Zobacz wyniki ankiety: Czy komus się to przytafio?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 10.00%
  • Nie

    6 60.00%
  • Nie zauważyłem

    1 10.00%
  • Nie zwróciłem na to uwagi

    2 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Depozyt

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61

    Depozyt

    Nie wiem co się znowu stało ale calutkie złoto zostało wyciągnięte z depozytu. W dniu 30 marca miałem złoto w depozycie a w dniu 01.05 po zalogowaniu okazało się że calutkie złoto jest wyciągnięte z depozytu i mam je w plecaku. Czy można to sprawdzić i naprawić nie chciał bym znowu tracić na prowizji. Poszło info w dniu 01.05 na priv a w wiadomości do dziś nie ma żadnej reakcji co i jak?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61
    Chcąc obecnie włożyć złoto do depozytu najpierw zapełnia mi się depozyt bez prowizji a następnie dopiero depozyt z prowizją a powinno być odwrotnie czyli jednak jest jakiś błąd połączony z wyrzuconym złotem z depozytu. Tomi czy możesz to sprawdzić i naprawić?

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Właśnie jest tak jak powinno być, bo taka poszła zmiana, by ludzie płacący za depozyt nie musieli płacić prowizji jak coś z niego wyjmą.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #4
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    125
    Już kiedyś było coś podobnego że złoto z depozytu objętego prowizją przechodzi do depozytu dokupionego, ciekawe kiedy Tomi to naprawi.
    Miłego dnia

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Właśnie jest tak jak powinno być, bo taka poszła zmiana, by ludzie płacący za depozyt nie musieli płacić prowizji jak coś z niego wyjmą.
    Ja nie wyciągałem złota z depozytu ( nie wiem jak to się stało że złoto zostało całe wyciągnięte - ja nie wyciągałem). Obecnie mam 0 w depozycie i jeżeli chciał bym schować złoto do depozytu to najpierw mi złoto wchodzi do depozytu bez prowizji, a po zapełnieniu go uzupełnia depozyt z prowizja co jest już błędem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Jeżeli samo Ci wyjęło, to musisz napisać do Tomiego PW i opisać sytuacje kiedy doszło do samoistnego wyjścia kasy z depozytu, co robiłeś gdzie się wylogowałes itp.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61
    Tomi dostał PW odrazu 1 maja do dziś nie mam odpowiedzi dlatego ten temat

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    61
    Do zamknięcia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •