Strona 1049 z 1127 PierwszyPierwszy ... 4954994999910391047104810491050105110591099 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,721 do 15,735 z 16900

Temat: [ Pytania ]

  1. #15721
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czy set północy działa na Dyniogłowe i Gremliny?
    Działa tylko w walkach ze zwykłymi potworami, z wyłączeniem eventowych.
    .

  2. #15722
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał trener darek Zobacz post
    serio pospiechu>czystosci?
    Zależy na co ale na moje czystości lepsza, punktowo (15 punktów różnicy), slot na zdolność oraz pasywka różdżki czystości lepsza.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #15723
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Dlaczego Ulfar nie daje mi zagadki tylko każe spadać?

  4. #15724
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Cytat Napisał MiTrAnDiR Zobacz post
    Dlaczego Ulfar nie daje mi zagadki tylko każe spadać?
    Musisz przynieść mu jego narzędzia z kopalni i musisz posiadać minimum 4 kartki słownika
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #15725
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Musisz przynieść mu jego narzędzia z kopalni i musisz posiadać minimum 4 kartki słownika
    Dzięki za odpowiedź

  6. #15726
    Łukasz
    Konto usunięte
    Byłby ktoś tak miły podrzuć wzór na czas usuwania nieaktywnego konta.

  7. #15727
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Byłby ktoś tak miły podrzuć wzór na czas usuwania nieaktywnego konta.
    60 dni + (najwyższy lvl na koncie) * 7 dni

    Oficjalnie podana informacja to jest 30 dni zamiast 60, ale kojarzę, że chyba Tomi pisał, że jest jeszcze ten miesiąc zapasu.
    ***** ***

  8. #15728
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    W sytuacji, gdy Pijany mnich - duch z Sekretnej Piwniczki mówi: "No i wypiłeś całe. Przez ciebie wytrzeźwieję i wrócę do szarej rzeczywistości martwego mnicha ", mogę mu jakoś pomóc czy nic się nie da zrobić? Może zrobiłem coś źle?

  9. #15729
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    607
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    60 dni + (najwyższy lvl na koncie) * 7 dni

    Oficjalnie podana informacja to jest 30 dni zamiast 60, ale kojarzę, że chyba Tomi pisał, że jest jeszcze ten miesiąc zapasu.
    Jest zmieniona na 60 bodajże bo ludzie co wracali narzekali że już kont nie mają to zostało zmienione

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    W sytuacji, gdy Pijany mnich - duch z Sekretnej Piwniczki mówi: "No i wypiłeś całe. Przez ciebie wytrzeźwieję i wrócę do szarej rzeczywistości martwego mnicha ", mogę mu jakoś pomóc czy nic się nie da zrobić? Może zrobiłem coś źle?
    Nic się nie da zrobić :c

  10. #15730
    W sumie czy to automatyczne usuwanie kont jest konieczne? Lepiej chyba jak ktoś wróci do swojego 50lv po paru latach niż jak dowie się, że nie ma konta i zrezygnuje z gry całkiem. Aktualnie stan graczy jest tak słaby, że nie ma co szaleć z usuwaniem
    Żółwie tańczą jak szalone...

  11. #15731
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie tylko automatyczne usuwanie kont jest niewskazane (dla Lv>30, pkt. MF>10), ale o samo usunięcie konta przez użytkownika jest zbyt szybkie i łatwe. Mam w tej sprawie pewną propozycję, będzie w nowym temacie w propozycjach za jakiś czas.
    Zabierajmy możliwość kasowania się w martwej grze, brawo Mapy.

  12. #15732
    Nie ma co utrudnić usuwania i tak trzeba dłużej z tym czekać niż na innych portalach. Ale automatyczne usuwanie serio bym wywalił.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #15733
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    985
    były niedawno dodawane/zapowiedziane jakieś nowe przedmioty na 20 poziom, czy mi się to przyśniło?
    ::::​)

  14. #15734
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    były niedawno dodawane/zapowiedziane jakieś nowe przedmioty na 20 poziom, czy mi się to przyśniło?
    Zgadza się, na fanpage na Facebooku była o tym wspominka.

  15. #15735
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    596
    Jeżeli w tamtym roku zdobyłem Talizman Gremlinów w event świąteczny, to czy w ten event też go mogę zdobyć(wliczając przypadek, gdy sellnąłem pierwszy talizma i gdy go sobie zachowałem)?
    I czy mogę tego samego roku zdobyć i Maske Gremlinów i Talizman(na dwóch różnych postaciach)?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •