Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    31 73.81%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 4.76%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 21.43%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: [P2] Lagi

  1. #1

    [P2] Lagi

    Nie da się grać. Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    638
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie da się grać. Pozdrawiam.
    +1
    Co chwile wywala na panel gracza, co ine jest miłe jak łapiesz ame i wywali Cie minute przed respem
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  3. #3
    Użytkownik Avatar Tomoe
    Dołączył
    30-12-2017
    Postów
    20
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie da się grać. Pozdrawiam.
    Straciłam w ten sposób dwie dynie. Co chwila niby problemy z połączeniem i mnie wyrzuca. Akurat zajmowałam się pielęgnacją dyń i nic nie mogłam zrobić. Jakoś inne strony mi normalnie działają, a tu mnie wywalało do panelu gracza. Po chwili wszystko wracało do normy, żeby znów się zaczęło psuć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    200
    Tak, to już się robi męczące, co chwila wywala mnie do panelu i przez to muszę zmienić przeglądarkę co chwilę by się naprawiło.
    Welcome to my world.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2022
    Postów
    28
    gra mi wywala do panelu ( gdy stoje sobie na baalu lub na amie, czasem gdy jestem w instancji) lub gra nie odpowiada (gdy jestem w walce to nie jest za miłe ), i, żeby wejść dość szybko musze zmienić przeglądarkę

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    +1
    Co chwile wywala na panel gracza, co ine jest miłe jak łapiesz ame i wywali Cie minute przed respem
    rel

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    362
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    638
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację
    jak był covid i było 200 graczy online podczas eventu to nie było takich problemów
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #8
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    584
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Tak, to już się robi męczące, co chwila wywala mnie do panelu i przez to muszę zmienić przeglądarkę co chwilę by się naprawiło.
    odpalenie w incognito za tym drugim razem też rozwiązuje sprawę. ja miewam takie problemy na kg, losowo się gra zawiesza i muszę szybko wbijać na telefonie, bo na komputerze (ta sama sieć) wszystkie strony sobie działają, a mfo się kręci 10 minut.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację
    nie istnieje już coś takiego jak okres eventowy, mamy event i 70 graczy online, zazwyczaj przy 100+ działało normlanie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    941
    Faktycznie wyrzuca z gierki jak jest się na telefonie . Faktycznie wychodzi z gierki kiedy jak się popsuje net

  10. #10
    Przez lagi nie mogę zrobić ortografii, bo odpowiedzi mielą się 20 sekund.

    A gremlin za próby kasę zabiera. Jestem zawiedzony.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    78
    Co tu powiedzieć. Dramat z graniem. Problemy z połączeniem się do gry, wywala do panelu gracza, blokuje się w animacji, po tepnięciu się gra przestaje działać, odświeżenie F5 nie daje żadnej poprawy, jedno słowo masakra.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    200
    Ja nienawidzę tego jak mnie wywala do panelu gracza albo się zawiesza - dopiero zmiana przeglądarki pomoże.
    Welcome to my world.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    362
    Potwierdzam, od ok 2 dni wywala do panelu minimum 2 razy w ciągu dnia. Jest to uciążliwe. Liczba graczy nie wpływa na błąd bo występuje gdy na gierce jest aktywnych 10 osób jak i 50+ graczy XD

  14. #14
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    84
    No dziś musiałem specjalnie zmienić przeglądarke draaamat

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    dziś nagle bez powodu gra zaczęła mnie cofać, a po chwili mnie wyrzuciło i trzeba było odświeżyć stronę. Dopiero nowa karta naprawiła sprawe (z internetem wszystko w porządku)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •