Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 14.29%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 28.57%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 57.14%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: [P1] Wykop 4 czerwone minerały

  1. #16
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    194
    Co jak co, ale powinno być już łatwiejsze kopanie minerałów, a nie jakieś śmieci.
    Welcome to my world.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał Amaski Zobacz post
    Jeśli w takiej sytuacji kopiąc dostałeś zarówno niebieskie jak i żółte minerały, to znaczy po prostu, że jesteś bambikiem, a nie masz złej losowości. Najpierw należy zmaksymalizować swój wkład w coś zanim się zacznie głupi los wyzywać :P


    Natomiast zadanie zgodzę się, że głupie, nie ma już zbytnio pola do popisu, by je kolejny raz nerfić, powinno być po prostu usunięte.
    Jest pole, tak samo jak powinno się znerfić łowienie ryb.
    Można zrobić wykop 4 jakiekolwiek minerały, opcjonalnie wtedy można zwiększyć do 50 eny, zadanie dzienne powinno być miłym dodatkiem, a nie frustrującym zajęciem zabierającym całą ene
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Jest pole, tak samo jak powinno się znerfić łowienie ryb.
    Można zrobić wykop 4 jakiekolwiek minerały, opcjonalnie wtedy można zwiększyć do 50 eny, zadanie dzienne powinno być miłym dodatkiem, a nie frustrującym zajęciem zabierającym całą ene
    Ogólnie zadania dzienne w Devos trochę mijają się z sensem, 95% graczy robi je dla "pasywnego", jak najmniejszym kosztem energii wbijania poziomów. Bartolome dobrze pisał mówiąc o zostawieniu Kalvadora na później, potem połowa zadań jest związana z kopaniem. Każde takie zadanie to 50-100 energii (pozdrawiam GalaxyPL), ~7000 punktów doświadczenia za wykonanie zadania dziennego nie zwraca tego nawet w połowie.
    Dlatego stricte dla expa opłaca się robić wszystkie inne zadania, kopanie wymienić 2 razy, trzeciego takiego zadania nie robić aż do przyszłego miesiąca.
    Minerały też mogą się przydać, mimo to bardziej opłaca się je kupić za złoto zdobyte na 80 poziomie (arktos/gigant -> targ) o ile ktoś ma taką możliwość.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-02-2023
    Postów
    2
    Zamiast wykop x minerałów można wrzucić zrób y kopnięć kilofem, gdzie y to będzie zakładana liczba eny jaką powinniśmy wywalić na wykopanie x minerałów

  5. #20
    czekaj czekaj, ale 300 eny wywaliłeś na wszystkie dziury czy na tą z której ci leciały 3 czerwone minerały???
    Le tits now

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał minerva Zobacz post
    Zamiast wykop x minerałów można wrzucić zrób y kopnięć kilofem, gdzie y to będzie zakładana liczba eny jaką powinniśmy wywalić na wykopanie x minerałów
    Już jest takie zadanie, wykonaj 100 ruchów kilofem w kopalni Devos.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •