunięte
    Bez sensu. Na co takie mniej inwazyjne coś? Wystarczy podstawić walkę ze znajomym o nic. No chyba,że masz na myśli Jacek walkę rankingową.
    Też, to dla mnie bezsensu. 3 dni to za mało czasu. Będą przypadkowe osoby w top... Już widzę te dzieciaki wklejające swoje pozycje w prezkach...

    Ranking z podziałem ilości walk i walk o pvp to też nietrafiony pomysł. W tym 1 będą gracze którzy maja po 50 ranku i są słabi. zmniejsza się znaczenie ranku pvp i niektórzy zamiast piąć się i szukać silniejszych graczy to będą walczyli z kimkolwiek o cokolwiek. Na dole się impreza rozrusza, natomiast na górze jeszcze mniej będzie ruchu. Może przymus 3 walk wymusi jakieś walki, ale nadal jest mnóstwo pola do kombinowania. A jak to będzie o nic to już całkowicie bezsens.

    Suzu wkurwić to ja się mogę, że z mojej propozycji wyrósł taki minimalizm. Tu trzeba poważnych zmian a nie kosmetycznych. Takie ograniczanie się nic dobrego nie spowoduje, bo zmiany zostaną wprowadzone, temat wygaśnie i przez następne 1,5 miecha niewiele się zmieni.

    Ja wyłączam się z dyskusji. Nie podoba mi się kierunek w jakim poszedł ten temat. Róbcie co chcecie... Ja swoje wiem. Mam racje.

    [...]
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 23-05-2011 o 00:50 Powód: Off-topic

  11. #101
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie no Juts, ja stoje za Toba, ze powinno sie cos z tym zrobic, ale rzeczywiscie nie w tym kierunku poszedl temat, co trzeba... obecnie jedyne co by sie stalo wprowadzajac ostatnie pomysly to gra by do siebie zniechecala... jezeli patrzymy przyszlosciowo na rozwoj gry, to zastanowmy sie nad tym do czego dazymy... bo na razie to wychodzi na to, ze jak administracja rozreklamuje gre, to zeby pobawic sie na pkt rankingowe, trzeba bedzie wbic max lv (mysle, ze to juz bedzie 50, albo i lepiej) co jest calkowicie bez sensu, bo my jasne, nie mamy teraz z tym problemu... ale przyszli gracze? watpie, zeby chcialo im sie tak robic... najlepiej jest myslec tylko o sobie, ale wtedy to szybciutko gra przestanie miec zainteresowanie.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 22-05-2011 o 23:13

  12. #102
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Ja tam jestem za inwazją
    Albo się gra na PvP, albo nie.
    Jeśli tak, to się walczy, jeśli nie to się ma 50 ranku i gra się spokojnie.

  13. #103
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Tak, oczywiscie... to jest chyba zalozenie kazdego, kto udziela sie w tym temacie, ale chodzi o jedno... obecnie najwiecej rankingu idzie na max lv... a co bedzie jak rozreklamujecie gre? Wtedy nie bedzie sie chcialo takiemu nowemu wbic max lv, zeby grac na rank, tylko bedzie chcial nizej, jak tam sobie wymysli. Ja sobie zrobilem postac na 7 levku i wbilem pare punkcikow, 120pare i raz na jakis czas teraz mam walke o ranking, ale zrobilem ta postac przyszlosciowo, zeby teraz sobie wyrobic atry na walkach z graczami itp. bo wiem, co sie bedzie dzialo w mfo2 na s1 lub s2 (bo s3 to w ogole nie zaliczam) jest ktos z max lv w top10? oczywiscie, ze nie... bo gdyby tam mialoby byc tak jak tutaj teraz, to trzeba by wbic 300lv, zeby sobie na rank pograc no przeciez idiota nawet na to nie pojdzie.

  14. #104
    The End
    Konto usunięte
    Gracz na nizszym lvl nie wbije nigdy pvp do top10 chyba, że... są przystanki lvl. A przecież tak jest w istocie. Co 10 lvl są przeskoki i można stanąć na tych lvl i spokojnie bić ranking. Jeśli się zbierze 3-4 graczy o takim nastawieniu na pośrednim lvl to najlepszy ma szanse dostać się do top 10 teraz a także w przyszłości.
    Nie wierze by ktoś przeskoczył ponad 700 ranku w najbliższych 2-3 miechach. Gracze musieliby walczyć dużo i produkować rank z minimalnego poziomu 50 tak by docierał on aż do samej góry. Nie ma tego przepływu i wątpię by przy delikatnych zmianach się pojawił. Tu jest największy problem. Top 10 też nie przeskoczy 400.
    Gracze rozpoczynający będą mieli szanse choć tak jak w mfo2 będą musieli się przygotować do walk na dany lvl dość solidnie.
    Tomi madre i piekne slowa. Czegoś takiego pragnę za calego serca. Jedno albo drugie.

  15. #105
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja wbilem 20lv, kiedy wszyscy zaczeli wbijac 30 i w jeden dzien wbilem top10, rozwalilem kazdego na 20-22 levku z kim moglem walczyc o ranking, pozostalo mi 2 graczy, ktorzy obecnie sie nie loguja, caly czas na nich czekam. Jestem graczem, ktory gra na ranking, aczkolwiek nie chce wbijac max lv... najpierw kiedy max byl 20 to ja bilem na 10, teraz kiedy jest 30, bije na 20, w kazdym razie nie uwazam, zeby miejsce w rankingach mieli tylko gracze na max lv, a do tego to wszystko prowadzi.

    A najlepsze, jak w koncu wyjdzie jakis kozak, rozwali wszystkich na max lv, wbije tyle rankingu, ze nikt nie bedzie mial polowy i co wtedy? najlepszy gracz bedzie poza rankingiem PVP no po prostu nie moge sie doczekac, zeby to zobaczyc

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •