Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #76
    DeGie
    Konto usunięte
    Ja Teraz gram w mfo3 na mfo2 rzadko wejde ale jak by mfo2 bylo jak kiedys po 20 ludzi stoi pod Folhord i czeka az z nimi zawalczysz a nie to co teraz ledwo co 5 osob jest pod urkaden To bym nadal grał

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    10
    w v3 mnie denerwuje ze 4 mikstury sa czy tam 3[wiem ze to byloby za proste ale mozna zawsze trudniejszego bossa zrobic]. V3 o wiele bardziej zmusza do myślenia [ta grafika,fabuła itd.] Mi sie obie podobaja.

  3. #78
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Wolisz więcej tracić na miksy? ;> 3 Miksturki to dobry pomysł.

  4. #79
    Szarlej
    Konto usunięte
    Na wstępie witam serdecznie wszystkich forumowiczów, bo to mój pierwszy post

    W MFO2 nie miałem okazji zagrać, w MFO3 zacząłem grać 31 grudnia 2011. Muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie gra robi niesamowite. Ciężko mi powiedzieć co mi tak się spodobało, ale naprawdę musiałem się mocno powstrzymywać by nie dokupić energii i jej limitu. (rozum podpowiadał, pograj z dwa tygodnie i dopiero premium kupuj) Myślałem, że w moim wieku już się w takie gry nie gra, ale przyznam się wkręciło mnie. Zapowiada się fajnie i mam nadzieję, że zostanę w grze na dłużej. W zasadzie jedynie czego się obawiam to tak zwanych dzieci neostrady i bezmózgów rodem z Tibi (dobre 7 lat temu grałem i właśnie wszechobecne chamstwo i głupota mnie do grania zniechęciły).

    Pozdrawiam!

  5. #80
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    MFO 2 Rulez ! Dalej mi się podoba v2 i to bardziej niż to, ale wiadomo że v2 "wymrze" więc zacząłem sobie też grać w tą wersję choć w tamtą gram częściej A tak w ogóle to słaby prezent na 18-stkę mi daliście, 31 marca mam urodziny, a z tego co wiem to w tą wersję właśnie od tego dnia można było grać Gram sobie którymś razem na v2 patrzę zakładka, że testy do mfo 3 no to ja szczęśliwy że testuje i w ogóle więc wchodzę, po czym dobiłem 3 lvl i wyłączyłem to, tak mi się ta gra nie podobała, że dajcie spokój. ;D

  6. #81
    Cord
    Konto usunięte
    Witam Wszystkich Mi Się Bardzo Podobają Obie Wersje Gier Do MF v2 Dołączyłem W 2007roku (Czyli W Kwiecie Wieku) To Daleki I Nie Pamiętne Czasy Jak W Biały Dzień Wyszedłeś Pod Miasto I Nie Było Tak Żeś Stał 2 Minuty Nie Atakowany (Teraz To Możesz Stać 24h Przy Dobrych Wiatrach) Ale Nie O Tym Mowa Zdaje Mi Się Że jedyne Wady MF v3 To Te SKRYPTY (Co Moim Zdaniem Jest Największą Wadą) Jak Jest W My Fantasy v2 Ustawisz Skrypt (Co Nie Jest Niczym Trudnym) Stajesz Przed Miastem I Walczysz Walki Nie Trwają 5Minut tylko 5Sekund. Moim Zdaniem Nie Powinno Być Walk Manualnych Z Graczami Ani Nie Powinno W nich Być Możliwości Wołania pomocy
    Powinny Byś Ograniczenia Atakowania W Zależności Od Lvla Np Jak Jest W MFO v2 30lv Może Bić 28-33 I Jest Dobrze Walki Z Graczami powinny Być Tylko Automatyczne Jak Przystało Na My Fantasy Skrypty Powinny Być Dużo Łatwiejsze Ponieważ Jak Wchodzę I Mam To Ustawiać To Mnie Głowa Boli I Się Jakoś Za To Zabrać Nie Mogę xD I Powinny Być Turnieje Bo Co To Za MFO Bez Turniej-ii To Jak Euro 2012 Ze Sflaczałymi Piłkami I Bez Bramek Na Boisku xD (Może Troszkę Przesadziłem Z Tym Porównaniem Ale Taka Prawda)
    Napisałem Wszystko Co Mi Siedzi W Głowie Jak Coś Było Już Poruszone To Przepraszam Gratuluje Pomysłowości Założycielowi Tematu Pozdrawiam I Życzę Miłej Gry (W Obie Wersje) Brajanek

    PS: Zapomniałem Dodać Że Jeszcze W MFO v3 Brakuje Tego żeby Było Można Ustawiać Inne Skrypy Na Graczy I Inne Na Potworki Tylko Jest Tak Że Trza Mieć Tak Lub Tak Więc Ktoś Kto Ledwo Obczaja Te Skrypty Nie Będzie W Stanie Se Co Parę Minut Zmieniać Skrypty Żeby Zawalczyć Na Auto Z Resztą To Większość Graczy Nie Walczy Na Auto Przez Te Skrypty xD
    Ostatnio edytowane przez Cord ; 07-01-2012 o 01:23

  7. #82
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Może trochę nie na temat, ale chciało ci się prawie wszystkie słowa zaczynać wielką literą ?!

  8. #83
    Edmund
    Konto usunięte
    Wg mnie MFO3 jest lepsze od v2 Dużym plusem jest ciekawa grafika, urozmaicona fabuła(co bardzo mi się podoba, bo jest ciekawie), Masa różnych przedmiotów (w tym uzbrojenie unikatowe i itemki +'x', oraz pomocne gemy)

  9. #84
    HeroMan
    Konto usunięte
    E tam bzdury gadacie Mfo3 To najlepsza część (Dla Mnie)

  10. #85
    Samael
    Konto usunięte
    MFO3 jest wspaniałe! Admini spisali się na szóstkę z plusem! Zagwarantowali nam ekscytujące wrażenia w fantastycznym świecie magii i honoru. Wciągająca fabuła i liczne potwory do pokonania dodają rumieńców rozgrywce. Świetny system walki! Pojedynkowanie się w czasie rzeczywistym z innymi graczami to strzał w dziesiątkę! Niesamowita interaktywna, kolorowa grafika to znak czasu i technologii XXI wieku. Liczne uptady i ciągły rozwój gwarantują że My Fantasy Online w wersji 3 nie znudzi się nigdy.
    Dziękujemy Wam administratorzy!
    Samael.

  11. #86
    Sniper
    Konto usunięte
    MfO3 Jest Oparte ładniejszą grafiką jak zarówno Fabułą gry Mfo3 to gra w którą będziemy grać dłuższy okres

  12. #87
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    MFO3 jest dużo lepsze, ale zanim wyszło v3 to grałem ciągle w v2. Teraz tam gram tylko dla ranku... Ale niestety v2 umiera powoli ;(

  13. #88
    Samael
    Konto usunięte
    MFO3 to cudna gra, po prostu najlepsza!

  14. #89

  15. #90
    RafałPL
    Konto usunięte
    Zgadzam się z samaelem mfo3 jest o wiele lepsza od starszej wersji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •