Strona 1109 z 1127 PierwszyPierwszy ... 109609100910591099110711081109111011111119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,621 do 16,635 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #16621
    A tak wlasciwie- jest jakieś sensowne uzasadnienie tego obostrzenia?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #16622
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2023
    Postów
    5

    Pytanie Będą kolejne Up'dejty?

    Siema, dawno mnie tu nie było, wiec mam pytanie, czy jeszcze administracja planuje robić kolejne aktualizacje czy to już martwy projekt?
    Pytanie z ciekawości, bo dorastałem z MF wiec chciałbym wiedzieć czy fabułę z v2 powtórzę w MFO v3

    Pozdrawiam
    El Fortuno

  3. #16623
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    104
    Skąd wezmę Płaszcz Szkoleniowy

  4. #16624
    Czy mając gem bierności i jeśli przypadkowo wejdę w potwora na WIDOCZNYCH to jest x% szans, że jednak walka się nie odbędzie czy ta szansa jest tylko w przypadku potworów niewidocznych?

  5. #16625
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    A tak wlasciwie- jest jakieś sensowne uzasadnienie tego obostrzenia?
    Zmiana postaci bez zakończenia dialogu powoduje problemy z poprawnym naliczaniem zdobytego złota - zmiana wartości golda w plecaku na innej postaci powoduje błąd.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Czy mając gem bierności i jeśli przypadkowo wejdę w potwora na WIDOCZNYCH to jest x% szans, że jednak walka się nie odbędzie czy ta szansa jest tylko w przypadku potworów niewidocznych?
    Dokładnie tak jak mówisz, masz wtedy x% (tyle ile masz % częstotliwości walk) szans na to, że walka się nie odbędzie
    ***** ***

  6. #16626
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Siema, dawno mnie tu nie było, wiec mam pytanie, czy jeszcze administracja planuje robić kolejne aktualizacje czy to już martwy projekt?
    Pytanie z ciekawości, bo dorastałem z MF wiec chciałbym wiedzieć czy fabułę z v2 powtórzę w MFO v3

    Pozdrawiam
    El Fortuno
    Upki fabularne w tej grze są co kilka lat (średnio co 3-6) więc możesz zrobić sobie fabułę z mfo3 do scythe (może akurat wejdzie jak wbijesz 80) a jak Ci zależy na przejściu całej fabuły od razu, to radzę zostać przy MF2
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #16627
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2019
    Postów
    1

    Pierścień specjalisty

    Jak zdobyć Pierścień specjalisty, nie potrafię znalezć informacji na jego temat, a bardzo mnie on ciekawi, jeśli ktoś pamięta jak można go zdobyć, to prosiłbym o informacje zwrotna.

  8. #16628
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Za wymiane żółwich skurop się go dostaje

  9. #16629
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    282
    Mozesz tez go kupic u mistrza areny za zetony

  10. #16630
    Cytat Napisał zdzislaw Zobacz post
    Jak zdobyć Pierścień specjalisty, nie potrafię znalezć informacji na jego temat, a bardzo mnie on ciekawi, jeśli ktoś pamięta jak można go zdobyć, to prosiłbym o informacje zwrotna.
    możesz odkupić go od gracza: Violetta Valery. Pisz w grze
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #16631
    limit na niebieskie kryształy dotyczy całego konta czy tylko postaci?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #16632
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    125
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    limit na niebieskie kryształy dotyczy całego konta czy tylko postaci?
    Dotyczy konta.
    Miłego dnia

  13. #16633
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    216
    To kiedy jakiś post uwieczniający istnienie przez chwile koszmaru wszystkich 80 lvli jakim był Wściekły Kurczak?

  14. #16634

  15. #16635
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Są różne możliwości

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •