Strona 834 z 1127 PierwszyPierwszy ... 334734784824832833834835836844884934 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,496 do 12,510 z 16902

Temat: [ Pytania ]

  1. #12496
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    DOSŁOWNIE jedyne, czym różnią się one jak są bossami, to tym, że nie możesz wezwać pomocy. NICZYM INNYM.
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?

  2. #12497
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,353
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Nej

  3. #12498
    Vamino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Goblin Królewski

  4. #12499
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Tak, to pytanie było zadawane tu wielokrotnie, praktycznie za każdym razem w odpowiedzi był raport na to.

  5. #12500
    Czemu jeżeli chcemy kogoś wyszukać w grze, to możemy to zrobić tylko po pierwszym członie? (np. Jan Cze Kowal i Czesiek) po wpisaniu w wyszukiwarkę "cze" wyszuka nam samego cześka. Jest to strasznie nieintuicyjne, wie ktoś dlaczego tak to działa i czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić? Głupio tym bardziej jeżeli gra umożliwia tworzenie nazw składających się z więcej niż jednego członu

  6. #12501
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    986
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Czemu jeżeli chcemy kogoś wyszukać w grze, to możemy to zrobić tylko po pierwszym członie? (np. Jan Cze Kowal i Czesiek) po wpisaniu w wyszukiwarkę "cze" wyszuka nam samego cześka. Jest to strasznie nieintuicyjne, wie ktoś dlaczego tak to działa i czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić? Głupio tym bardziej jeżeli gra umożliwia tworzenie nazw składających się z więcej niż jednego członu
    mnie tam się to podoba, ale faktycznie możnaby dodać jakiś checkbox obok szukajki żeby uwzględniać litery w środku, wielkość liter itd.

  7. #12502
    musaraj
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b589cd391

    Dlaczego ta zielona pokraka nie chciała dać Klątwy Tonberrego przez 100 tur?

  8. #12503
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b589cd391

    Dlaczego ta zielona pokraka nie chciała dać Klątwy Tonberrego przez 100 tur?
    Nie wiem, ale czemu waliłeś go magią, jak jej nie używał? Strata many.

    Słyszałem, że ponoć jak nałożą się efekty klątwy i pchnięcia, to to drugie jest używane, ale kto to wie. Pewnie jeszcze nikt nie rozszyfrował, kiedy ton używa klątwy.

  9. #12504
    Ikaar
    Konto usunięte
    Moje pytanie brzmi tak: Jeżeli dwie osoby chcą grać w mfo3 na jednym PC to co powinienem zrobić ,aby nie wyrwać bana?

  10. #12505
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie wchodzić sobie na konta

  11. #12506
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Nie robić interakcji pomiędzy kontami. (np. handlować między nimi)

  12. #12507
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Nie robić interakcji pomiędzy kontami. (np. handlować między nimi)
    Handlować mogą, ale nie może być to handel jednostronny, który będzie się cyklicznie powtarzać.

  13. #12508
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    333
    co oznaczają te kreski pod użytkownikiem redatkorem super modem itd

  14. #12509
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    co oznaczają te kreski pod użytkownikiem redatkorem super modem itd
    Te zielone? To są punkty reputacji, możesz sprawdzić ich ilość w panelu użytkownika na forum

  15. #12510
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Annabelle Zobacz post
    Handlować mogą, ale nie może być to handel jednostronny, który będzie się cyklicznie powtarzać.
    Sensei dostał bana bez cyklicznego przelewania w jedną stronę.

    Ogółem handel bezpośredni jak i pośredni jest niewskazany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •