Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za pomysłem?

Głosujących
131. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    76 58.02%
  • Nie

    55 41.98%
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 111

Temat: Więcej lokacji z bójkami

  1. #91
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    A jak Ci się wydaje ? Arkadia jest zbędna czy niezbędna do ukończenia fabuły ?

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2012
    Postów
    18
    Tak, ale tylko wtedy gdy będą przedziały poziomowe.

  3. #93
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Czas mija a zmian żadnych Co raz mniej osób gra PvP, ostatnio już przy 400 ranku el fortuno złoty medal złapał


    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Łapanie graczy unikających starć rankingowych jest raczej mile widziane
    Może czas wprowadzić to auto zapisywanie na arene ?

    Proponuje zwiększyć o 10 ilość bazowego ranku na każdy poziom i ustawić auto zapisywanie od 200% bazowej wartości.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 10-05-2012 o 13:26

  4. #94
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeśli już ma być autozapisywanie to proponuję jakiś limit - 1 walka rankingowa i znikasz z areny na tydzień.

  5. #95
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeśli już ma być autozapisywanie to proponuję jakiś limit - 1 walka rankingowa i znikasz z areny na tydzień.
    Wystarczy żeby czas ochrony działał na arenę.

  6. #96
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Wystarczy żeby czas ochrony działał na arenę.
    Nie każdy ma czas walczyć w każdej wolnej chwili. Jakiś limit powinien być.

    Jestem za podnoszeniem się bazowego ranqa wraz z levelem.

  7. #97
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie każdy ma czas walczyć w każdej wolnej chwili. Jakiś limit powinien być.

    Jestem za podnoszeniem się bazowego ranqa wraz z levelem.
    Ale dlaczego limit to ja moge miedzy dwoma kontami zbijać limit, walczę postać A z postać B i gdzie A jest zwycięzcą i za tydzień to samo przy zwycięstwie postaci B.

    Ranku nikt nie traci a limit załatwiony i wszyscy spią spokojnie.

    Nie chcesz walczyć, nie wbijaj ranku lub nie loguj się na postać

  8. #98
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeśli miałyby być takie walki to już o sam ranq. Bo 200% od bazy można mimochodem zdobyć. A tak to będzie można spokojnie poddać walkę i grać dalej.

  9. #99
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeśli miałyby być takie walki to już o sam ranq. Bo 200% od bazy można mimochodem zdobyć. A tak to będzie można spokojnie poddać walkę i grać dalej.
    Czemu o sam rank, o rank i złoto. Mimowolnie 200% nie zdobędziesz jeżeli nie walczysz, bo zawsze sos zawołasz
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 10-05-2012 o 14:22

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    limit 1 walki z danym graczem na tydzień na arenie, chociaż sam bym musiał to przemyśleć, miał bym być ciągle zapisany dopóki mam powyżej 200% ranku bazowego?

  11. #101
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aiszek Zobacz post
    limit 1 walki z danym graczem na tydzień na arenie, chociaż sam bym musiał to przemyśleć, miał bym być ciągle zapisany dopóki mam powyżej 200% ranku bazowego?
    200 % to wartość umowna i nie ukrywam, że dosyć agresywna. Podałem taką żeby większy ruch ranku w grze był ale zawsze można isć na kompromis i dać 400%.

    CO do limitu walk z graczem to nie. Czy nie wystarczy limit 3 + godzina ochrony po walce, żeby nie łapać 2 raz z rzędu ?

    Jak będzie limit 1 raz na tydzień to co to da ? Jak będę miał 2 przeciwników w zakresie powiedzmy to będzie blada dupa.

    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________

    PS: Już mi ludzie piszą na grze, że to nie fair i nie może wejść bo przecież każdy ma wybór z kim chce walczyć

  12. #102
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,784
    Podnoszenie bazowego ranku jest już zaakceptowane, coś w stylu 10 + lv.
    Auto-zapis na arenę lub jakiś odpowiednik też będzie, ale prace nad tym zaczniemy dopiero po update. Pewnie wejdzie też niewielki exp za PvP

  13. #103
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    No dobrze a kiedy można się spodziewać zwiększenie bazowego ranku ? Też po update ?

  14. #104
    Anubis
    Konto usunięte
    jezeli dobrze przeczyalem cchesz bojki wszedzie ;d tak bede plakal i sie wypowiem co ci daje pvp? nagrody ale co ci z nich? a pve daj ci fabule wiedze o tym :X i żal mi ludzi ktorzy nic nieczytaja ''graja po to aby miwec 40 poziom i zabijac przy smoku i wywolwac agresje u nowych graczy''

  15. #105
    SweetWater
    Konto usunięte
    przydałaby się możliwość bójek na mglistej dolinie, przecież od niej wszystkie inne lokacje mają opcje bójki więc ona też może mieć

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •