Zobacz wyniki ankiety: Jestem:

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    8 34.78%
  • Przeciw

    11 47.83%
  • Rydzu

    4 17.39%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Zmniejszenie puli zadań dziennych

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    597

    Zmniejszenie puli zadań dziennych

    Proponuję usunąć zadania dzienne związane z łowieniem ryb(lub zostawić maksymalnie jedno).

    Czemu? Łowienie samo w sobie jest mocno frustrujące, jak do tego dołoży się że musisz złowić X rodzaj ryby to zadanie staje się niezmiernie nieprzyjemne. Osobiście odnoszę wrażenie że ryba która akurat mam do łowienia zmniejsza swoją szansę na pojawienie się. Oprócz mniej więcej 50 eny na samo łowienie często trzeba drugie tyle wywalić na przynęty.
    Można powiedzieć że możesz przecież zmienić zadanie, ale przypomnę, w puli jest 5 zadań z łowieniem ryb, w ciągu miesiąca na pewno pojawi się więcej niż raz.

    Innym wyjściem, o którym myślałem to wprowadzić opcje blokady zadań, gracz sam może wybrać kilka zadań(np. 3), których NIGDY nie dostanie.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    191
    Jestem za, nie jestem fanem łowieniem rybek do zadań dziennego, to jest strasznie monotonne i nieopłacalne zadanie jak ktoś nie ma przynęt na to. :P Miewałem nawet i 4 z łowieniem w ciągu miesiąca więc to było frustrujące czasami.
    Welcome to my world.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2021
    Postów
    3
    W sumie przydało by się aby było tylko 1 zadanie dzienne z łowieniem rybek bo tak to nigdy nie wiesz ile ci zeżre eny na takie łowienia
    Jestem na Tak !

  4. #4
    Zadanie mogłoby nie dotyczyć konkretnej rybki, tylko ogólnie złów 20 i miej święty spokój. Ja już się w swoim życiu nałowiłem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    378
    Absolutnie za. Tych zadań z łowieniem jest zdecydowanie ZA DUŻO.
    ***** ****

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    269
    Jestem na nie, 100 eny to nie jakoś dużo.
    Moim zdaniem, jedyne zadania jakie wymagają zmiany to:
    -Łapanie świetlików
    -Łapanie niebieskich motyli
    -Szukanie sygnetu kata/jakiegoś kamienia

    Co do pierwszych dwóch zadania są kosmicznie trudne w przypadku grania na telefonie a wersji mobilnej gry raczej nie dostaniemy.
    Natomiast co do ostatniego to też jest dobry żart że trzeba wchodzić w "interakcje" z każdym krzakiem/wózkiem, bo gra nie podpowiada położenia błyszczącą gwiazdką.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    378
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Jestem na nie, 100 eny to nie jakoś dużo.
    Moim zdaniem, jedyne zadania jakie wymagają zmiany to:
    -Łapanie świetlików
    -Łapanie niebieskich motyli
    -Szukanie sygnetu kata/jakiegoś kamienia

    Co do pierwszych dwóch zadania są kosmicznie trudne w przypadku grania na telefonie a wersji mobilnej gry raczej nie dostaniemy.
    Natomiast co do ostatniego to też jest dobry żart że trzeba wchodzić w "interakcje" z każdym krzakiem/wózkiem, bo gra nie podpowiada położenia błyszczącą gwiazdką.
    do łapania świetlików - można postawić skrzynię i poafczyć

    sygnet - tu owszem przydałoby się coś świecącego, aby było bardziej oczywiste gdzie to jest
    ***** ****

  8. #8
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    125
    Dzień dobry,

    w ankiecie dot. Zmniejszenie puli zadań dziennych wybrałem opcję "Rydzu".
    Uważam to za najbardziej racjonalną odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    MH Sub I, LLC dba Internet Brands
    909 North Pacific Coast Highway, 11th Floor
    El Segundo, California 90245
    United States
    This is a certified hood classic

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    29
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Proponuję usunąć zadania dzienne związane z łowieniem ryb(lub zostawić maksymalnie jedno).

    Czemu? Łowienie samo w sobie jest mocno frustrujące, jak do tego dołoży się że musisz złowić X rodzaj ryby to zadanie staje się niezmiernie nieprzyjemne. Osobiście odnoszę wrażenie że ryba która akurat mam do łowienia zmniejsza swoją szansę na pojawienie się. Oprócz mniej więcej 50 eny na samo łowienie często trzeba drugie tyle wywalić na przynęty.
    Można powiedzieć że możesz przecież zmienić zadanie, ale przypomnę, w puli jest 5 zadań z łowieniem ryb, w ciągu miesiąca na pewno pojawi się więcej niż raz.

    Innym wyjściem, o którym myślałem to wprowadzić opcje blokady zadań, gracz sam może wybrać kilka zadań(np. 3), których NIGDY nie dostanie.
    ja bym wywalił zadanie z kobaltem, 10 do zebrania to zdecydowanie za dużo

  10. #10
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    571
    Ja bym był za jakimś wykluczeniem niektórych zadań.


    --------------------------

    @Eresmel
    łap
    Nazwa:  Bez nazwy.jpg
Wyświetleń: 119
Rozmiar:  4.6 KB
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,346
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Proponuję usunąć zadania dzienne związane z łowieniem ryb(lub zostawić maksymalnie jedno).

    Czemu? Łowienie samo w sobie jest mocno frustrujące, jak do tego dołoży się że musisz złowić X rodzaj ryby to zadanie staje się niezmiernie nieprzyjemne. Osobiście odnoszę wrażenie że ryba która akurat mam do łowienia zmniejsza swoją szansę na pojawienie się. Oprócz mniej więcej 50 eny na samo łowienie często trzeba drugie tyle wywalić na przynęty.
    Można powiedzieć że możesz przecież zmienić zadanie, ale przypomnę, w puli jest 5 zadań z łowieniem ryb, w ciągu miesiąca na pewno pojawi się więcej niż raz.

    Innym wyjściem, o którym myślałem to wprowadzić opcje blokady zadań, gracz sam może wybrać kilka zadań(np. 3), których NIGDY nie dostanie.
    Cytat Napisał Earl Koyar Zobacz post
    ja bym wywalił zadanie z kobaltem, 10 do zebrania to zdecydowanie za dużo
    To ich nie róbcie. Wszystkie zadania dziennie można zrobić w niecałe 15 minut (niektóre rozłożone w czasie), kosztem maksymalnie 100 punktów energii. Nagrody do odebrania przy tablicy ogłoszeniowej rekompensują z nawiązką ewentualne straty podczas wykonywania zadań dziennych.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    597
    Cytat Napisał Apollyon Zobacz post
    To ich nie róbcie. Wszystkie zadania dziennie można zrobić w niecałe 15 minut (niektóre rozłożone w czasie), kosztem maksymalnie 100 punktów energii. Nagrody do odebrania przy tablicy ogłoszeniowej rekompensują z nawiązką ewentualne straty podczas wykonywania zadań dziennych.
    Zadania dzienne są opłacalne, jestem tego świadomy,(na YT jest filmik z podsumowania) ale niektóre zadania są też nad wyraz irytujące, a nie taki powinnien być ich zamysł, powinny zachęcać do codziennego ich wykonywania, a ja robiąc je mam jedynie myśl "proszę nie łowienie ryb na owady".
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •